Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
95 001 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

niegdzie jej wczesniej nie bylo widac - przynajmniej ja - w filmi Indiana....... zagrala dosyc slabo , ale widac taki byl scenariusz

Kahlan

Buahaha , FW coraz bardziej mnie zaskakuje.
Zamiast robić z siebie pośmiewisko , badz na tyle sprytna , zobacz na jej filmografie i idź do videoteki czy poluj w TV na jakiś film z Cate Blanchett- dla przypomnienia- obecnie jednej z najlepszych żyjącyhc aktorek.

Kahlan

Nie wiem czy się śmiać czy płakać. To jest po prostu skrajna ignorancja. To tak, jakby powiedzieć, że Meryl Streep nie było wcześniej widać i dopiero dzięki roli w "Mamma Mia" dała się poznać szerszej publiczności.

Cate Blanchett to aktorka wybitna, mająca na koncie kilka genialnych ról (np. "Notes on a Scandal", "Babel", "Aviator", "Veronica Guerin", "Elizabeth"). Z niesamowitą łatwością "wchodzi" w rolę, ma niesamowitą mimikę twarzy i to coś, co sprawia, że nie można oderwać od niej oczu.

Kahlan

mam nadzieje, że to taki żart.. może przejrzyj sobie filmografię a potem napisz, a jeżeli większość tytułów filmów Ci nic nie powie, to powinnaś ją choćby z LOTR kojarzyć... ludzie mnie zdumiewają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones