Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 890 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan

Ci dwaj Panowie chyba sie lubia. Mroczny Rycerz to trzeci film w kotrym sie spotykaja :)

użytkownik usunięty
Shagohad

i niech lubia sie dalej;) bo sama przyjemnosc patrzec na efekty pracy tych panow... Christopher to genialny rezyser i scenarzysta, a Christian genialny aktor duet doskonaly
to takze 3 film z sir Michael'em Cainem

użytkownik usunięty

Poprostu genialni, obecnie najlepszy duet Hollywoodu. Mam nadzieję że nakręcą więcej wspólnych filmów. SIR Michael Caine też jest genialny!
Wszyscy trzej panowie nają odemnie 10!

Pozdr!

Tim Burton i Johnny Depp
Christopher Nolan i Christian Bale
xD
3 Czesc Batmana z tymi ludzmi bylaby ciekawa xD

Sined

Ridley Scott i Russell Crowe
Tony Scott i Denzel Washington ;)

flow_reality

Jeszcze Martin Scorsese - Robert De Niro, ale to już stare dziej...

Kung_Fu_Master

Cóż, obecnie nowe dzieje to Martin Scorsese - Leonardo DiCaprio.

Pride

David Fincher - Brad Pitt :D Już trzeci film wspólnie robią

Shagohad

Bez przesady... Bale zagrał w filmach Nolana raptem dwie role (i w obu mnie nie zachwycił). Nie przepadam za tym aktorem i mam nadzieję, że jego praca u Nolana skończy się na filmach o Batmanie.

użytkownik usunięty
Varshewer

raptem dwie role... mowisz tak jakby Nolan nakrecil niewiadomo ile filmow... zagral w 3 czyli w polowie? prawie?

Johnny depp zagral w 6 filmach co czyni okolo 20% wszystkich filmow Burtona .. Bale zagral w ponad 33% filmow Nolana, a pewnie bedzie wiecej bo to jeden z lepszych rezyserow a bale jest dobrym aktorem ktory publicznie wyraza sympatie do tego rezysera wiec nie wiem czemu swoje lamęty dajecie.. widac ze beda ze soba wspolpracowac dalej i dobrze bo wychodzi im to zacnie ;) ten duet ma swietlana przyszlosc i juz widac ze zaczal ze soba wspolpracowac i czesto bedziemy ich widywac na ekranie.


xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones