Chloë Grace Moretz

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/271491/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":25624,"rate":7.703871370590072,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/271491/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":233,"rate":8.15450643776824,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/271491/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":57,"rate":7.87719298245614,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/271491/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":3,"rate":5,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}}]
7,7
25 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chloë Grace Moretz
  • Jedna z lepszych aktorek młodego pokolenia.

• Truskaffka11 chyba nie widziałaś Zostań, jeśli kochasz

• użytkownik usunięty

Truskaffka11 mój rooocznikkk xd

• użytkownik usunięty

Jest świetną aktorką i do tego przesliczna ;)

• użytkownik usunięty

trudno się nie zgodzić :D mój człowieeek xD

• użytkownik usunięty

Uwielbiam z nią filmy, ostatnio ciagle ogladam. swietna jest. coś mi sie wydaje że bd jedną z lepszych aktorek mlodego pokolenia. Jak nie najlepszych :D

• użytkownik usunięty

Haha xd ona już teraz dzisiaj osiągnęła więcej niż nie jeden starszy od niej aktor lub aktorka xd na pewno jest najpopularniejszą aktorką z 97 roku i wgl z tych okolic wiekowych xd jeśli db pójdzie to na pewno zapisze się w światowej kinematofrafi xd O ile nie pójdzie w ślady Culkina i nie skkończy jak on ;) chyba wiesz o co mi chodzi xd

• użytkownik usunięty

Wiem narkotyki. No oby bo tez sie swietnie zapowiadała Lindsay Lohan. Ale wydaje mi sie ze ona będzie wielka aktorką :). Bo świetnie gra i ma to "cos"

• użytkownik usunięty

no pożyjemy zobaczymy, jak na razie to raczej elegancko się prowadzi, z tego co wiem nie ma problemów z narkotykami i innym gównem tego typu, po prostu na razie nic nie uderza jej do głowy :) czas pokaże ale jakby nie patrzeć ona już zaszła dalej od Culkina :) już zapisuje się w światowej kinematografii i teraz może tylko dokładać kolejne trofea :) no zobaczymy, w każdym razie ja trzymam kciuki ;) aha i nie wiem czy inne roczniki oprócz 97 mają jakieś odpowiedniki jej w swojej reprezentacji roczników młodzieżowych i dziecięcych :D

• użytkownik usunięty

Zapowiada się świetnie. Uwielbiam z nią filmy. Moim zdaniem konkurencji nie ma w swoim wieku ;). Jennifer Lawrence też jest świetną aktorką, tylko strasza jest od niej, więc moim zdaniem nie ma konkurencji ;)

• użytkownik usunięty

no w roczniku 97 o sąsiadach nie ma konkurencji na pewno :D nawet wśród chłopaków nie widzę nikogo kto mógłby jej "zagrozić" :D nie obejrzałem aż tak wielu filmów z nią, ale np uważam że w Carrie (2013) świetnie jej poszło :) albo taka mało znacząca rola w polach śmierci, z Amitiville też ją pamiętam jak po tym dachu chodziła i chciała skoczyć :D lub Zombies :D i te dzikie dzieci i ona razem z nimi :D no jest dobrze :) Aż mnie duma zaczyna rozpierać :D

• Tak jest!

• Truskaffka11 aaghr jeszcze nie dawno miała 12 lat, strasznie szybko minęło, ale rozwinęła się, oby tak dalej!

• Truskaffka11 Czyja wiem czy taka zdolna

• Truskaffka11 Zgadza się!

• Truskaffka11 Ja ją po prostu uwielbiam.
    Gra w filmach od smarkuli i robi to jak stara maleńka, a teraz jak ma 21 lat to się dopiero zacznie.