Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 828 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan

na 100% będzie on w 2017 a o czym to nie mam pojęcia :D

nea_filmweb

jeżeli on jest taki dokładny jeśli chodzi o realizm to chciał bym cos o dragach, oobe, nde, cev, oev itd jakby nolan pokazał fazy ;)

Expendable91

oo ;d coś jak http://www.filmweb.pl/Requiem.Dla.Snu , z podobną muzyką i end to bym zapewne Ponownie odpłynął.

nea_filmweb

ja bym wolał cośw stylu fear and loathing in las vegas ;)

Expendable91

fear and loathing zmiksowane z enter the void

użytkownik usunięty
nea_filmweb

Pasiłaby mi jakaś epicka space opera, dreszczowiec sci-fi (coś w stylu Alien) bądź powrót w klimaty "Śledząc" i "Memento".

nea_filmweb

Ostatnio wpadła mi myśl by Nolan nakręcił w jego stylu tragiczną wersje "12 prac Asteriksa". W którym Asterix i Obelix giną lub zapętlają się w czasie podczas jednej misji i wykonują już ją do końca świata bezpowrotnie, a Panoramix nie ma zapasu swojego magicznego kociołka jak i nie dostaje cynka od swoich najlepszych Gallów że wojska Rzymskie będą atakować, a przy tym Juliusz Cezar mści się strasznie za swoje wszystkie porażki z małą osadą wliczając wiadomo plądrowanie, gwałcenie itp.

PEGI 16+

Co nie zrobi Brytyjczyk w najbliższym czasie chętnie zobaczę, ale jakby wystartował z takim tematem byłbym strasznie zadowolony.

klaryns

Czy ty jesteś normalny?

klaryns

mistrz. czekam na to

nea_filmweb

Ja bym go najchętniej zobaczył za sterami kontynuacji nowego Terminatora.

nea_filmweb

I jeśli ma być zachowana regularność to jego nowego filmu należy się spodziewać w 2016 roku :)

nea_filmweb

Byle nie o ratowaniu świata w 5 wymiarach.

nea_filmweb

Ja bym go teraz zobaczył w jakimś takim psychologicznym filmie ale bez elementów sci-fi. Ewentualnie może też nakręcić "Mroczną Wieżę" Kinga albo wybrać coś z katalogu Lema i odrestaurować lekko.

nea_filmweb

Jest taka powieść House of Leaves, chciałbym zobaczyć jej ekranizację w wykonaniu Nolana. Coś czuję że horror by mu wyszedł.

Albo coś w stylu Babelu Innarritu albo Magnolii PTA. Jakieś przeplatające się historie wielu ludzi, może jakaś intryga w środku, jakiś taki thriller psychologiczny.

nea_filmweb

A ja również chciałbym zobaczyć horror od Nolana
Albo powiem więcej - musical tudzież film wojenny

użytkownik usunięty
nea_filmweb

Albo ekranizację 'Niezwyciężonego" Lema.

nea_filmweb

Jak już zrobił swoją Odyseję Kosmiczną, to może teraz zrobi swoje 20000 mil podmorskiej żeglugi? :P

nea_filmweb

Może jakiś post apokaliptyczny (tylko nie o zombie) np o wirusie co wybił większość ludzkości , wojnie nuklearnej no coś w ten deseń

Ramsey_Fighter

To mogłoby się przyjąć, szczególnie w aktualnych klimatach post apokaliptycznych.

aneant89

Fajnie jakby dali mu wyreżyserować The Last of Us.
Pewnie zrobiłby to lepiej niż gra.

nea_filmweb

Jak ja bym chciał, żeby nakręcił wiedźmina...

użytkownik usunięty
nea_filmweb

Nolan kocha IMAXy, więc wątpię, żeby wrócił do kameralnych produkcji.

nea_filmweb

Ja bym chętnie zobaczył Spin off trylogii TDK, bez batmana tylko z Johnem Balkiem, jako następcy Mrocznego Rycerza. Niestety raczej nie wyjdzie, gdyż nolan pewnie ma inne plany no i do tego nowe filmowe uniwersum DC, watpię by studio zgodziło sie na odrebny film z pod tego szyldu. Pomarzyć zawsze można :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones