Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
78 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura

Ty gnido ! Za taką chałturę jaką odwaliłeś przy dubbingu do "Piraci Z Karaibów : Zemsta Salazara" nie powinieneś dostać złamanego grosza ! Idź już na emeryturę, bo tylko z każdym rokiem się wyblakła gwiazdo będziesz jeszcze bardziej kompromitować.

rusekolsztyn

Popieram.A np.głos jego brata Radka by pasował.bo Radka wielokrotnie chwalili za podkładanie głosu do dubbingu w bajkach takich jak Batman.A głos Czarka jest śmiechu warte

rusekolsztyn

Mówisz że jeden z najlepszych Polskich aktorów ma iść na emeryturę bo nie spodobał ci się jego dubbing? XDD nie miałeś sie o co do niego przyje*ać to marudzisz że źle dubinguje, bo aktorem to Pazura jest wybitnym (pokazał to choćby w psach czy chłopakach nie płaczą) a to że tacy jak ty mają tu konto świadczy chyba o poziomie tego portalu a wyblakłą gwiazdą to nie jest bo myślę że nawet teraz zawodowo powodzi mu się lepiej niż tobie kiedykolwiek hahahaha

MaxXSpirx_x

No właśnie widzę - youtuber Czarek wciska teraz ludziom szczepionki zamiast garnków, bo od roku teatry i kina nieczynne, no ale z czegoś trzeba żyć. Czyli jest z nim jeszcze gorzej niż w 2017 roku kiedy pisałem ten post. A Ty z jakiej jaskini wylazłeś, że wspominasz lata 90- te czy rok 2000 ? Hibernowałeś przez ostanie dwie dekady ? Co Pazura wybitnego osiągnął w ciągu ostatnich lat lepiej wymień ? Ilekroć go widzę po roku 2005 w akcji ogarnia mnie poczucie żenady, czego najlepszym przykładem jest serial stacji TV Puls w którym o ironio Pazura grał postać aktora, który stracił dawną sławę i stara się ponownie wrócić na szczyt, m.i.n biegajac w stroju wielkiego kurczaka po cmentarzu.
https://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/przypadki-cezarego-p-1130/news-dzi waczne-seriale-jak-mogli-wpasc-na-taki-pomysl,nId,4612495
Mógł swoją karierę poprowadzić zupełnie inaczej. Kończ waść i wstydu oszczędź; Miałeś chamie złoty róg etc etc etc.

rusekolsztyn

Choćby 2 lata temu w psach 3 zagrał genialną rolę, ale masz rację w ciągu ostatnich lat polskie kino podupadło więc aktorzy też nie mają jak się pokazać, jak to mówią nie aktorzy źli tylko scenariusze chu*owe.o szczepionkach się nie wypowiadam ale zapewniam cie że finansowo raczej nie narzeka bo jednak gra regularnie a za marną kapuche raczej nie występuje

rusekolsztyn

Kurde, kto ogląda takie filmy z dubbingiem?

Lisa__Rowe

a z czym oglądać jak nie ma z lektorem? 4 części na disney są z lektorem a jedna jest z debilem pazurą. musiałem aż włączyć z napisami bo się rzygać chce od słuchania głosu tego pseudoaktora

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones