Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
80 062 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura

Gdy grał w latach 90., to chyba był najlepszym aktorem młodego pokolenia. Bardzo lubię tego
aktora. Pamiętam, że jak chodziłem do przedszkola, to już się zachwycałem Kilerem. Podoba mi
się jako aktor dramatyczny i komediowy. Świetnie wypada w tym zestawieniu. Również w
epizodach i dubbingach. Niestety, nie jako reżyser. Facet ma naprawdę wielki talent. Jego brat
nie jest już tak dobry. W wywiadach lubię go słuchać. Ujawnia wtedy, jaki jest. Jego najlepsza
rola to chyba Waldemar ,,Nowy'' Morawiec w Psach. Tu to nawet Lindę potrafił przyćmić. Potem to
Fred w Chłopaki nie płaczą i Adaś z Nic Śmiesznego. To jest taka pierwsza, najlepsza trójka z
jego ról, a ma wiele dobrych. W wielu filmach mi się podobał. Szkoda, że wypalił się w filmach w
tym samym czasie, co Linda. Zaczął kręcić filmy z swoją dawną żoną i występować w jakichś
głupich serialach, tak jak Linda. Od 10 lat nie ma dobrych propozycji w filmach. Chyba tylko
Skrzydlate świnie, Sztos 2, ale to nie to. Zagrałby w jakimś dramacie. Czekam na jego dalsze
role. Kurde, nie rozumiem, czemu tacy aktorzy jak on, Linda, Lubaszenko itp. nie mają propozycji
i nie mają, co grać dzisiaj w filmach. Jakie to smutne i dziwne. Ach, ta dzisiejsza polska
filmografia. 9/10. Jakoś 10 nie dałem, nie wiem czemu. Coś mi brakuje. Mam wrażenie, że 10 to
za dużo.

frycio80

zgadzam się z tobą aktor przez duże W. też go uwielbiam za nic śmiesznego, za 13 posterunek, za chłopaków nie płaczą. I za dubbing Sida w epice lodowcowej, za dubbing Nubernabisa w Asterixie Obelixie Misji Kleopatrze.A do tego jest sympatycznym człowiekiem pisałam do niego prośbę o zdjęcie z autografem i wysłał mi dopiero po 7 miesiącach warto było czekać. 10/10 za aktorstwo.

kinomanka_13

Już gdzieś tu to widziałem. Gratuluję autografu. Sympatyczny człowiek. Widać. Też mi się to u niego podoba, jak w wywiadach. Tak, Sid to mistrzostwo. Ogólnie w dubbingu Czarek naprawdę mocny jest.

frycio80

jeżeli mam wybierać między Sidem a Numernabisem to wybieram Numernabisa tam był genialny i bawił mnie do łez, jako Tramp w zakochanym kundlu był super, zakochany kundel to moje dzieciństwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones