Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
95 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett
użytkownik usunięty
Anaissa

Widziałam ponad 20 filmów z jej udziałem i uważam, że każda rola Cate jest świetna. Jeżeli miałabym jedną szczególnie wyróżnić, to byłaby to rola we "Włamaniu na śniadanie". Genialna była też w "Notatkach skandalu" , Aviatorze" i obu częściach "Elizabeth".

Anaissa

Bardzo mi się podobała też w dotyku przeznaczenia, oczywiście w Elizabeth.

Anaissa

Hanna,Władca pierścieni,Robin Hood.

ronjeremy7

Kawa i papierosy, Niebo, Gdzie indziej jestem, Aviator, Babel, Robin Hood, Elizabeth i wiele innych

Anaissa

Gdy słyszę Cate Blanchett od razu słyszę jej cudowny głos z intro do LOTR.

Anaissa

Galadriela. Definitywnie moja ulubiona.

Anaissa

wszystkie!

Anaissa

Babel!

Anaissa

Veronica Guerin.

editha_m

W INDIM TEŻ SUPER

użytkownik usunięty
Anaissa

'I'm Not There'

Anaissa

Blue Jasmine. Oskar w pełni zasłużony

dzonydep

Oscar dla niej tak,ale film....

użytkownik usunięty
drsmierc

Wydaje mi się, że ten film, jako całość, może przypaść do gustu tylko komuś, komu odpowiada styl Woody'ego Allena, czyli nie mnie. Jednak gra aktorska (głównie Cate Blanchett i Sally Hawkins) jest w nim niewątpliwie wielkim plusem.

Sam jestem fanem Allena,ale nie tego z ostatnich lat ktory jest po prostu nudny,tylko wczesniejsze tak z lat '80.A Cate?Rzadko sie z nia zdarzaja slabe filmy,ja bym glosowal na 2 chyba najlepsze wg mnie Little Fish i Good German.

użytkownik usunięty
drsmierc

Film Allena, który mnie najbardziej mi przypadł do gustu to Celebrity. Po prostu bardzo mnie rozbawił. Jeśli chodzi o rolę Cate w Dobrym Niemcu, to mam wrażenie, że została ona trochę niedoceniona. Chociaż wiem, że żaden aktor lub aktorka, nawet bardzo wybitna, nie musi od razu za każdą swoją kreację dostawać nagrody.

Anaissa

Daisy w "Ciekawy Przypadek Benjamina Buttona" i Katharine Hepburn w "Aviator".

Anaissa

"Ciekawy Przypadek Benjamina Buttona" oraz "Notatki o skandalu" i może "Babel" :)

Anaissa

Dam trzy dzieła - "Ciekawy Przypadek Benjamina Buttona", "Niebo" a także "Oscar i Lucinda" .

Anaissa

LOTR

Anaissa

Zdecydowanie w Aviatorze, mimika jej twarzy i emocje ukazane na ekranie wykonane na poziomie mistrzowskim. Przy niej Dicaprio był jak Miedwiediew przy Putinie ;)

MatAbsolut

świetne porównanie

Anaissa

zdecydowanie Notatki o skandalu

Anaissa

Charlotte Gray i Notatki o Skandalu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones