Charlie Hunnam

Charles Matthew Hunnam

8,2
25 290 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Hunnam

Oi oiiii!
To nie tak ROE(:D) że nas tu nie było, ja np poprostu chyba z 50 razy próbowałam dodac komenta to była awaria przez cały wczorajszy dzień! Więc wiesz. Nie dało się poprostu. Myślałam że Wy też tak macie, a tu się okazuje, że to tylko ja tak!
Prison Break... nawet nie wiem co to za serial. Powiedz czy jest tam jakiś wątek miłosny to się zainteresuję :P
Teraz ściągam sobie całą serię serialu Summerland z Jessem Mccartneyem, bo z tego co widziałam na Youtube, to nie dość że jak zwykle ejst tam przystojny, to jeszcze ma ładny głos, jest dobrym aktorem i fabuła jest chyba fajna. Fajna - taka lekka, chbya o miłości.
Dobra, mam nadizeje że tym razem uda sie ściągnąć.

Mam SUPER SŁODKIE i UROCZE zdjęcie Charliego!!!
Nie wiem, może je widziałyście, ale chyba nie (Manie już pokazałam :P).
Dla mnie jest ono boskie, poprostu idealne, wygląda tam jak słodki szesnastolatek i się tak uroczo śmieje... mam to teraz na tapecie.
Kto jest zainteresowany, niech mi zapoda swój mail to wyśle .
Warto, oj warto :D

A Ty Roe z pracy nei rezygnuj, bierz taka jaką jest, za każde pieniądze :D:D

Charlies_own_

Ja mam tak samo!!!Wczoraj i dzisiaj próbowałam coś napisac chyba tez z 50 razy ale za kazdym razem było "Spokojnie to tylko awaria bla bla bla " :/ niewiem co sie dzieje......myślałam ze tylko ja tak mam bo moj komp jest taki zwalony i wogóle ale widze ze nie jestem jedyna :/ mam nadzieje ze to sie zmieni :))
Buźka:*

June_2

jeeeeeju... :| to ja juz nie wiem :/ jeszcze wczoraj przecież udalo mi sie normalnie dodać komentarz i wygląda na to że tylko mi się to udało od dwóch dni.... :/:/ nie podoba mi się to... że niby koniec naszego forum?!?!?! o nieeeeeeee!!!!! trzeba cos z tym zrobić! zgłosić do adminów! szukać pomocy! tak nie może być!!!!!!! co się porobiło z naszym forum?!?!?! limit komentarzy sie wyczerpał czy jak?! :

Fluorescent

To ja poprosze to zdjecie..jestem ciekawa jak on moze wygladac.
majena@wp.pl

Z góry dzieki...:*

MaJeNa

a co Wy taki stary temat odgrzewacie??? ;p

Fluorescent

też sie właśnie dziwiłam. szczerze powiedziawszy, nie wchodziłam tu od 15 sierpnia, a patrzcie na datę założenia tematu ;]

Charlies_own_

no tak, macie racje heh..ale jestem tu od niedawna i tak jakos przegapilam ta date heh;P


pzdr;)

Charlies_own_

oy! oy!;)
Charles Own ja bardzo chetnie umiescila bym ta Twoja fotke u siebie na pulpicie;) wiec jak mozesz to przeslij mi na karolatbg@interia.pl z gory thx;)

Charlies_own_

Mozesz mi wysłac to zdjecie ..; ]] małpa1_94@o2.pl Z góry dziekuje i niecierpliwie czekam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones