Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
95 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett
minadra

bo to obecnie najlepsza aktorka jest.....teatr uczy pewnej klasy:)

Baronek7

a jaki ma wspaniały głos. uwielbiam, jak unosi ton. kompletnie genialna i doskonała. uwielbiam ją od zawsze.
mam dwa filmy w których szczególnie podziwiam duety aktorskie. duety w którym aktor i aktorka idealnie współgrają ze sobą, oddziaływują na siebie, czują siebie i są naprawdę razem. oczywiscie wg mnie. pierwszy duet to cate blanchett i brad pitt w "babel". drugi duet, to cate blanchett i russell crowe w "robin hood". oglądam i podziwiam. mistrzostwo ponad wszystko. myslę, że to jej zasługa, skoro się powtarza :).

minadra

u mnie ELŻBIETA I i GALADRIEL - moje ideały osobowości,kobiecości i urody - nic podobnego nie może mi zaoferować świat - oczywiście kobietą jestem:)

ta jej gra tych postaci to...... po prostu - tylko kontemplować......

Baronek7

uważam, że jest piękna. zachwycam się nią, podziwiam. i jestem w jej wieku :). i to jest pocieszenie.

użytkownik usunięty
minadra

Według mnie Cate najlepszy duet stworzyła z Judi Dench w "Notatkach o skandalu". W ogóle, to uważam go za jeden z nalepszych duetów w historii kina. Za to w filmie "Babel" jest właśnie moja ulubiona scena z udziałem Cate.

zgadzam się. również pomyślałam o "notatkach o skandalu". jednak chodziło mi o oddziaływanie mężczyzny na kobietę i kobiety na mężczyznę. jak ona z russellem na siebie działali, patrzyli, pożądali... namiętność aż wyłaziła z ekranu. miałam wrażenie, że go pożre, a on ją. i tylko jeden całus, a było gorąco. fajny facet i super kobieta. w babel, z pittem tak zagrali, że .... no nie mam słów. znów wspaniały dojrzały mężczyzna z dojrzałą kobietą. wspaniałe role.

minadra

wiesz - w wieku 20 lat niektóre młode kobiety wyglądają dziś na 40 - ona w tym wieku bez szaleństw jest po prostu doskonała - jeśli można użyć takiego słowa - dla mnie tę doskonałość objawia jako Galadriela i Elżbieta I a wspaniała jest też w VERONICA GUERIN - może się komuś nie podobać moje słodzenie - ale prawda jest taka,że nie ma dziś równej jej aktorki - nie o to chodzi by dyskredytować inne - nie - ale taka klasa i wszechstronność - niezwykły talent - charyzma - uroda - bez życia na pierwszych stronach gazet w stylu - co robiłam, z kim, gdzie,jak - jest niezwykła - nie lubię aktorek w stylu - aktorka - modelka - piosenkarka w jednym w dodatku wygląd młodej burdel mamy która gra jedynie fizycznością - dlatego tak cenię aktorów teatralnych - to inna specyfika sztuki - najstarsza i taka która należy nieustannie doskonalić....

minadra

zapomniałam, przecież z pittem zagrała jeszcze raz. ciekawy przypadek BB. też pięknie im wyszło!

minadra

.....mam o niej masę materiałów - już mi się nie mieszczą ale zbieram nadal - czysta to przyjemność - dodatkowo kolekcja fotografii z gali i wystąpień publicznych - nie wiem jak ty ale to świetna pasja.......:)

Baronek7

podziwiam ludzi z pasjami.
cate jest dla mnie wielką postacią. wydaje mi się stylową damą. u nas chyba tylko nieliczni poznali się na jej umiejętnościach. może to śmieszne, ale na znak sympatii postanowiłam kupić perfumy, których jest twarzą. tak działa handel i reklama, prawda? ale czemu mam nie ulec takiemu wyrazowi sympatii? jej zdjęcie jako galadrieli, używam zamiennie, jako awatara. tak się złożyło, że jestem fanką australijskich aktorów. russell crowe to dla mnie nr jeden w aktorstwie męskim.

minadra

o - ciekawe:)

mam szalenie dużo pasji - literatura - nauka - STAR WARS - Tolkien - pasje zbieracze - zwierzęta - itp.....


co do Cate to naprawdę mam tego sporo - wywołuję dobrej jakości jej foto z netu i tworzę kolekcje - naprawdę mnie zachwyca - bo nie jestem osobą która zajmuje się życiem celebrytów - ona nią nie jest - jest artystką o wyglądzie intelektualistki - stylowa kobietą która ma charyzmę pośród tandety bazującej na seksie i byle jakości - nie znosze takich kobiet - podoba mi się,że nadal jest ze swoim mężem i ie lata z sama wiesz z czym i nie rozpisują się o niej - z kim sypia, kto ją posuwa i tp - nie lubię tego syfu;

co do Russella to nie przepadam za nim ale w ostatnim filmie z Colinem - to mój ulubiony aktor - robi Farrellowi konkurencję - stworzył świetną kreację - mam na tyle logiki,że mimo nie darzenia kogoś sympatią stwierdzam,że jest dobrym aktorem - jakoś do jego osoby nie umiem się przekonać ale talentu nie kwestionuję:)

widziałaś film ZIMOWA OPOWIEŚĆ ?

Baronek7

...chodziło mi o to w tekście, że nie lata sama wiesz z czym - czyli z tyłkiem.....:)

Baronek7

jeszcze nie widziałam zimowej opowieści. chcę zobaczyć tylko dla RC. podobno nie zawodzi.
i cate, i russell to przykłady ludzi, którzy wykonują dobrze zawód aktora. nie gwiazdorzą, nie cudują, nie szokują. mają rodziny, wychowują dzieci, pracują. mają wiele projektów, które realizują. RC śledzę na tweeterze. wyobrażasz sobie, że siedzisz przed kompem i on w tym samym czasie coś pisze? pisze normalnie i od siebie. jak masz szczęście i napiszesz coś, co go zaintersuje, to ci odpisze. niejeden prosił o pozdrowienia, albo o jakieś zyczenia z okazji urodzin, albo zadał jakieś pytanie, a tu trach, russell odpowiada. taka gwiazda na wyciągnięcie ręki. wysyła zdjęcia i pyta gdzie akurat jest. udało mi się raz odpowiedziec, jako pierwszej, że w turcji. jednak nie pogratulował :(. nie spodziewałam się, że tweeter, to taka fajna zabawa.

minadra

co do pasji, to podzielam twoje baardzo. lubię słuchać pasjonatów, ale jak się nakręcę, to też potrafię wiele powiedziec. lubię przeżywać zjawiska.

minadra

.....aktorzy australijscy to także - Ledger i Gibson - czyż nie?

ja bardzo lubię Ledgera - ostatnio wyszedł OSOBISTY ALBUM HEATHA LEDGERA:)

ZIMOWĄ OPOWIEŚĆ obejż - Russell tam świetnie zagrał :)

nic nie wiem o tweterze - może szkoda???

z tego co piszesz to ciekawe:)

Cate jest damą - czy zauważyłaś jaki ona ma styl? porównać to z tą pełną seksu i zmysłowości pseudokobiecością to masakra - aż miło na nią patrzeć - ja także bardzo lubię styl elegancki i i klasyczny - z tego co wiem Cate jest miłośniczką eleganckich kostiumów - podobnie jak ja - ja nawet latem nie wyjdę w szortach - muszą być spodnie i eleganckie białe buty czy inne - nie szczudła - lubię klasykę a także prostotę - wiele jej modowych odsłon jest tak jak ona NIEDOCENIANYCH - ludzie być może wolą stylizowane karykatury i jakiś hurt we wszystkim - myślę,że nie poznano się na niej - u nas króluje Rubik - jak tą sprawę nazwać - nie wiem - Cate to ikona - ona to lubi - ona w zachowaniu i w ruchach ma to coś i perfekcyjnie wykorzystuje to w filmach - i oczywiście - zero afer - romansów planowych - rozwodów - kochanków - ekscesów - :)

Baronek7

ps.ja lubię brytyjskich - Evan McGregor - Sean Bean - Daniel Craig - Jason Isaac - Clive Owen - Farrell zaś to Irlandczyk.......

Baronek7

jeśli o sympatie, to je wszystkie podzielam. wszystkich ich bardzo lubię i cenię.
marzę usłyszeć cate na scenie. ma piękny, mocny głos. chciałabym, żeby jeszcze zagrała z RC. robin hood to fajna bajka, a mi się marzy coś bardziej na serio. pięknie by współgrali. widziałam ich na youtubie z okazji promocji robina. przepiękna para. bije od nich moc.
muszę przyznać, że jest coraz więcej fanów cate zaczarowanych jej talentem i urodą. cieszy bardzo. co prawda oskary to towarzystwo wzajemnej adoracji, ale bardzo jej życzę drugiej statuetki. zasługuje.

minadra

....nie masz wrażenia,że za jedną z najlepszych ról - ELŻBIETY - jak na złość - Oscara jej nie dano?

tak jak Pacino za Ojca Chrzestnego......


a DiCaprio też nie ma do dziś - nie za TITANICA - bo to nie rola na statuetkę - za AVIATORA - za WYSPĘ TAJEMNIC.....oni tak robią - to targowisko próżności i schlebiania sobie - jednak wśród nich błyszczy nasza Cate - ROBIN HOODA nie widziałam z nią i Russellem - a szkoda - nie jestem bowiem wstanie obejrzeć wszystkich filmów z Colinem - Cate - Evanem - doba ma 24 godziny - ale fajnie,że pochwaliłaś się zakupem promowanych przez Cate perfum......:)

Baronek7

te perfumy to takie trochę dziecinne kaprysy, ale jak zobaczyłam ją w reklamie, to pomyślałam, muuuuszę je mieć. ona byle czego nie firmuje, to musiała być piękna woń i taka jest.
dicaprio powinien mieć nagrodę za wilka z wall street. ale bardzo mi się podobał w django. kapitalna rola. to ciekawe jak z chłopca zmienił się w mężczyznę. bardzo dobry aktor. do tego wielka gwiazda. bardzo go lubię. evana lubię za to, że grywa w całkiem dobrych, mało popularnych filmach. jednak ogromne wrażenie zrobił na mnie w moulin rouge. oglądnęłam dopiero z miesiąc temu. zamurowało mnie jego spiewanie. nicole też przepiękna. w sumie wszyscy byli rewelacyjni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones