Charlize Theron

8,3
67 790 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlize Theron

Co ona tu robi? wyglada jak prosiak.... a czym ona wogóle jest?
sorry ale przynajmniej 50 lepszych aktorek jest od niej wiec dowidzenia z 5 miejsca

Cahir_Mawr_Dyffryn

Trochę kultury!! Nie rozumiem ludzi którzy piszą takie niewiarygodne bzdety. Która aktorka jest taka cudwna że zasługuje na wyższe od niej miejsce?? Hmn...i uargumentuj swoją opinię bo Twoja wiarygodność jest znikoma.Pozdrowienia.

Joern

Gadasz jak nauczyciel od W.O.Ku ale spox lepszą aktorką jest chociażby Milla Jovovich (choć jest to pierwszy lepszy przykład).
Milla gra w kasowych produkcjach, zainteresowanie nia nigdy nie spada, w tv głośno o niej występuje w wielu reklamach. a Charlize wogóle cóż to za imię? wiesz tak na serio Ci powiem nigdy o niej nie słyszałem, to są moje powody mam nadz. iż trafiają do Ciebie. Oczywiscie nie mam nic przeciwko niej i szanuje to , że bronisz swa ulub. aktorke zawzięcie ale spojżmy prawdzie prosto w oczy =) 5 miejsce to przesada.
do odpisania

Cahir_Mawr_Dyffryn

No cóż Millę też lubię..:) Milli jest więcej w mediach bo to osoba bardzo wszechstronna. Nie dość że gra w filmach,śpiewa to jest jeszcze modelką i chwała jej za to. Ma na pewno ciekawe role w swoim dorobku filmowym jak chociażby The Million Dollar Hotel, 5 element czy Joanna Dark ale ja osobiście uważam że lepszą aktorką jest Charlize. Ale moment przecież Charlize też występuje w reklamówkach, nie pamiętam jakiej ale reklamuje jakiś szampon.Ja tam się cieszę że Charlize nie cieszy sie aż taką popularnością..Gdyby wszyscy lubili tych samych aktorów kino stałoby się nudne i przestałyby istnieć takie portale jak ten :) pozdrowienia, miło się rozmawia :)

Cahir_Mawr_Dyffryn

Weź się człowieku lepiej nie wypowiadaj, bo widać, że nie jesteś obeznany w temacie.

Veda12

I kolejny przykład na to kto głosuje w tych rankingach - nie znam, nie podoba mi się, nie gra w reklamach.... Cóż za argumenty... Charlize nie musi wyglądać pięknie (chociaż jest piękna), aby potrafiła stworzyć rewelacyjną postać filmową ("Monster").
Skoro twierdzisz, że wygląda jak "prosiak" i nic sobą nie reprezentuje, to idź lepiej włącz MTV tam masz swoje ulubione "aktorki" w większości tych "wspaniałych" clipów.

NocturnuS

"a czym ona wogóle jest?" a kim ty jesteś? Co za inteligentne pytanie?! Nie jest powiedziane i nie jest to żadną zasadą, że ta aktorka co gra w kasowych filmach to jest lepszą aktorką niż ta co gra w niskobudżetowych. Wręcz przeciwnie!

"Charlize wogóle cóż to za imię?" a czemu czepiasz się jej imienia? Przecież urodziła się w Południowej Afryce! wiesz nie dają tam dziewczynkom na imię Marysia. NocturnuS napisał dobrze, lepiej włącz MTV.

W sumie skąd możesz ją znać jak gustujesz w filmach takich jak "Resident evil" (nie mam nic do tego, każdy ma swój gust). Lepiej byłoby jakbić przemilczał ten temat a nie obrażał kogoś kto ma wielki talent i gra w wielu wartościowych filmach.

orson_2

Macie problem kompleksami nie mowie , ze wszyscy ale wiekszosc jedno zle slowo a wy odrazu bij zabij......załosne
ok ja włacze mtv a wy znajdzcie sobie prawdziwa kobiete bo ze snow o Charlize Theron nic nie wyjdzie

Cahir_Mawr_Dyffryn

Na sny o jakiejkolwiek aktorce jestem już zdecydowanie za stary - kobietę mam (a może ona ma mnie) więc nie widzę podowdu do szukania.
Jeżeli chodzi o "bij, zabij" to jeżeli ktoś w taki sposób wyraża się o kimś kto osiągnął już tak wiele i wciąż pokazuje nam, że stać ją na więcej - to wybacz, ale sam się o to prosisz.
Więc na przyszłość - lepiej pomyśl nim kogoś zaczniesz opluwać.

Cahir_Mawr_Dyffryn

Milla Jovovich. To, że jest popularniejsza to nie znaczy, że lepsza aktorka. A to tu się ocenia. Napisałeś, ze Milla gra w kasowych produkcjach. Może i gra np. Resident Evil. Film niczego sobie. Druga część średnia. 5 element to faktycznie dobry film, ale główna zasługa Willisa. Podaj proszę te nazwiska 50 innych aktorek, bo jestem bardzo ciekawy, co napiszesz.
P.S Paris Hilton jest zajebiście popularna; na której pozycji wyląduje??

Szajba

Powiedzmy że Paris Hilton jest popularna z trochę innego powodu niż aktorstwo:-).

Charlize... to ciekawe ale też nie pamiętam jej z żadnego filmu, a widziałem co najmniej 9 z jej filmografi (ostatnio włoska robota). Wyjątkiem jest Adwokat diabła, ale też nie z powodu dobrego aktorstwa. Po prostu nie wychyla się ponad przeciętność.

Natomiast Milla zwruciła moją uwagę za pierwszym razem gdy ją zobaczyłem (5th element) i potrafiła to powtórzyć w każdym następnym filmie w którym grała.

Rozumiem że dobrzy aktorzy nie muszą być na okładce co drugiego czasopisma, ale o niej pierwszy raz słyszę. Nawet ocenić jej dobrze nie mogę bo nie pamiętam jej ról. Za adwokata i włoską robotę (w tych filmach ją pamiętam) 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones