Christina Hendricks

Christina Rene Hendricks

7,4
6 372 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christina Hendricks

Jej buzia mnie hipnotyzuje. I jej oczki. Jeśli spojrzę na jej twarz jestem jak w omamie. Ma urodę czystą, nie wulgarną, delikatną i subtelną. I cóż z tego, że nie ma figury jak panie w magazynach dla mężczyzn, to i tak dla mnie ideał. Jeśli chodzi o urodę, to zdecydowanie wygląda jak moja przyszła żona, jeśli kiedyś taką będę miał.

libes

Muszę przyznać że to piękna kobieta i ma hipnotyzujący biust i oczy że aż ślinka cieknie ale super oczęta ma też

http://www.filmweb.pl/person/Kat+Dennings-173283

oraz:

http://www.filmweb.pl/person/Kat+Dennings-173283

Pozdro:)

GustGustaw85

Linki dotyczące innej aktorki tutaj.. to chyba pomyłka..

Rajwant

Niby jaka pomyłka? Dałem do porównania też inną aktorkę co ma hipnotyzujący wzrok i biust tak ja Christina więc nie widzę tu żadnej pomyłki.

GustGustaw85

A po co porównujesz?
O Kate słusznym by było pisać na forum jej poświęconej.

Rajwant

Porównuję bo Kate też ma hipnotyzujący wzrok i ponętny biust. Proste jak budowa cepa. Gdzie jest zakaz w tym temacie że nie można sobie innej aktorki porównać do Christiny? Nikomu tym nie zaszkodzę że je porównam, a nawet mógłbym pomóc bo zapewne nie jeden facet gustujący w hipnotyzującym wzroku Christiny chciałby zapewne zobaczyć czy mam racje więc co się czepiasz? Skąd możesz wiedzieć co jest słuszne a co nie? Jesteś Alfą i Omegą? Wątpię więc luzuj bo widzę że masz swój świat? Swoje kredki? Super, nie moja brożka ale świata tym nie zbawisz czepiając się że sobie nie powinienem porównywać. Czepianie się o takie pierdoły to no szacun, szok dla mnie w tych czasach. Rozwaliło mnieXD

GustGustaw85

Nie ma się o co wściekać, Ty masz prawo pisać tu o innych aktorkach (nigdzie nie napisałam, że nie masz takiego prawa ani co powinieneś), ja mam prawo to skomentować.. zwłaszcza, że trzasnąłeś dwa razy linkiem z Kate. Teraz już wiem dlaczego bo przeczytałam poniższy Twój wpis.
A że takie coś Cię rozwala.. no cóż, jak widać niewiele czasem trzeba..
Pozdro.

Rajwant

Twe słowa:

"po co porównujesz?
O Kate słusznym by było pisać na forum jej poświęconej."

Więc informowanie co jest słuszne a co nie jest równoznaczne jest dla mnie z tym co powinienem a co nie i traktuję to jako pretensje że robię coś nie tak po czyjejś myśli. Nigdzie nie napisałem że mnie to wścieka lecz tylko to że każdy może pisać co chce a nie co jest słuszne wobec np. twego punktu widzenia. Wiem co jest dla mnie słuszne i do nikogo nie mam pretensji kto o kim i gdzie sobie napisze. Każdy ma prawo pisać co chce ale nie ma prawa pouczać co jest słuszne a co nie. Dlatego wyskoczyłem z Alfą i Omegą i to że mnie to rozwaliło ponieważ tak jak ty wywnioskowałaś że mając własne zdanie jestem wściekły to ja tak samo wywnioskowałem że tylko ty wiesz co jest słuszne i że mam do czynienia z filozofem co lubi pouczać innych dlatego rozwala mnie mnie podejście ludzi pouczających innych co można a co nie. Ale dzięki konwersacji z tobą zauważyłem że dwa razy miałem link wstawiony o Kate zamiast drugi o Aleksandrii o której sama wspomniałaś że to poprawiłem .Chwała ci za to i przypominam że wściekły nie byłem i nie jestem lecz mam własne zdanie i wiem co jest dla mnie słuszne.

Pozdrawiam i udanego weekendu życzę;)

GustGustaw85

No i super!
Pozdrawiam również.

GustGustaw85

A przy okazji wchodząc na to forum o hipnotyzującej i biuściastej Christinie trzeba poprawić posta sprzed 6 lat ponieważ pierwszy link był o Kat Dennings a drugi miał być o Alexandrii Daddario.

Dziwne że dwa razy link o Kat Jennins wstawiłem;)?

No to Replay;) trzeba poprawić co się spartoliło:

Muszę przyznać że to piękna kobieta i ma hipnotyzujący biust i oczy że aż ślinka cieknie ale super oczęta ma też

http://www.filmweb.pl/person/Kat+Dennings-173283

oraz:

https://www.filmweb.pl/person/Alexandra+Daddario-345960


Pozdro:)

libes

o tak, jest prześliczna, bardzo delikatny typ urody, urocza :-)

libes

Ideał to to nie jest, bo ma obrzydliwe stopy (przez haluksy), ale bardzo bliska ideału.

celebes

No wreszcie ktoś powiedział prawdę...Czyli jednak nie taki ideał. Za haluksy minus jak stąd do nieba.

celebes

Kogo obchodzą stopy :D

Hustla

fetyszystów

libes

Przeciez figure ma najbardziej idealna na swiecie :) to ideal i wcale nie ma nadwagi, tylko jest szczupla. To figura klepsydra z piekna talia, szerokimi biodrami i dlugimi nogami, jej linie ciala sa lagodne, niekanciaste. To jest ideal, tak powinna wygladac kazda kobieta.

eska_10

A to ty każdą będziesz mieć? A jak powinien wyglądać każdy mężczyzna i czemu tak nie wyglądasz? co to za brednie że ludzie w obrębie płci powinni być klonami?? to nienormalne, narzucają innym swoje postrzeganie rzeczywistości, prawda jest taka że ilu mężczyzn tyle ideałów kobiet, znam wielu którym wcale nie podobają się tak duże biustu, wolą takie w sam raz. A jak szczupła i wysoka ubierze szpilki i obcisle dżinsy to się wszyscy ogladaja jakby w życiu baby nie widzieli i z miejsca by ja brali... Ale na filmwebie to już koneserzy wielcy, nagle lubią babki rozmiar 42, ha ciekawe czemu potem i tak za szczuplymi i smuklymi się uganiają ;)

applellinge

Czasami pod profilami aktorow to miejsce zamienia sie w strone dla perwersow haha

libes

"I cóż z tego, że nie ma figury jak panie w magazynach dla mężczyzn" - mylisz sie, ma figure jak panie w magazynach dla mezczyzn...nie ma za to figury jak panie w magazynach dla kobiet
mezczyzni lubia kraglosci, dlatego w magazynach dla mezczyzn one wystepuja, w magazynach dla kobiet za to promuje sie kobiety wychudzone na maksa
wynika to z tego ze projektanci mody sa gejami, zalezy im zeby ciuch dobrze lezal na wybiegowym wieszaku, ktory ma nie odwracac uwagi od samego ciucha, kobiety ogladaja takie magazyny i potem mysla, ze to sie podoba facetom, co jest bledem logicznym, bo jak chca wiedziec co sie podoba facetom to powinny ogladac magazyny dla facetow

uncut

Cała prawda!

uncut

Między Christiną a "kobietą wychudzoną na maksa" jest jeszcze dużo pośrednich rozmiarów. Dla mnie Christina jest za obfita. Mój gust, moja sprawa.

uncut

"kobiety ogladaja takie magazyny i potem mysla, ze to sie podoba facetom, co jest bledem logicznym, bo jak chca wiedziec co sie podoba facetom to powinny ogladac magazyny dla facetow" - ty specjalisto od błędów logicznych, najwyraźniej nie chcą wiedzieć co się podoba facetom skoro nie oglądają tych magazynów.
Oficjalnie, nie umiesz w logikę.

libes

Prawda jest taka, że to kobieta przeciętnej urody, przeciętna aktorka serialowa, której nikt nie chce powierzyć roli w pełno ekranowym filmie, popularna wyłącznie w Internecie z racji wielkich cycków.

sendspam

A wiesz że uroda to kwestia gustów :) - Dla mnie jest śliczna i nie mam na myśli jej biustu, dla mnie jej oczy i uśmiech są hipnotyzujące.

libes

Miałem to pisać, kobieta idealna.

libes

To prawda, piękna jest. Aż się wierzyć nie chce że w tym roku 46 lat

libes

Mi sie wydaje, że ma figure jak panie w magazynach dla mężczyzn

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones