Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
94 972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

powiem tak:
piękna
utalentowana
ambitna

balerina

Ona jest straszna! :P Jej głos we Władcy Pierścieni i Indianie Jonesie był przerażający! :P

KAcpeross

straszny? chyba, że w sensie zapierający dech w piersiach, to i owszem. Cate ma piękny głos, wyrazisty, jeden z najbardziej oryginalnych wśród żyjących aktorek.

balerina

Utalentowana i ambitna - może i tak, ale piękna ? Bez przesady...

Martin_Eden

A tak w ogóle, to czym jest to piękno? Jak dla mnie to rzecz jak najbardziej subiektywna. Piękno leży w oczach patrzącego. ;)

balerina

Nie darze jej sympatią, ale musze przyznać, że potrafi grać i "tworzyć" bohaterki. Świetne role w "Kronikach portowych" i "Babel" przekonały mnie, że zasługuje na zaliczenie do grona najlepszych :)

balerina

a ja sie zgadzam z baleriną, jest piękna i kocham Cate jako aktorkę, oczywiście

EffyStonem

A ja się też z niż zgadzam: Cate jest piękna! Chocaż piękno jest takie subiektywne.... Właściwie gadać o tym, czy ktoś jest piękny, czy brzydki, to jest mniej więcej taka niedorzeczność, jak spekulować na temat: który kolor jest ładniejszy- biały czy czarny? Każdy ma swoje zdanie, więc piękno jest chyba najbardziej subiektywnym tematem do rozmowy...
Pozdrawiam!

balerina

Moja Cate jest niezwykle utalentowaną, wspaniałą aktorką o nieziemskiej, oryginalnej urodzie i niezapomnianej barwie głosu! Kto myśli inaczej, tego wyzywam na pojedynek na szpady tu i teraz! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones