Christopher Walken

Ronald Walken

8,1
36 480 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Walken
ereminka

Ulubiony film i kreacja?

Troublesome

kurcze trudne pytanie, zawsze mnie się podoba jak go widzę na ekranie, chyba nie jestem obiektywna :d

ereminka

Chrzanić obiektywizm. Pytam o najulubieńsze. :)

Troublesome

'Martwa strefa', Johnny.
Forever. Nigdzie nie ma takiego uśmiechu, jak tam.

TangoAndWaltz

Ciebie nie pytałem. ;p Poważniej - był tam świetny, sam wolę jego gangsterskie, nieco stuknięte kreacje. O, takie w których odrobinę uwalnia swój urok(?) psychola.

Troublesome

'Pogrzeb' Ferrary czy 'Ostatni sprawiedliwy' Hilla?

TangoAndWaltz

Pogrzeb. Ogólnie uwielbiam ten film. Co do gangsterskich ról, dołożyłbym jeszcze: Pokerową zagrywkę, Prawdziwy romans i Króla Nowego Jorku. Od tego pisania złapałem chęć na jakiś film z Walkenem. ;p

Troublesome

W 'Królu Nowego Jorku' miał wreszcie szansę, żeby pocałować dziewczynę. ;) Największa scena miłosna w metrze w historii kina (wyjąwszy wygłupy Stallone'a w 'Bananowym czubku' Allena).

TangoAndWaltz

Damn, nie pamiętam tego. Będę musiał odświeżyć.

Troublesome

Mam pytanie do miłośnika tego aktora. W jakim filmie grał niewidomego który świetnie się bił? (Chyba że pomyliłam aktorów)

kasiabeier

Pomyliłeś raczej

graves78

Pomyliłam

kasiabeier

Sorry

ereminka

Kocham go :)

ereminka

Mój też!

ereminka

Szkoda, że 70% filmów w których gra to gnioty. Zauważyłem, że bierze każda rolę jak Cage.

perun_6

Zasadniczo serwuje zawsze trzy komentarze - 'mój ojciec zasuwał 24/7 w piekarni', 'miałem okresy, w których nie robiłem nic, poza pobieraniem zasiłku' i 'dostaję kota, gdy muszę siedzieć w domu'. Różnymi słowami, ale sens jest taki.
Prywatnie podejrzewam, że podobnie jak Milla Jovovich, miał wbijaną w głowę przez mamusię zasadę 'niech mówią dobrze, niech mówią źle, byle mówili'. Daje do myślenia, że jego matka miała ambicje aktorskie, chociaż niespełnione.

TangoAndWaltz

Coś w tym jest. Propozycji pewnie nie ma dużo, więc bierze co popadnie. Wiek też robi swoje i nadzieje na zdobycie jeszcze jakiejś nagrody aktorskiej są marne. Dorabia do emerytury, bo po 70-tce różnie jest ze zdrowiem.

perun_6

Teraz może i tak, ale w latach 70 i 80. grywał w dobrych filmach.

ereminka

Mój też ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones