Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
79 879 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura

pazura the best

użytkownik usunięty

jest to swietny aktor wlasnie pisalem wypracowanie na temat mojego ulubionego aktora i zgadnijcie kogo wybralem oczywiscie pana cezarego pazure jest to wspanialy aktor komediowy

użytkownik usunięty

cze mam na imie grzesiek wlasnie tak samo ja ty musze napisac wypracowanie wybralem wlasnie Cezarego Pazure ale nie wiem od czego zacząc morze mi pomorzesz jak masz to prace to przeslij mi ja na moj adres grzesie86_@tlen.pl z gory dzieki

hahahahhahahahahahhaahhahaha drogie dzieci to je aktor to pozer!!!! przynajmniej komediowy! Panie Czarku niewatpie w pana umiejetnosci aktorskie, ale na milosc boska kiedy pan skonczy z pozawaniem na careya?!!!!!!!! Moze pokaze pan cos swojego???????????????????????

użytkownik usunięty
wilqqu

nie stać Go na to bo brak mu tego najważniejszego talentu i mądrości

użytkownik usunięty

może że jest to na 1000% tani i marny palant od kleju atlas

użytkownik usunięty

Średniej klasy imitator i cyrkowiec, ot w sam raz do reklamowych spotów i charakterystycznych rólek niewydarzonych durniów. Żaden typ aktorstwa nie starzeje się tak szybko, jak przerysowane małpowanie. Juz dziś oglądając Killera, czy coś tam widać, jakla nuda bije z tego jednowymiarowego błazeństwa.

Jakub

użytkownik usunięty

Jak macie coś do Cezarego Pazury to powiedzcie mu to prosto w twarz...
Kurwa boicie sie bo najebałby was !!! DEBILE ON KURWEJA MI NIE PRZYPMINA CO WY JEBIECIE ??? :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones