Chris EvansV

Christopher Robert Evans

8,3
90 478 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Evans

Co mogę powiedzieć o nim po tym, jak obejrzałam z nim kilka produkcji?
Ani on utalentowany, ani przystojny.

MagdalenaPatterson

Jest przystojny i mu zazdroszczę na dodatek świetni gra w świetnych filmach. Polecam: Komórka, Egzamin Dojrzałości i Push. Avengers to również zajeb*sty film ale nie specjalnie fajnie tam gra.

AnthonyCole

Czy filmy które wymieniłeś są świetne, to bym się zastanawiała. Również nad jego grą.

MagdalenaPatterson

No dobra filmy może nie są rewelacyjne ale to kwestia gustu bo dla mnie są bardzo dobre(przede wszystkim komórka). Szanuje twoje zdanie i pozdrawiam :)

AnthonyCole

Zgadzam sie z kolega powyzej

MagdalenaPatterson

przystojny przystojny ;] ciacho jakich mało

paulina1g5

Kwestia gustu, ale rozpier**** mnie jego wyraz twarzy na zdjęciach z premier, przykładowo.

MagdalenaPatterson

Jest mega przystojny :) A na zdjęciach nie każdy wychodzi korzystnie.

nituska

Kwestia gustu, jak wspomniałam wyżej ;)

MagdalenaPatterson

Gdyby każdy facet miał taką pupę...

elakosinska

Takie napompowane balony?

MagdalenaPatterson

Dokładnie! Jestem świeżo po obejrzeniu Push i muszę powiedzieć, że film jest coś warty tylko dzięki Dakocie.
Jak aktor, który gra w tylu kasowych hitach może nie mieć w sobie tego czegoś, jakiejś iskry w oku? Bo to czyni facetów przystojnymi. Aktorstwem też nie powala, słabizna.

MelanieJoyce

Ogólnie ;)...jesli chodzi o wypowiedzi powyżej aktor zz niego sredni..jak na razie;) ale ciasło ma super! ;D

joanoa

Bo to typowy "muł" który braki w talencie aktorskim nadrabia przepakowanym ciałem - co wabi śliniące się kobietki.

MagdalenaPatterson

noo ja się sliniłam tylko chwile hahahah..ps..choc przepakowany on ni krzty ! tzn .nie jest

użytkownik usunięty
MagdalenaPatterson

Zgadzam się w 100%. Zakochane w sobie drewno.

Ostatnio zrobił się jeszcze bardziej zakochany w sobie chyba, wystarczy spojrzeć na jego IceBucketChallenge, miało być śmiesznie, a tym udowodnił tylko, jak to moja babcia zwykła mówić, że "...wyżej s.r.a niż d*pę nosi*

użytkownik usunięty
MagdalenaPatterson

Tak. Zauważyłem to, oglądając jego wspólny wywiad z Chrisem Hemsworthem. Żałośnie udawana autoironia i ten wzrok - rozbiegany w poszukiwaniu lustereczka. Szkoda słów. ;-)

MagdalenaPatterson

Znowu ty...ja tam myślę,że jest średnio utalentowanym aktorem,ale przystojny jest. :)

PatrzAleNieZjadaj_

Kwestia gustu.

MagdalenaPatterson

No tak. :)

MagdalenaPatterson

Skoro jak - twierdzisz sama - kwestia gustu, to na kiego grzyba poruszasz wątek o czym czy jest przystojny czy nie?! W ogóle czytasz to co piszesz? Zakładasz jakiś niespójny nie mający niczego wspólnego z tematem wątek by zaistnieć. Żałosne... z gwoli przypomnienia; na forum aktorskim oceniamy grę i dorobek artystyczny aktora/ki.
Nie pozdrawiam.

Adrianis

"ani on utalentowany...."

PatrzAleNieZjadaj_

a ja się zgadzam. Są lepsi aktorzy.. Ale co do jego urody, to nie mam zastrzeżeń :)

MagdalenaPatterson

fajna ma dziewczyne ;-]

MagdalenaPatterson

Popieram ;)

mumincool

Dziękuję :)

MagdalenaPatterson

Ty to chyba wszystkich krytykujesz, a on jest wyjątkowo przystojny i moim zdaniem świetnie gra.

FrozenRoses

Wiesz, że istnieje coś takiego, jak gust?
Tak, świetnie,w głupkowatych komediach, bo na nic więcej go nie stać, a szkoda.

MagdalenaPatterson

No wiesz, taki ambitny film jak "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały" też Ci nie pasował.

FrozenRoses

Oczywiście, nie pasuje mi też "Bejbi Blues" i "Kac Wawa" w wielu przypadkach pomysł jest ciekawy, obsada niezła, a reżyser i tak coś spieprzy. A MUSI mi pasować?

MagdalenaPatterson

A czy ja mówię, że MUSI? Tak wogóle, to "Bejbi Blues" i "Kac Wawa" to wcale nie są ambitne filmy, chociaż ten pierwszy
ukazuje nasze zdemoralizowane społeczeństwo.

FrozenRoses

No pewnie "MUSI" skoro "wszystkich" krytykuję.

MagdalenaPatterson

Napisałam, że "CHYBA" wszystkich krytykujesz.

FrozenRoses

No właśnie "chyba" - więc zanim cokolwiek powiesz, zastanów się dwa razy.

MagdalenaPatterson

Tobie radzę to samo.

FrozenRoses

Ponieważ ośmieliłam się skrytykować kilka osób i filmów? Ojej, toż wolność wypowiedzi to na tym forum mit?

MagdalenaPatterson

A ja ponieważ ośmieliłam się skrytykować kilka Twoich wypowiedzi? W takim razie wolność na tym portalu to faktycznie mit.

FrozenRoses

Laska, ogarnij sobie, że wpadłaś tu za mną po to, by dumnie stwierdzić, że wszystkich krytykuję. Po co?

MagdalenaPatterson

Ogarnij sobie, że nie wpadłam tu za Tobą tylko za aktorem, którego krytykujesz żeby go bronić, co Ci się nie podoba. Mnie się nie podoba Twoja opinia, ale widzę, że nie możemy dyskutować, bo od razu jest wojna. Ja się w takie ceregiele nie zamierzam bawić, także "nara, laska".

FrozenRoses

Ale nie rozumiem jednego - czyli nie mogę go krytykować, bo wpadniesz za chwilę, by go bronić, bo "nie podoba Ci się moja opinia" tak? Oczywiście, że możemy, ale uszanuj cudze zdanie!

MagdalenaPatterson

Dzięki za radę, na pewno skorzystam.

MagdalenaPatterson

moim zdaniem bardzo skromnym po co dobrzy aktorzy maja grac w malo ambitnych filmach, niewymagajacych rolach skoro moze to zagrac np chris... niebrzydki, gra srednio ale w filmach dla nastolatkow wystarcza :P

Patelnia18

Dokładnie! W sumie tacy aktorzy, z takim wyglądem, czyli przepakowany głupek, też są potrzebni. Nastolatkowie , a zwłaszcza dziewczęta, lubują się w mało wymagających komediach (bez urazy, kobietki, nie wszystkie, żeby nie było :P ) a on jest do takich rólek stworzony - do ról, po których mało kto będzie go pamiętał ;)

MagdalenaPatterson

otóz to:P lubie filmy ciezkie skomplikowane ale czasem sama ogladam takie filmy w ktorych nie trzeba myslec na wyluzowanie :)

Patelnia18

Naturalnie, ja również, ale czasem można pozwolić mózgowi odpocząć i zapatrzeć się w mało wymagające filmy ;)

MagdalenaPatterson

Uczepię się cyt., "W sumie tacy aktorzy, z takim wyglądem, czyli przepakowany głupek, też są potrzebni." Owszem są potrzebni, ale nie wszyscy przypakowani faceci są głupkami. Sama ze swoimi znajomymi stwierdziłyśmy, że się nadaje do ról typowego przystojnego idioty ale z błyskiem w oku jak np., "Drużyna potępionych", "Ilu miałaś facetów", ale to że pasuje do takich ról nie oznacza, że w prywatnym życiu też taki jest. Wystarczy obejrzeć kilka wywiadów (całych a nie fragmentów wyciętych z kontekstu) i między wierszami naprawdę można zauważyć wiele zalet jako zwykłego człowieka.
PS. nawet idiotę trzeba umieć zagrać...

MagdalenaPatterson

Powiedziała pani, która jara się Benedictem Cumberbatchem... Mhm, on z pewnością jest przystojniejszy od Chrisa.

AnOl

Oczywiście, że nie jaram się Cumberbatchem, słoneczko. Jednakże jest on o niebo lepszym AKTOREM niż MODELKA uznawana za aktora.

MagdalenaPatterson

Chrisowi daleko jest do modelki. Oczywiscie, nie zgadzam sie z tym, ze nie jest przystojny, ale w calej swojej urodzie jest dosyc przecietny, wiec z pewnoscia za modelke uchodzic nie moze.

AnOl

Chodzi mi o to, że Ben jest przynajmniej aktorem z wykształcenia, niż ślicznym chłoptasiem zabranym z wybiegu by mógł poudaać sobie aktora. Co do urody - modele na wybiegach urodą często nie grzeszą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones