Cillian Murphy

8,9
82 212 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cillian Murphy

mają identyczną twarz, jak oglądałem Sunshine to myślałem że to James Caviezel. Mam rację?

Biey

http://img.stopklatka.pl/filmowcy/06000/06041/0.jpg

zobaczcie to zdjęcie, są identyczni!

Biey

Nie są identyczni, przypatrz się uważnie :)

neath

Wcale nie sa podobni! Bo ten którego zdjęcie podałes to jest gośc który grał Jezusa a mianowiecie nazywa sie Cavielzel a ten jest Murphy :)

Adash_2

dla mnie nie są ani trochę podobni;/ nie wiem skąd ta myśl nawet:)

Krolik_Pudding

Nie masz racji:] moze troche oczy maja podobne...

Krolik_Pudding

Prawdę pan rzecze, ale z drugiej strony nie zgadzam się, jakoby Cillian był bardzo podobny do wokalisty Blur (tak zmieniając trochę temat). :)

Gabrielle_Jodoin

(mój drogi panie Pudding, coby nie wzniecać jakiegoś zamieszania... :P).

Gabrielle_Jodoin

a nie przypominam sobie żebym w tym temacie o tym wspomniał:p

Krolik_Pudding

No w tym temacie sobie akurat nie wspominałeś, tylko tak mi się przypomniało Twoje genialne odkrycie opublikowane na pewnym forum:)

Gabrielle_Jodoin

to "genialne odkrycie" to zwykłe spontaniczne spostrzeżenie, które miało tylko lekko ożywić tamto forum:) Mi się skojarzyli w każdym razie.

Krolik_Pudding

Wg. mnie prawie w ogóle nie jest podobny. O nie!

użytkownik usunięty
szylcia

HAHA ale sie uśmiałem facet jest podobny dobre

Jedyne podobieństwo łączące ich twarze to kolor oczu :P Ja bynajmniej innych podobieństw nie widzę.

Zoya

Podobny to on jest do brazylijskiego siatkarza Giby. Oglądałam ostatnio mecz z Polakami i wielkie O_O o tu zdjęcie (chociaż cholernie ciężko było znaleźć jakieś normalne, a nie powykrzywianą morde jak serwuje/atakuje/blokuje or sth :P) http://www.canonphoto.eu/photo-Gilberto-Amauri-GIBA-Godoy-Filho-reacts-000001348 1.html
a najlepiej mecz obejrzeć :]

Udjat

a to dobre ;-D
ani jeden ani drugi nie podobny ... całe szczęście :-)

Madzix

Nie jest podobny,zgadzam się.
Jest podobny sam do siebie i dobrze!
Dlaczego ludzie zawsze muszą doszukiwać się podobieństw...? Ten do tej,czy ta do tamtej...Czasem przytrafiają się egzemplarze same w sobie niepowtarzalne. I to jest właśnie najwspanialsze!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones