Chloë Grace Moretz

7,6
31 301 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chloë Grace Moretz

Jedna z lepszych aktorek młodego pokolenia.

Truskaffka11

chyba nie widziałaś Zostań, jeśli kochasz

użytkownik usunięty
Truskaffka11

mój rooocznikkk xd

użytkownik usunięty

Jest świetną aktorką i do tego przesliczna ;)

użytkownik usunięty

trudno się nie zgodzić :D mój człowieeek xD

użytkownik usunięty

Uwielbiam z nią filmy, ostatnio ciagle ogladam. swietna jest. coś mi sie wydaje że bd jedną z lepszych aktorek mlodego pokolenia. Jak nie najlepszych :D

użytkownik usunięty

Haha xd ona już teraz dzisiaj osiągnęła więcej niż nie jeden starszy od niej aktor lub aktorka xd na pewno jest najpopularniejszą aktorką z 97 roku i wgl z tych okolic wiekowych xd jeśli db pójdzie to na pewno zapisze się w światowej kinematofrafi xd O ile nie pójdzie w ślady Culkina i nie skkończy jak on ;) chyba wiesz o co mi chodzi xd

użytkownik usunięty

Wiem narkotyki. No oby bo tez sie swietnie zapowiadała Lindsay Lohan. Ale wydaje mi sie ze ona będzie wielka aktorką :). Bo świetnie gra i ma to "cos"

użytkownik usunięty

no pożyjemy zobaczymy, jak na razie to raczej elegancko się prowadzi, z tego co wiem nie ma problemów z narkotykami i innym gównem tego typu, po prostu na razie nic nie uderza jej do głowy :) czas pokaże ale jakby nie patrzeć ona już zaszła dalej od Culkina :) już zapisuje się w światowej kinematografii i teraz może tylko dokładać kolejne trofea :) no zobaczymy, w każdym razie ja trzymam kciuki ;) aha i nie wiem czy inne roczniki oprócz 97 mają jakieś odpowiedniki jej w swojej reprezentacji roczników młodzieżowych i dziecięcych :D

użytkownik usunięty

Zapowiada się świetnie. Uwielbiam z nią filmy. Moim zdaniem konkurencji nie ma w swoim wieku ;). Jennifer Lawrence też jest świetną aktorką, tylko strasza jest od niej, więc moim zdaniem nie ma konkurencji ;)

użytkownik usunięty

no w roczniku 97 o sąsiadach nie ma konkurencji na pewno :D nawet wśród chłopaków nie widzę nikogo kto mógłby jej "zagrozić" :D nie obejrzałem aż tak wielu filmów z nią, ale np uważam że w Carrie (2013) świetnie jej poszło :) albo taka mało znacząca rola w polach śmierci, z Amitiville też ją pamiętam jak po tym dachu chodziła i chciała skoczyć :D lub Zombies :D i te dzikie dzieci i ona razem z nimi :D no jest dobrze :) Aż mnie duma zaczyna rozpierać :D

Tak jest!

Truskaffka11

aaghr jeszcze nie dawno miała 12 lat, strasznie szybko minęło, ale rozwinęła się, oby tak dalej!

Truskaffka11

Czyja wiem czy taka zdolna

Truskaffka11

Zgadza się!

Truskaffka11

Ja ją po prostu uwielbiam.
Gra w filmach od smarkuli i robi to jak stara maleńka, a teraz jak ma 21 lat to się dopiero zacznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones