Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 890 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan

Niech Zimmer ze swoją kiczowatą muzyką się od niego odpi*rdoli i wraca do "Gladiatora".

napruto

krytykujesz muzykę Zimmera? ;> Wydaje mi się, że to Nolan zabiegał o Zimmera, nie odwrotnie ;)

darek12322

No to słabo.

napruto

incepcja dzięki niemu zyskała kolejną nominację do oscara i każdemu się ta muzyka podobała, więc nie wiem czemu tyle sprzeciwu.

użytkownik usunięty
napruto

muzyka w Incepcji świetna

Zgadzam się;) muzyka wspaniała !!!!!! A Nolan ?? Nie ukrywajmy!!! Jest jednym z najciekawszych, współczesnych reżyserów. Bazuję na własnym wymyślonym scenariuszu. To jest jego wielka zaleta, czyli jest niesamowicie kreatywnym twórcą.

napruto

Zgadzam się w sumie. Chyba że Zimmer wreszcie zacznie pisać coś nowego, ale to chyba niemożliwe. Chyba że wróci do plagiatorstwa xD.

użytkownik usunięty
neo_angin

Nolan chyba by go za jaja powiesił gdyby do jego filmu skomponował plagiat

Dziwne że go nie powiesił za pisanie podobnych bezpłciowych soundtracków. I w filmie i poza nim ta muzyka brzmi bezpłciowo.

użytkownik usunięty
neo_angin

soundtrack roku nazywasz bezpłciowym?

Nie mówimy o Reznorze. Chociaż za nim też nie przepadam.

użytkownik usunięty
neo_angin

Przeczytałem post założyciela tematu i odleciałem rotflcopterem ...

napruto

Nie wiem co ci przeszkadza w Zimmerze, ale wygląda, że w swojej niechęci jesteś raczej osamotniony, Wielkie kino, filmy w większości nominowane i oskarowe utraciłyby klimat gdyby nie jego muzyka. Podam kilka przykładów: Piraci z Karaibów część druga i trzecia, Sherlock Holmes, the King Arthur, The Ring, Mroczny rycerz, Król lew, mustang z dzikiej doliny, Incepcja, jak widzisz Zimmer współpracuje z różnymi reżyserami i tworzy do wszystkich gatunków filmowych swoją muzykę. Myślę, że powinien być szanowany za to co robi, a jeżeli masz przeciwko niemu konkretne zarzuty poprzyj je dowodami.

elfishallay

Do pierwszych 2, oraz trzeciego, szóstego i dziewiątego tytułu mylisz się.
http://d37nnnqwv9amwr.cloudfront.net/entries/icons/original/000/003/619/Untitled -1.jpg

napruto

użyj mózgu, żeby wpisać w wyszukiwarkę te tytułu, to się przekonasz, że mam rację.

napruto

Haha bo pęknę

Nazywanie dziś wszystko co najlepsze kiczem tylko dlatego bo się dobrze sprzedaje???
Zimmer jest muzycznym geniuszem XXI w ... Wystarczy zobaczyć za sukces jakich filmów odpowiada w dużej mierze
- Kod Da Vinci& Anioły, Piraci, Incepcja, Gladiator, Twierdza czy nawet Król Lew ...
wyminiłem 10% jego hitów a wszystkie w/w soundtracki s genialne ... chyba że ktoś jest głuchy heh

Jak słysze jak ktoś nazywa Tiesto czy Armina kiczowatymi to żal poprostu.
Są to osoby na tyle genialne i popularne dziś że nie mogą być nie-komercyjni i tyle.
Dziękuję.

Podobnie z Nolanem. To że ktoś robi kino szalenie efektowne i efektywne nie znaczy że
nie można go postawić z kimś na piedestale obok Coppoli, Almodovara itd. jeśli nie wyżej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones