Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
95 001 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

Cate jako aktorka jest moim zdaniem rewelacyjna, ale cieszy mnie też fakt, że tak długo jest ze swoim mężem, co na standardy Hollywood jest naprawdę bardzo rzadkie. Poza tym muszą się naprawdę bardzo kochać i to uczucie szczere, bo gdy przeglądnąłem ich zdjęcia w google to ten facet ma hmmm...specyficzną urodę :)

Pozdrawiam

rozprawka

Dokładnie:) Koleś wygląda jak krzyżówka krasnoludka z lasu, z menelem spod budki:P Ech, ślepe są te kobiety - ja końcu taki ładny jestem, a ona wciąż woli jego:P

Agenor

To może i dobrze, że cały czas woli tego pół-krasnoludka... ;P
Nie to, żebym żywiła do ciebie jakąś urazę, ale lubię, jak osoby znane są.. hmm.. stałe w uczuciach :P
:)

audrey_h

To fakt. Taka aktorka, tak piękna kobieta, a jednak - poważna osoba. Wielkie aktorstwo i wielka osobowość idą w tym przypadku w parze.

Zgadzam się, w 'Ciekawym przypadku...' wyglądała niesamowicie. Heh, zresztą tak jest chyba zawsze:)

Agenor

No, a swoją drogą, to nie uważacie, że ślicznie wygląda w rudych włosach?
:)

audrey_h

W rudych wygląda rewelacyjnie, w ogóle w Benjaminie wyglądała zjawiskowo...

rozprawka

http://www.smh.com.au/ffximage/2006/11/08/cateblanchett_narrowweb__300x336,0.jpg

Dajcie spokój :D

ehh, gdybym to ja znał Cate i miał o 20 lat więcej...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones