Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 890 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan

a nie widziałem tylko "Doodlebug". Ani razu nie powinęła mu się noga :) a "Bezsenność" i
"Incepcja" to najwyższy poziom.

użytkownik usunięty
jakubdusza

Średnia ocen 8,6 a nie widziałem tylko Śledząc. Ani razu nie powinęła mu się noga :) A ''Memento'' to najwyższy poziom

To się ociera o plagiat :p
"Memento" całkiem mocne było. Po obejrzeniu chodziłem nieco oszołomiony.

użytkownik usunięty

Akurat Śledząc jest trochę biedny.

Nie widziałem, ale trzeba pamiętać że to jego pierwszy film, nakręcony za kilka tysiaków. :)

Sebu_BGZ

Incepcja jest troszkę przekombinowana według mnie. Nie oglądałem Memento - dobry? Lepszy od Prestiżu czy BAtmana?

szymon0018

Dla mnie była za pierwszym razem, za drugim podejściem byłem zachwycony.

Co do Memento, to manypakiao7 napisze ci że to największe arcydzieło w historii kina, ktoś inny się z tym nie zgodzi - kwestia gustu i odpowiedniej intepretacji. Ja dałem 9/10, dla mnie jest to obraz niesamowity, inny niż wszystkie (nikt wcześniej i nikt później nie stworzył takiego filmu, z tego co wiem, pewnie jakiś antyfan coś znajdzie... ;))

Sebu_BGZ

Wszystkie filmy - średnia 8,1. Najlepsze Memento i Incepcja (oba 9), najmniej spodobała mi się Bezsenność (6). Wciąż czekam na prawdziwe arcydzieło od niego, myślę, że po nowym Batmanie może coś takiego zrobi (a może nawet nowy Batman się okaże jeszcze lepszy, choć myślę, że Mrocznego Rycerza nie przebije) ;]

użytkownik usunięty
jakubdusza

Widziałem wszystkie jego filmy i średnia ocen 5,3.

widziałem wiele wypocin real_ego, średnia ocen 1.0

użytkownik usunięty
Sebu_BGZ

Ja Ciebie nie kojarzę.

Żałuję, że ja Ciebie tak.

Sebu_BGZ

Widziałeś prawdziwe kompendium o nim? Polecam:

http://www.filmweb.pl/user/_mosquito_/blog/513402#komentarze

A, kiedyś jego oceny filmów Nolana były dużo wyższe.

neo_angin

Hehe, niezłe to jest :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones