Chris EvansV

Christopher Robert Evans

8,3
90 472 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Evans

jeżeli kiedykolwiek Fantastyczna Czwórka spotka Kapitana Amerykę? W końcu uniwersum to samo zatem szansa istnieje :P

kfcboy

Nie to samo uniwersum. Mało prawdopodobne że połącza movieversum ze światem F4. Już pojawiały się plotki że prędzej F4 pojawi się w uniwersum X-Men. Poza tym, jeśli mieliby tworzyć kolejną część, to na 90% byłby to remake z inną obsadą.

Mistel

Kłócić się nie będę, ale wydawało mi się, że skoro wszystko to są twory Marvela to czasami, nazwijmy to, losy bohaterów się przeplatały. Tak było zdaje się w kreskówkowych Spidermanach, ale to pewnie ma nie wiele wspólnego z komiksami, a komiksów nie czytałem.
I pewnie masz rację z obsadą. Myślę, że postąpiono by w taki sam sposób jak w przypadków nowego Spidermana.

kfcboy

Nie będziemy się kłócić przecież ;) Z kreskówkami i światem komiksowym masz absolutną rację. Niestety, filmami rządzą wytwórnie, i światy pokazane w X-Men, F4, Amazing Spider-Man i Movieversum łączy jedynie logo Marvela na początku filmu (plus postać Stana Lee w niektórych produkcjach). Wszystko rozbija się niestety o pieniądze. Ma to jednak swój plus - w jednym czasie filmy kręcą różne wytwórnie, przez co mamy ich więcej. Pozdrawiam

kfcboy

W komiksach to jest to samo uniwersum, ale nie w filmach. Tak długo jak 20th Century Fox trzyma prawa do F4 i X-menów nie ma możliwości żeby taki team-up powstal :P

tapchan91

Avengers vs X-Men pewnie nigdy nie powstanie, ale są spore szanse jak wspomniałem wyżej na F4 w świecie X-Men. I łatwo byłoby ich tam wprowadzić w jakimś remake'u. Ja osobiście jednak wolałbym film X-Force ;)

Mistel

Nie miałabym nic przeciwko takiemu team-upowi, ale znając Foxa nie przejdzie coś takiego.
Żeby powstał X-force musieli by w końcu coś zrobić z Deadpoolem, do którego mają świetny scenariusz, reżysera który rozumie postać i gotowego do akcji Reynoldsa, ale na razie nie zanosi się niestety :(

tapchan91

Otóż film X-Force jest już zapowiedziany ;) nawet zarejestrowano domenę xforcemovie.com. Pytanie tylko kto pojawi się w składzie? Na pewno Cable, Wolverine, Archangel i Deadpool, ale bardzo chciałbym też Fantomexa, Psylocke, Domino i Spiral ;)

Mistel

To miejmy tylko nadzieję ze tego nie spartaczą xD Nie przeżyję kolejnego Deadpoola jakiego przedstawili w Wolverine: Orgins

tapchan91

Zgadzam się ;) Czytałem gdzieś że Deadpool ma być bardziej podobny do siebie - ma wiedzieć że jest postacią w filmie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones