Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 836 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan

przez jego alkoholizm zdjecia do TDKR tak sie opoznialy ze trwaly az 7 miesiecy, smutne to jest. dobrze ze w koncu skonczyl krecic i mam nadzieje ze pojdzie na odwyk lub siegnie po pomoc

darkknightfan

Mam nadzieję że zrobisz to samo.

Sebu_BGZ

a masz dowod ze to nie prawda? sam trolujesz chamie. informacji jest pelno wystarczy poczytac na internecie chociaz ostatnio internet jest cenzurowany wiec kazde negatywne iformacje na tematm filmow sa usuwane byle by nic na produkcje nie wplynelo i kasa byla. widac jak wam cenzura z USA robi pranie mozgu

darkknightfan

dla mnie jesteś śmieciem

Peterson_B

lepiej byc smeiciem niz byc alkoholikiem, bic kobiety i pochodzic z patologicznej rodziyn jak nolan oraz ty. powinnenes zagrac glowna role w 7days a dokladnie tego pedofila ktory zostal torturowany

darkknightfan

lepiej być alkoholikiem niż mieszkać w niemczech jak Ty: ) jakbym miał codziennie ogladąć tamte kobiety to bym codziennie chodził nabity jak pks do koziej wólki.

kacpera

wczoraj przeczytalem twoja odpowiedz i dopiero dzisiaj przestalem sie smiac, brak argumentow widac. ale znisze sie do twojego poziomu i tylk otyle powiem ze w tych zlych podlych itd niemczech wiecej zarabiam i zarobie i osiagne niz ty i ktokolwiek z twojej rodziny i znajomych. verstanden? gut. wiec nie odpisuj dzieciaku nie majac argumentow

darkknightfan

jeśli domniemany alkoholizm Nolana jest dla Ciebie powodem by obrażać innych użytkowników, to widać jakim smutnym,małym człowieczkiem jesteś. Nie warto wdawać się z Tobą w dyskusję na żaden temat. Tyle w tym temacie

kacpera

to ty zaczoles obrazac innych, miejsce ich zamieszkania itd wiec po prostu znizylem sie do twojego poziomu

darkknightfan


jeżeli nie byłbyś tak zajęty zbieraniem ogórków by zgromadzić swoją fortunę i używał czasami swojej lewej półkuli, to mógłbyś wydedukować, że w moim pierwszym poście wyraziłem zachwyt, że mieszkasz w Niemczech i potrafisz być trzeźwy(jeśli by było inaczej to byłbyś hipokrytą), jeżeli Cie uraziłem(a tak było) to znaczy, że uważasz, że życie w Niemczech to powód do wstydu (więc jesteś hipokrytą). Poza tym moja uwaga jest niczym w porównaniu do twojego(celowo z małej litery)"...sam trolujesz chamie...","...i co chamie..." czy wyzwania od śmieci i damskiego boksera.

kacpera

uzywam lewej polkuli ale nie na rozmowy z trolami na internecie ktorzy nie maja argumentow. wiesz co mnie najbardziej wkurza? uprzedzenia: polacy mowia ze kobiety w niemczech sa brzydkie chociaz nigdy zadnej nie widzieli i odwrotnie niemcy uwarzaja kazdego polaka za pijaka i zlodzieja mimo ze nigdy nie byli w polsce - takie cos mnie wkurza! co do pisania z duzej litery tak jak nie uzywam polskich znakow tak samo nie zwracam uwagi na interpunkcje i wlaczenie capslocka. gdyby mnie nie wyzwal od smeicia bym sie nie zripostoal tym 7days

Peterson_B

Ciekawostki: Jest daltonistą.. i co chamie ? jak wiadomo alkohol pogarsza wzrok, nie da sie rozrozniac kolorów, zle zie widzi jezeli za duzo sie pije, i co chamie na to powiesz? masz tu swoj zasrany dowod!

darkknightfan

Jest daltonistą, jak i 8% męskiej populacji na świecie, to niczemu nie dowodzi.

użytkownik usunięty
darkknightfan

Ale wiesz że daltonizm to choroba dziedziczna nie?

alkoholizm tez w wielu przypadkach

darkknightfan

Masz jakieś potwierdzone informacje że jest alkoholikiem czy leczysz kompleksy w internecie?

neo_angin

juz pare razy dawalem linki gdzie to bylo napisane lub do wywiadow dla VIPNewsrtl

darkknightfan

przykra sprawa ,ze nie potraficie na ten temat porozmawiac jak ludzie ;< daltonizm od alkoholu?;o na szczescie ktos juz to sprostowal,ale racja jest ,ze alkoholizm jest takze 'dziedziczny',choc nie do konca...hmm,powinniescie sie ogarnac . ja tez czytalam juz wiele razy ,ze Nolan ma problemy z alkoholem co nie oznacza ,ze to jest

Klaudia Przez C

świeta prawda,gdybym ja 'robila ' takie filmy to moglabym byc alkoholiczka ;D

Klaudia Przez C

wgl co to za motyw ,zeby sobie ublizac i to w tak prymitywny i prostacki sposob?;< podziwiam Kacpera za cierpliwosc ;p

Klaudia Przez C

alkoholizm powoduje wade wzroku. nic przeciwko nie mam ze se wypije tylko napisalem ze to smutne jaki nalog ma na niego wplyw, dla mnie to nawet on moze speedballa dzien w dzien brac, kazdy zyje jak chce

darkknightfan

Ahhahaha, cepie. Wiesz co to daltonizm? Choroba DZIEDZICZNA. Wiem, że odświeżam temat sprzed pół roku, ale musiałem. Jestem daltonistą, i byłem nim mając rok, 5 lat, 10 lat. A wtedy w życiu alkoholu nie miałem w ustach :)
Widzę, że jesteś zwykłym przygłupem, trollem. Debilu, dowiedz się co to daltonizm, potem się wypowiadaj, cepie.

Cililing

Dlaczego tak sądzisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. A może ty chcesz tylko go obrazić. Dlaczego nazywasz go cepem? Dlaczego to robisz? Dlaczego używasz wulgarnych słów albo bezpodstawnie oskarżasz ludzi o niestworzone rzeczy. Ktoś nawet policzył że już jakieś 1000 "troli" znalazłeś tutaj. A może to ty jesteś właśnie trolem. Przeszkadzasz w dyskusji. Obrażasz. Wyluzuj. Nikt ci tutaj nie zagraża. Nawet jeżeli jesteś chory jak sugerują inni to nie usprawiedliwia cię to ani trochę? Potrafisz powiedzieć dlaczego obrażasz innych użytkowników forum?

neo_angin

opowiedz mi cos o leczeniu kompleksow w internecie bo widze ze jestes dobrze poinformowany w tym temacie :)

darkknightfan

Właśnie jesteś jednym z przykładów więc sobie dopowiedz.

neo_angin

Dobre :D

darkknightfan

Ale bzdety..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones