Charlotte Gainsbourg

Charlotte Lucy Gainsbourg

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/40267/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":6597,"rate":7.336213430347128,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/40267/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":1,"rate":8,"desc":"ocena","profession":"występów osoby"}}]
7,3
6 597 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlotte Gainsbourg
  • Nie wiem, co ta Pani ma w sobie, ale nie mogłam oderwać od niej wzroku.
    Już samo to, że film francuski, co w mojej opinii już samo w sobie daje mu 3 punkty na starcie. Pierwsze wrażenie: co za nieładna kobieta. Chwilę później: jaka roztrzepana i nieogarnięta, od razu poczułam sympatię bo zaczęła mi przypominać mnie. Z biegiem minut lubiłam ją jeszcze bardziej.
    Nie ma typowej ślicznej urody, jednak bije od niej taka kobiecość, świeżość i niesamowita szczerość. Zasysam w tym momencie kolejne filmy z jej udziałem, mam nadzieję że mnie nie zawiedzie :)

• panibozia Obejrzałem "Nędzników" z 2000 roku i po tym filmie zmieniło się moje zdanie na temat jej urody. Świetnie tam zagrała i chyba po raz pierwszy poczułem jej urodę. Pięknie tam wyglądała pomimo braku grubych warstw tapety. Ona ewidentnie ma to coś! Nie jestem w stanie tego wyjaśnić. Do niedawna uważałem ją za typową brzydulę, jednak patrząc na jej zdjęcia z różnych imprez uważam że odpowiednio uczesana i umalowana może wyglądać naprawdę fajnie. Niesamowita uroda.
    Mimo wszystko nie mogę patrzeć na to co wyczynia u Von Triera dlatego darowałem sobie seans drugiej części "Nimfomanki".

• MikeyS Tak brzydka, że aż ładna!

• panibozia Otoz to... niby brzydula, a potrafi sie tak niesamowicie podobac...

• panibozia Ja oglądałem wczoraj sambę na canal plus i cały czas widziałem Joannę Jędrzejczyk:) Ma coś w sobie sam chciałem masować ją po pleckach fajna:)

• panibozia Polecam Antychrysta LVT, moze ciezki film, ale tez aktorski popis Charlotte

• panibozia Powierzchowność "oceny" kobiecości w dzisiejszym świecie jest porażająca.

• panibozia Tajemnica jej urody kryje się w genach- ojciec wyjątkowy brzydal, matka niesamowicie piękna i z takiej krzyżówki mamy Charlotte