Chiwetel Ejiofor

Chiwetelu Umeadi Ejiofor

7,4
25 300 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chiwetel Ejiofor

Jego czoło zawsze przecina smutny mars, jakby w każdej sekundzie bolał nad czymś w
tle, czego nie wyjawi innym. (Po co wszyscy mają się tak martwić w końcu.) W dosłownie
każdej scenie - nawet jak się cieszy, to jakoś tak, jakby mu serce pękało. Taki przystojny
mężczyzna, a nie mogę na niego patrzeć. Od razu myślę sobie, że skrywa jakąś straszną
tajemnicę, robi mi się go szkoda i chce mi się płakać. A oglądanie pięknych mężczyzn z
założenia ma służyć radosnym celom wszak.

yrrah

cóż, niektórym kobietom podobają się tacy smutni, tajemniczy mężczyźni którzy- jak to ładnie napisałaś - sprawiają wrażenie iż skrywają jakąś tajemnicę ;) ale masz rację, ma wyjątkowo smutne oczy.

isobel

Jest obłędnie piękny.

yrrah

tak, ma wyjątkowo smutne oczy i jest obłędnie piękny ;))

yrrah

Oryginalny styl pisania masz :). Lubię taki. A spostrzerzenie dość trafne, choć za wielu filmów z nim nie widziałam. Przystojny jest, nawet jak9 kobieta. To chyba znaczące ;).

Reeven

Dziękóweczka :) A gdzie był kobietą? Nie widziałam go w tej roli i chętnie uzupełnię luki erudycyjne.

Reeven

Już znalazłam :( A przegapiłam ten film. Teraz żałuję. Jako kobieta jest nawet lepszy jeszcze i bardziej sexy.

yrrah

Tak, świetna rola i film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones