Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
95 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

Kaśka to dla mnie ideał pod każdym względem.
Zajrzałem do rankingu - jest wprawdzie 20-ta, ale za to pierwsza wśród kobiet. Wg mnie osobne rankingi na aktorki i aktorów to mus. Kaśce daję bez mrugnięcia 10/10, a wśród aktorów to tylko przy Hopkinsie się nie zawaham, no może jeszcze Pacino. Ale De Niro - nie dałbym. Ehehe - De Niro nr 1 wśród producentów. Ludzie nauczcie się czytać ;)
W ogóle ten ranking aktorów badziewny. Stephen King? Hitchcock? Sergio Leone? Milos Forman? Scorsese?....
Stuhr, Janda najlepsi z polskich? Eee, coś nie tego....
Uczta się czytać ze zrozumieniem.

laptok_2

Człowieku... Jeśli ta kobieta jest wg Ciebie najpiękniejszą i najlepszą aktorką, to zakładam, że niewiele filmów widziałeś.

ssasa

Kobieto... czy widziałem wiele, czy mało - to nie ma nic do rzeczy. Po prostu wg mnie jest najlepsza i co mi zrobisz. Charyzmą i talentem bije na głowę wszystkie współczesne aktorki filmowe, ma klasę jak dawne gwiazdy kina, ale one aktorsko były nędzne. Jeżeli natomiast uważasz, że kobieta musi być kanonem piękna, żeby się podobać, to kiepsko..

pozdr

laptok_2

Charyzmę ma, talent też i to większy od przecietnej. Ale nie jest najpiękniejsza, o nie. A tego przecież dotyczył tamten post.

ssasa

Przeczytaj ostatnią linijkę pierwszego postu... przy da Ci się ...

mafioso_pl

Hehe...idealna pointa tej dyskusji;-)! Czytanie ze zrozumieniem kuleje, oj kuleje...

laptok_2

"Kaśka to dla mnie ideał pod każdym względem" - może źle się wyraziłam, może powinnam napisać "chodziło r ó w n i e ż o urodę". Końcem końców, nie wmówisz mi, że domniemane piękno nie ma się do powyższego stwierdzenia.
Nauczcie się wyrażać własne myśli, oj nauczcie... Plusem niewątpliwie jest to, że potrafisz sylabizować.

ssasa

"Człowieku... Jeśli ta kobieta jest wg Ciebie najpiękniejszą i najlepszą aktorką, to zakładam, że niewiele filmów widziałeś." -> a co to ma znaczyć? Idąc Twoim tropem - "nie wmówisz mi", że zawierając w tym zdaniu wyrażenie "i najlepszą aktorką" miałaś na myśli jedynie jej urodę...:-)

ssasa

Stara szkoła, parę innych rzeczy też potrafię ;)
Coś (lub ktoś), co do DLA MNIE jest idealne, może nie mieścić się w żadnej normie dla całej reszty. Dla mnie - i szlus.

laptok_2

Finito, bo ktoś zaczyna się zbytnio podniecać tym tematem. oO

laptok_2

Ludzie faktycznie nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Przecież użycie słów "dla mnie" oznacza ocenę subiektywną. Zgadzam się, że Kate jest aktorką wręcz genialną. Ma niesłychanie oryginalną urodę, ale to tylko przemawia na jej korzyść. Jest piękną kobietą, ma szlachetne rysy, przykuwające uwagę oczy i bardzo seksowny - jak dla mnie - głos. Bije od niej siła, świadomość własnej wartości, ale nie ujmuje to w niczym jej kobiecości. Reasumując, kobieta faktycznie idealna, utalentowana, piękna i inteligentna. Trzeba prawdziwego mężczyzny by taką docenić.

miss_russ

O taaak...pokazała się z najlepszej strony w Buttonie ;]

Tuiq

To jest niezwykła aktorka , tak jak napisane w temacie rewelacyjna. Jedna z najlepszych żyjących a za pare lat bedzie stawiana u boku takich aktorek jak Katherine Hepburn , Elizabeth Taylor , Jane Fondy czy Faye Dunaway. Talent , charyzma , umiejętne kierowanie kariera = Cate Blanchett.
Wedlug mnie to jest obiektywna opinia co do tej aktorki , nie , że tworzy się na jej forum jakies grono wielbicielii co słowa krytyki nie przyjmuje do wiadomości ale faktycznie Blanchett cięzko jest coś zarzucić.

Rodder

Genialna aktorka, wspaniała kobieta(inteligentna, piękna..), obrania niemal każdy film w jakim występuję nawet jeżeli jest przeciętny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones