Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
79 879 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura

dlatego proponuję, aby już sobie odpuścił i nie mordował oczu i uszu polskich widzów. Może dłuższa przerwa w aktorstwie pomoże mu się otrząsnąć z Cezarego Pazury.. i znaleźć trzecią drogę.. ;-)))

Póki co to ja już bardzo dziękuję i proponuję emeryturę!!
Cezary.. siekierka dla Ciebie!!! :-PPP

Sherlock

Ty chyba jesteś CHORY PSYCHICZNIE!! i bez Twojej obrazy Sherlocu bo szanuję Twoją wypowiedź ale Pan Cezary Pazura jest wybitnym aktorem polskim. Wiele osób mówi że gra ciągle to samo ("tak jak w 13 POSTERUNKU). Nieprawda! Pan Pazura wszędzie gra inaczej: i w 13 posterunku, i w SHOW i w E=mc2 i w CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ i w KARIERZE NIKOSIA DYZMY i w słynnych na cały świat (będzie amerykańska wersja) KILERACH! Więc nie uważam że Nasz Cezary sie zmarnował! Jest to świetny aktor, i jeszcze lepszy komik kabaretowy
Pozdrawiam

Rocky_Balboa

Osobiście jestem rozdarty. Pazura stworzył wiele wspaniałych kreacji, ale ostatnio doś często się potyka..... Poca mu było to "Ja wam pokażę"!? Aż mi wstyd za niego, ale wciąż wieże w jego grę i mam nadzieję ,że życiowa rola jeszcze przed nim.

Rocky_Balboa

Wcale nie powiedziałem, że Pazura nie zagrał w paru filmach fajnie (choć ja jako przykład wybrał bym trochę inne tytuły) i że kiedyś nie rokował dość dobrze na przyszłość.

To co powiedziałem, to tylko tyle, że w tej chwili morduje oko i ucho widza, oraz to, że moim zdaniem powinien sobie póki co odpuścić, bo chyba nie ma pomysłu na siebie.

Póki co podtrzymuję swoją opinie na jego temat.
Czaruś.. siekierka dla Ciebie!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones