Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
78 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura

Cezary został twarzą propagandowej kampanii szczepień szczepionkami pfizera. Czas wyrzucić płyty z jego filmami.

Jaką trzeba być kanalią bez kręgosłupa moralnego, żeby zgodzić się na uczestnictwo w tym całym antyludzkim koronowirusowym terrorze, w tej całej globalistycznej machinie zastraszania i niszczenia całych społeczeństw ?Odbierania ostatnich resztek własności, wolności i człowieczeństwa w imię "bohaterskiej" walki ze złowieszczym wirusem o śmiertelności na poziomie promila.

Cezary Pazero jeśli wchodzisz na filmweb i kiedyś to przeczytasz to wiedz, że choć sowicie zarobisz na uczestnictwie w tej całej machinie propagandy to zarówno ty jak i twoja rodzina zapłacicie wysoką cenę za twoją pazerność. Zapłacicie cenę ponieważ choć z poziomu zwykłego szarego obywatela jesteś kimś, człowiekiem majętnym i sławnym tak z punktu widzenia multimiliarderów organizujących i finansujących koronoterror jesteś takimi samym zwykłym szarym człowieczkiem jak my wszyscy i tak samo przeznaczonym na zniewolenie i zdeptanie, gdy już nie będziesz im potrzebny.

zarptak

mądrze powiedziane, też straciłam do niego cały szacunek w ułamku sekundy :) ale ludzie nie są głupi, fala hejtu jaka wylewa się na niego chociażby na jego kanale na youtube na szczęście dowodzi że ludzie mają swój rozum :) ale po Cezarym bym sie tego nie spodziewała.... dno

zarptak

Moim zdaniem jesteś głupi nie chcesz żeby ludzie się szczepili poczekaj aż Ty zachorujesz

Szymiksb55

nikt nie twierdzi że wirusa nie ma człowieku :) ale pomyśl co by było gdyby takie statystyki podawali na inne choroby :) ile ludzi dziennie umiera na raka? na wirus hiv na który do tej pory jakoś szczepionki nie ma XDD a z głodu? no jasne że o tym sie nie bedzie mówić bo musieliby stracić pieniądze żeby tych ludzi nakarmic! a na pandemii strachu i szczepieniach mogą tylko zyskac :) otwórz oczy, bo od tego tv chyba myślenie wyłączyłeś :) jeśli przez tyle miesięcy nadal nie widzisz że coś tu ewidentnie cuchnie to ja nie mam pytań..
wirusy byly są i będą :) nie jest to choroba groźniejsza niż inne :) ale z innymi do tej pory żyliśmy w miare normalnie a media nie robiły ludziom sieczki z mózgu :) co wiecej jest to choroba, którą można leczyć lekami a nie szczepieniami na które upiera sie ta masowa propaganda :) poza tym reklama propagująca szczepienia kłamie i robi z ludzi idiotów :) w którym miejscu kłamie? a w tym w któym wmawia sie nam żebysmy zaszczepili sie dla kogoś :) BŁAHAHHAHA..... zaszczepienie się zmniejsza ryzyko zachorowania ale ZAKAZIĆ SIĘ MOZESZ NADAL! więc ty bedziesz zdrowy ale wirusem i tak możesz zakazić mame, babcie, dziadka dla których rzekomo dobra my mamy sie zaszczepić:) jest to powszechnie dostępny i wiadomy FAKT więc sprawdz sobie zanim zaczniesz hejt :) czemu więc wchodzi sie nam na psychike i używa bezpodstawnego argumentu ktory nie ma oparcia w rzeczywistosci? sam sobie odpowiedz

neela96

neela96 popieram w 100%.
Wirus jak każdy inny, w 2010 roku przy pandemii świńskiej grypy jakoś obyło się bez lockdownu, maseczek i szczepionki (przynajmniej w Polsce, a w innych krajach szbyko zaprzestano szczepień bo było dużo skutków ubocznych, a odszkodowania za szczepienia zaczęto wypłacać dopiero po 6 latach od szczepień na świńską grypę). W dodatku świńska grypa była nazwana przez WHO najszybciej rozprzestrzeniającą się pandemią w historii, i nie zalecała odnotowywania każdego przypadku zakażenia czy zgonu ponieważ ich zdaniem to nie miało sensu, bo wirus tak szybko się rozprzestrzeniał. A teraz nagle wszystko notują? Testy wiadomo to jedna loteria bo nawet coca colą polejesz to może wyjść pozytywny. Media nakręcają propagandę strachu, a rządy wykorzystują do własnych celów. Na szczęście są normalne kraje, które nie wprowadziły prawie żadnych rygorystycznych obostrzeń (max. to maski w transporcie publicznym) i tym samym udowadniają, że żadne obostrzenia nie wpływają na rozwój epidemii. Patrzcie na Białoruś, Szwecję, Norwegię, Meksyk, Dominikanę, Norwegię, prawie całą Azję Środkową, Afrykę. Ludzie tam żyją, gospodarka się kręci, a nikt nie pada trupem od tego srovida, Jakim cudem? Tylko Unia Europejska i USA cisną tą wirusową propagandę i zniewalają ludzi bezprawnym lockdownem. Trzeba mieć naprawdę ograniczony umysł by tego nie zauważyć.

Pablo1919

dokładnie :) ale niestety połowa społeczenstwa to zwykli idioci i to co TVPIS powie to tak zrobią :) poza tym to nawet nie jest szczepionka tlyko preparat :) do tego niedokładnie przebadany, dopuszczony WARUNKOWO..... producent tego cuda zrzeka sie odpowiedzialnosci :) wiec o czym tu deliberować :) przeraża mnie tylko nieświadomosc i łatwowiernosc ludzi w to co im powie TV.... tv powie że mają chodzic na czworakach bo wirus zaraża powyzej 1 metra to tez by chodzili :) nigdy nie przypuszczałam że doczekam takich czasów, strach pomyślec do czego to prowadzi bo nie wydaje mi sie że na samej pandemi sie skonczy :) juz mowia o ''nowym wariancie wirusa '' i ''paszportach covidowych''... niedawno to byly teorie spiskowe a dzis to fakty

neela96

13:1

I stanąłem na piasku morza. I zobaczyłem bestię wychodzącą z morza, mającą siedem głów i dziesięć rogów, a na jej rogach było dziesięć koron, a na jej głowach imię bluźnierstwa.
13:2

A bestia, którą widziałem, podobna była do pantery, a jej łapy jak u niedźwiedzia, a jej paszcza jak paszcza lwa. I dał jej smok swoją moc, swój tron i wielką władzę.
13:3

I zobaczyłem jedną z jej głów jakby śmiertelnie zranioną, lecz jej śmiertelna rana została uleczona. I cała ziemia zdziwiła się, i poszła za bestią.
13:4

I oddali pokłon smokowi, który dał władzę bestii. Oddali też pokłon bestii, mówiąc: Któż jest podobny do bestii? Któż z nią może walczyć?
13:5

I dano jej paszczę mówiącą rzeczy wielkie i bluźnierstwa. Dano jej też moc, aby działała przez czterdzieści dwa miesiące.
13:6

I otworzyła swoją paszczę, by bluźnić przeciwko Bogu, by bluźnić jego imieniu, jego przybytkowi i tym, którzy mieszkają w niebie.
13:7

Pozwolono jej też walczyć ze świętymi i zwyciężać ich. I dano jej władzę nad każdym plemieniem, językiem i narodem.
13:8

Wszyscy mieszkańcy ziemi oddadzą jej pokłon, ci, których imiona nie są zapisane w księdze życia Baranka zabitego od założenia świata.
13:9

Jeśli ktoś ma uszy, niech słucha!
13:10

Jeśli ktoś do niewoli bierze, do niewoli pójdzie, jeśli ktoś zabija mieczem, mieczem musi zostać zabity. Tu jest cierpliwość i wiara świętych.
13:11

Potem zobaczyłem inną bestię wychodzącą z ziemi, a miała dwa rogi podobne do Baranka, ale mówiła jak smok.
13:12

I całą władzę pierwszej bestii sprawuje na jej oczach, i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej bestii, której śmiertelna rana została wyleczona.
13:13

I czyni wielkie cuda, sprawiając, że nawet ogień zstępuje z nieba na ziemię na oczach ludzi.
13:14

I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, które jej pozwolono czynić przed bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, aby sporządzili wizerunek bestii, która miała ranę od miecza, ale ożyła.
13:15

I pozwolono jej tchnąć ducha w wizerunek bestii, tak żeby przemówił wizerunek bestii i sprawił, że ci, którzy nie oddali pokłonu wizerunkowi bestii, zostali zabici.
13:16

I sprawia, aby wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, przyjęli znamię na prawą rękę lub na czoło;
13:17

I aby nikt nie mógł kupić ani sprzedać, tylko ten, kto ma znamię, imię bestii lub liczbę jej imienia.
13:18

Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę bestii, gdyż jest to liczba człowieka. A liczba jej: sześćset sześćdziesiąt sześć.

Szymiksb55

Szymiksb55 Żeby sobie nawet na profilowe dawać foto w maseczce to trzeba mieć naprawdę naryte we łbie. Tak tak, wirus taki straszny, nawet przez filmweb się możesz zarazić. Więc ładuj swoje hasztagi zostańwdomu, szczepimysie, bo dopiero jak premier wyjdzie ci w telewizorku i powie, że PiS pokonał wirusa to radośnie zdejmiesz kaganiec i wyjdziesz z domu.

Szymiksb55

Poza tym już są pierwsze zgony po szczepionce na covid i mnóstwo skutków ubocznych, ale wierzcie dalej propagandzie wspieranej przez Pazurę, że "szczepionka jest bezpieczna, zaszczep się dla innych". Ta, już lecę...

Szymiksb55

Głupi jest ten co nie analizuje we własnej czaszce a pędzi stadnie jak go pastuch w TV pokieruje.

zarptak

Kilka lat temu uczestniczył w nagabywaniu starszych ludzi na garnki a teraz jeszcze niżej upadł. Ale znów bierze udział w oszustwie w którym najbardziej będą poszkodowani starzy ludzie. Facet nie ma już wstydu więc może mu wszystko jedno?

zarptak

Mądrze napisane. Pełna zgoda. Honoru kupić się nie da i to jest pokrzepiające w tych trudnych czasach.

zarptak

Skończona GNI- IDA - tania koorwa i alfons dr Mengele i tych wszystkich nowych Hitlerów naszych czasów, którzy wprowadzają ten pseudo medyczny terror i pod jego płaszczykiem zmieniają cały świat w jeden wielki obóz koncentracyjny. Jak można być taką koorwą, by nie wiem nawet za jaką kasę lizać doopy tym bandytom. Czaruś Pazura - to nazwisko pozostanie już na zawsze synonimem i symbolem skoorwienia - wierszyki do Stalina, pisane przez ówczesne prostytutki, to jednak nic w stosunku do tego, co zrobił Czaruś.
Tamci uprawiali swoje koorewstwo po raz pierwszy i dopiero po latach historia miała okazję ich osądzić - dlatego dziś, jeżeli ktoś powtarza ich grzechy po raz drugi, z najniższych pobudek, z pełną świadomością zła, do którego się przyczynia, zasługuje tylko na największą pogardę. Życzę mu, żeby co noc budził się z krzykiem, kiedy w snach będą go prześladować twarze-zjawy tych wszystkich, którzy zmarli po tych mengelowskich szczepionkach, do których Czaruś tak się za pieniążki onanizuje.

Czaruś - po dwóch rozwodach - lubi pozować na takiego "wierzącego" - taka Hołownia w wersji jeszcze bardziej odpustowej - już dla kret-ynów klinicznych. Zadedykuję mu zatem modlitwę z XIII w, której - jako pseudo katolik pokazowy - pewnie nie zna. Modlitwy pod znakomicie oddającym sytuację tytułem - DIES IRAE - W GNIEWU DZIEŃ

W gniewu dzień, w tę pomsty chwilę,
Świat w popielnym legnie pyle:
Zważ Dawida i Sybillę.

Jakiż będzie płacz i łkanie,
Gdy dzieł naszych sędzia stanie,
Odpowiedzieć każąc za nie.

Trąba groźnym zabrzmi tonem
Nad grobami śpiących zgonem,
Wszystkich stawi nas przed tronem.

Śmierć z naturą się zadziwi,
Gdy umarli wstaną żywi,
Win brzemieniem nieszczęśliwi.

Księgi się otworzą karty,
Gdzie spis grzechów jest zawarty,
Za co świat karania warty.

Kiedy sędzia więc zasiędzie,
Wszystko tajne jawnym będzie,
Gniewu dłoń dosięże wszędzie.

Cóż mam, nędzarz, ku obronie,
Czyją pieczą się zasłonię,
Gdy i święty zadrży w łonie?

Panie w grozie swej bezmierny,
Zbawisz z łaski lud Twój wierny,
Zbaw mnie, zdroju miłosierny.

Racz pamiętać, Jezu drogi,
Żeś wziął dla mnie żywot srogi,
Nie gub mnie w dzień straszny trwogi.

Długoś szukał mnie znużony,
Zbawił krzyżem umęczony,
Niech ten trud nie będzie płony.

Sędzio pomsty sprawiedliwy,
Bądź mym grzechom litościwy,
Zanim przyjdzie sąd straszliwy.

Jęcząc, pomnąc win bezdroże,
Wstydem me oblicze gorze,
Szczędź mnie, błagam, Panie Boże.

Ty coś Marii grzech wybaczył
I wysłuchać łotra raczył,
Nie pozwolisz, bym zrozpaczył.

Choć niegodne me błaganie,
Nie daj mi, dobroci Panie,
W ognia wieczne wpaść otchłanie.

Daj mi mieszkać w owiec gronie,
Z dala kozłów, przy Twym tronie
Postaw mnie po prawej stronie.

Gdy uśmierzysz potępionych,
Srogim żarom przeznaczonych,
Weź mnie do błogosławionych.

Błagam kornie bijąc czołem,
Z sercem, co się zda popiołem,
Wspomóż mnie nad śmierci dołem.

O dniu jęku, o dniu szlochu,
Kiedy z popielnego prochu
Człowiek winny na sąd stanie.

Oszczędź go, o dobry Boże,
Jezu nasz, i w zgonu porze
Daj mu wieczne spoczywanie.
AMEN.

Liberwig

Chwila chwila, to on Cię swoim występem w kampanii zmusił do przyjęcia szczepienia? W jaki sposób ingerował w twoje wolności wystąpieniem w reklamie?

zarptak

Czy ja wszedłem na WP ? :) Bo mam wrażenie że ktoś pier... nie na temat ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones