Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
80 062 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura

Daje mu za całokształt oraz za to że jak aktor jak na Polskę wybitny i świetny ....nie wywyższa się jest bardzo dostępny i otwarty dla publiczności..........naprawdę bardzo fajny człowiek

atol23

ja też mu daję 10/10 za rolę Czarka w moim ulubionym serialu 13 posterunek za dubbing Sida i Numernabisa i za rolę Freda w chłopakach nie płaczą i za piosenkę radiotelegrafisty i że jest dostępny i otwarty wczoraj napisałam do niego prośbę o zdjęcie z autografem mam nadzieję że mi prześle dzisiaj od Gajosa mam zdjęcie z autografem przyszło pocztą

kinomanka_13

Na pewno ci przyśle....UTALENTOWANY AKTOR I FAJNY POZYTYWNY CZŁOWIEK.POZDRAWIAM

atol23

dzięki za wsparcie też tak myślę że mi przyśle i zazdroszczę mu poczucia humoru.

kinomanka_13

Ja mu zazdroszczę wielkiego dystansu do siebie no i jak napisałeś poczucia humoru.....w czasie występu nie zawsze ludzie potrafią się zachować jak coś na przekór jego mówią lub telefon nie ściszą on potrafi każdą sytuację rozpraszającą dla aktora w żart obrócić....naprawdę jest świetny.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones