Cillian Murphy

8,9
80 821 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cillian Murphy

Znam Ciliana od czasu "Śniadania na Plutonie", gdzie wypadł świetnie grając Kicię. Potem długo, długo nie widziałam go nigdzie, a teraz obejrzałam "Peaky Blinders" i po prostu opadła mi szczęka.

Dosłownie jestem w ciężkim szoku, jak typ mógł do tego stopnia perfekcyjnie wykreować dwie tak skrajnie różne postaci jak zniewieściały wrażliwy gej-transwestyta i wręcz archetypowo męski (żeby nie napisać: zmaczyzowany) przywódca gangu. W obu rolach jest tak przekonujący że po "Śniadaniu na Plutonie" byłam prawie przekonana, że jest gejem, a teraz jestem o krok od pomyślenia, że to prawdziwy gangster. o_O W obu rolach jego kreacja postaci jest po prostu perfekcyjna, ani jednej fałszywej nutki, wszystko gra idealnie.

Cóż to za piekielnie uzdolniony aktor! Powinien dostać jakąś świetną rolę i dostać za nią jakąś najważniejszą nagrodę, tak to widzę

(Z góry dziękuję, Wszechświecie, za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.)

Gothabella

Tak w peaky blinders daje czadu jest doskonały ale to po prostu świetny aktor właśnie w ramach wakacyjnych wolnych chwil uzupełnień moje braki z jego filmowych ról np. Operacja Anthropoid czy disco pigs tak nieprzeciętna delikatna uroda podkreśla a czasami niesamowicie jest w pewnym konflikcie z odgrywaną postacią co daje jeszcze bardziej niesamowity efekt ale gdyby nie charyzma talent i niebywała praca którą wkłada w rolę to buźka by nie wystarczyła pozdrawiam

blanka100

Kontrast budzi niepokój, słodka buzia i żyletki w czapce. Peaky blinders uwodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones