Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
80 062 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura

kochani jak wy uważacie, że Pazura jest cieniasem to przepraszam bardzo jakich wy aktorów uznajecie za lepszych ?

użytkownik usunięty
mary_

z polskich prosze Gajos Trela Chyra Stuhr Frycz Pazura to aktor ktory w kazdym filmie robi takie same miny

użytkownik usunięty

Uważam że Cezary Pazura jest najlepszym polskim aktorem. Jestm jego fanką. Bo przecież kto inny jak nie on potrafi dostoswać się do każdej roli?
LANDA

Takie Twoje prawo zebys sobie uwazala co chcesz. Kazdy ma takie prawo. Np. Andrzej Lepper uwaza ze Balcerowicz musi odejsc.

A co do dostosowywania sie do kazdej roli to warto zauwazyc ze od paru ladnych lat do kazdej roli dostosowuje sie tak samo... Nadeszly smutne czasy w ktorych gra Pazury sprowadza sie do robienia smiesznych min a'la 13 posterunek... Tym bardziej przykra sprawa ze nie zawsze tak bylo...

Ps. reklamowanie kleju do tapet czy co to tam jest tez mu nie sluzy :/

mb_

Pazura jest może najlepszym polskim aktorem komediowym, ale jako aktor dramatyczny do pięt nie sięga chociażby np. p. Olbrychskiemu. PRAWDZIWE potęgi aktorskie to np. Michael Caine czy Anthony Hopkins [obaj potrafiliby zahipnotyzować widza czytając nawet książkę telefoniczną ;)] a z kobiet chociażby Isabelle Huppert, Meryl Streep, Emma Thompson czy Julianne Moore. Są aktorzy, którzy starają się jak najlepiej zagrać/odtworzyć daną rolę - ci bardzo nieliczni po prostu urodzili się aktorami.

radex78

Dla mnie najlepszymi aktorami jest Jerzy Shtur(za Seksmisję, Pogodę na jutro i dubbing ze Shreka itp.to jest po prostu Geniusz:)))), Daniel Olbrychski- nie wiem czy musze to tłumaczyć...Jako Kmicic był bezbłędny. Prawdziwa klasa.I inne role też.
Bardzo lubie Pazurę, potrafi mnie rozśmieszyć między innymi swoimi minami i tekstami, ale jak napisałes, nie dorasta do pięt Olbrychskiemu. Ale ja bym nie porównywała, bo obaj mają zupełnie inny styl, inny wiek, inne filmy.
Aha, masz całkowita rację, co do Hopkinsa i innych- hipnotyzują:))
Pozdro:)

radex78

nie chrzań koleś, że ty tyko dramaty oglądasz i filmy z samymi mądrymi przesłaniami bo nie uwierze w to!! Napewno lubisz się pośmiać z pana Pazury. To nie prawda że Cezary Pazura strzela wszędzie miny "a'la 13 posterunek". W każdym filmie gra inaczej!!! 13 posterunku wariata, w Kilerach sympatycznego filantropa - taksówkarza, w Chłopaki nie płaczą gra bezdusznego gangstera a w E=mc2 gra gangstera z sercem!!! Ostatnio pojawił się również w "Nienasyceniu" gdzie odwalił KAWAŁ PIĘKNEJ ROBOTY!! W żadnym filmie się nie powtarzał więc nie wiem do jasnej cholery o co wam chodzi z tym że C. Pazura gra w każdym filmie tak samo.

mary_

Mirosław Baka. Może jest mniej popularny od Czarka, ale jest znacznie lepszym aktorem.

mary_

no jak to kto! BRITNEY!!!!! (HAHAHA) :))


P)S) BRIT NA PREZYDENTA!!!! (HAHAHA) !!!!!!!!!! :):):)

mary_

W 13 posterunku stal sie tak nudny i malo smieszny ze nie dziwie sie ze ma teraz kiepska opinie, ale za Psy, Sztos, Nic smiesznego, a nawet za IMO Show szacuneczek.

pionier

Oczywiście nie mam prawa pluć na pana Pazurę bo każdemu aktorowi należy się szacunek (nawet jeśli byłby rzeczywiście słaby) bo to jeden z najtrudniejszych zawodów na świecie.
Jednak nie czarujmy się Pazura wybitnym aktorem nigdy nie był, jest za to cholernie popularny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones