Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
95 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

Opanujcie się, zostawcie jakieś i już. Cholerni weryfikatorzy, każdy ma władzę nad zmianami i każdy inny gust. Już było ładne zdjęcie a teraz znowu inne - też nie jest złe ale dajcie już spokój z tym zmienianiem. Zajmijcie się lepiej nowymi kontrybucjami, które już czasem po pół roku czekają na aktualizację! :/

Gajowa

Ale za to jakie! Widziałaś chociaż!?

Erotyczna_Fala_Namietnos

eeem, a jak bedąc na tej stronie i zakładając taki temat mogłabym je przeoczyć...

To zdjęcie już było jakiś czas temu, zmieniono je( w między czasie były ze 2 inne) i znowu - wielki come back.

Tak. Jest ładne.
Ale czy to naprawdę takie ważne? Jakie zdjęcie. I tym samym "czyje na wierzchu" :/ Walka na zasmarkane łyżki i widelce, jak w piaskownicy.
A kontrybucje moje i moich znajomych zawierające treść pisaną już czasem rok czekają aż je ktoś odgrzebie i zatwierdzi.

Gajowa

Popieram. Niektóre moje kontrybucje już nie wiem ile czekają, ilu aktorów w ogóle nie ma zdjęcia, albo ma jakieś kiepskie, a tu ostatnio widziałam chyba z pięć różnych portretów :/ Dajcie spokój

Gajowa

Możecie się jeszcze trochę powk*rwiać (udajemy że nie jesteśmy wulgarni;-) ), bo jest nowe zdjęcie. I to nie tylko u Cate...

Jako_Ona_Sama

Obecne nie jest złe , ale poprzednie było o wiele lepsze.

Darken

To zdjęcie jest śliczne. Bardzo mi się podoba.

doomusia

średnie.. ale może być, poprzednie bylo genialne... ale niestety..kto wogóle zmienia te zdjecia?

madame_butterfly

Nieważne, jak pięknie aktor czy aktorka wygląda na zdjęciu, ale jeżeli już ktoś zatwierdza fotografię, to powinna ona odzwierciedlać czyjąś urodę, zgodną z faktycznym stanem rzeczy, a nie z zatynkowaną i przerobioną komputerowo twarzą; i nie powinno zamieszczać się monochromatycznych fotografii, bo one zawsze "oszukują". Moim zdaniem Cate nie jest za bardzo podobna do siebie na tym zdjęciu - przynajmniej od nosa w górę :/

nikotyna

Na przykład takie... http://www.cate-blanchett.net/cate-blanchett-1024x768-18641.jpg

nikotyna

zgadzam się, poprzednie zdjęcie bylo dobre. na tym zdjęciu Cate jest średnio do siebie podobna.

Gajowa

Po co dawać jakieś modelowe, szare zdjęcia? Skoro można dać jakieś ładne, kolorowe, gdzie nie będziemy musieli się zastanawiać czy to na pewno ona?

Sub_Zero

ankieta corel PSP czy adobe Photoshop , zero Kate na tym zdjęciu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones