Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
95 001 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

za rolę drugoplanową - Daisy - CPBB.
Ja nie wiem - Akademia popełniła duży błąd...

juliusz1234

Powinna dostac przynajmniej nominacje za te role.
Nie wiem czemu ale mnie bardzo poruszyła i w pamieci mam caly czas ją przed oczami w tych pięknych rudych włosach mówiącą "benjamin..." niesamowita rola swietnie zagrala i stworzyła piękną kreację aktorksą, wpadła mi w pamięc i długo nie wypadnie.

juliusz1234

Też uważam, że dużym niedopatrzeniem był brak nominacji do Oscara w tym roku dla Blanchett... Powiem więcej - jak dla mnie to ona swoją grą uratowała ten film, który sam w sobie był niestety niezbyt udany:/

JohnKlonMorfinka

W pelni sie zgadzam. Duzo w tyle zostawila Cruz ale oscary zadza sie swoimi prawami chyba...

juliusz1234

Oj, popełniła Akademia błąd, popełniła. A Cate nie dostała nominacji, bo producenci ją wystawili w kategorii ról pierwszoplanowych (z Benjamina za drugi plan nominacje dostała przecież Taraji P. Henson), a tu był straszny tłok w tym roku. Tak czy inaczej brak nominacji dla Cate to skandal, tym bardziej, że nominowali histeryczną rolę Jolie.

Jamal_Malik

W CPBB Cate bardzo zwracała uwagę. Naprawdę to świetna rola, wielka szkoda, że nie doceniona :(

Jamal_Malik

Jolie była świetna w Oszukanej. ALe rola Cate bardziej zapadła mi w pamięć. Bylam w szoku że ją pomineli :(

juliusz1234

Racja.
Świetnie zagrała w "CPBB". wywarła na mnie bardzo duże wrażenie a musze przyznać ze w tym filmie pierwszy raz ją zobaczyłam ;d

juliusz1234

Owszem, zagrała genialnie, jak zawsze.
Ale kreacja Penelope też była wspaniała i cieszę się, że wreszcie ją docenili. Moim zdaniem, w pełni zasłużyła na tego Oscara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones