Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
94 972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

Jestem tu w miare nowy i nie czesto z braku czasu tu zagladam. Myślałem że to portal dobry i na poziomie. Ale 208 miejsce Cate Blanchett? To jakiś żart chyba. Nie zaglądam kto jest w pierwszej 10 bo znajde może Zaca Efrona, Małaszyńskiego czy Joanne Brodzik. Szkoda, miałem nadzieje że chociaż tu normalnie:(

bitter_sweet_2

No to się chłopie zawiodłeś. Podobnie jak ja...

bitter_sweet_2

Administratorzy czy moderatorzy nic nie poradzą ,że do internetu mają dostęp prawie wszyscy. Sam portal jest na wysokim poziomie, a top 10 jest taka jaka powinna być wg. mnie

mihau71

Już nie... Olga JakaśTam (ta z bonda) na SZÓSTYM? Wow...

użytkownik usunięty
I_am_a_Bad_Girl

mialem nadzieje ze zartujesz..:( choc niezla du..a z niej jest , to chyba komus sie tutaj we lbie poprzewracalo zeby ja dac na 6:(

Olga była na 6. miejscu, bo niedawno uzyskała 1000 głosów. Tak jest zawsze... mądrale... ;p

bitter_sweet_2

no nie ekscytujcie się tak, co jakiś czas w tym topie zdarzają się dziwne rzeczy-np po masowym głosowaniu na aktorów ze 'Zmierzchu' trafiają oni do top100 ale zwykle potem wszystko się stabilizuje;) mnie ten top już nie rusza, jedynie drażni mnie Willis tak wysoko, bo nie trawię;p ale kwestia gustu, pozdrawiam.

The_Carnival_Is_Over

Na FW głosować może każdy według własnych kryteriów, więc właśnie nie należy się tym zbytnio ekscytować.

Ostatnio np. na forum Angeliny Jolie pojawił się temat, że ktoś jej daje 10/10 za fajne cycki i tyłek, więc również dobrze ktoś może dać Blanchett 1/10 bo krzywo się uśmiecha albo ma brzydki kolor włosów;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones