Cillian Murphy

8,9
81 901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cillian Murphy

Jest najprzystniejszym Irlandczykiem od czasów Colina Farrella . Niedość że jest przystojny to jeszcze utalentowany i inteligentny . Nie jest kolejnym beztalenciem z ładną buzią . Chwali mu się że stara się szczec swego życia prywatnego przed tymi sępami z aparatami , które skutecznie uprzykrzyły życie już nie jednemu aktorowi . Ma przeuroczego synka i fajną żonę , która jest naprawdę ładna

laura_fitzroy

jeden? wczytaj się lepiej - byk na byku, a chwilowe zaćmienie nie usprawiedliwia takiego lenistwa

Mozilla FF podkreśla takie błędy

diana6echo

Faktycznie, błędów jest jeszcze kilka - bardzo przepraszam i zwracam honor ;).

Matilda_Ferrero

Kobieto,mam dla Ciebie jedyną dobrą radę:zamiast "robić maślane oczy" do pana Murphy'ego,zajmij się lepiej polską ortografią!To Twoje "szczec" po prostu wymiata!Nie wiem,czy śmiac się,czy płakać...?!Oto skutki zbyt długiego przesiadywania przed ekranem komputera i wzdychaniem do idola,zamiast np.poczytaniem rodzimej literatury,która niewątpliwie przyczyniłaby się do podwyższenia Twojej wiedzy,inteligencji,a więc i artakcyjności.Mężczyźni bowiem,poza małymi wyjątkami,cenią sobie w płci pięknej przede wszystkim elokwencję,ogólną ogładę,wiedzę,a dopiero potem wygląd.Pan Murphy zaś,poza urodą, należy do szalenie oczytanych i inteligentnych osób,nie bardzo więc wiem,czym Ty mogłabyś go teraz oczarować,zadziwić,gdyby dane Ci było poznac go osobiście....
A co do żony i synka....to zostawmy ich lepiej w spokoju!Nie lubisz chyba dręczyc idola?Skąd zresztą możesz czerpac wiedzę na temat prywatności Cilliana,jak nie z brukowców,czy stron dla fanów? A tam wypisują niekiedy takie bzdury,że głowa mała!!! Wy zaś-wielbicielki ,przyjmujecie każdą informację,jak dar od Boga,oczywiście najprawdziwszy z prawdziwych.Żal mi Was....Nie macie chyba wcale swojego życia,pasji,przyjaciół,skoro nieznany Wam/osobiście/ celebrity potrafi przesłonić Wam cały świat,zmuszając przy okazji do poświęcenia cennego czasu oraz uwagi tylko jemu.A życie obok ucieka...Pożałowania godne jest to Wasze niezdrowe zainteresowanie idolami.Czyż same nie uważacie się za sępice,tyle tylko,ze bez aparatów w dłoni ?!
Płodnych przemyśleń!

Attos

Oj, wielkie mi halo... To tylko jeden błąd ortograficzny, każdemu się zdarza ;). Fakt faktem, że ten akurat jest przekomiczny, ale nie znaczy to, że musisz od razu zjechać tą dziewczynę od góry do dołu, obwieszczając światu „jaka to ona nie jest pusta”.

laura_fitzroy

jeden? wczytaj się lepiej - byk na byku, a chwilowe zaćmienie nie usprawiedliwia takiego lenistwa

Mozilla FF podkreśla takie błędy

diana6echo

primo - taki kozak z ortografii a korzysta z gotowego słownika, zamiast sam wyłapac błędy. To ci dopiero sztuka!
Secudno - Twoje czepianie się jest na zasadzie: Lepiej posiedź trochę przy komputerze bo w dzisiejszych czasach MFF jest prawie równie nowoczesną przeglądarką jak explorer.
De gustibus non disputandum est, ktoś siedzi przy kompie to siedzi, nie Twoja sprawa co robi i co lubi dopóki nikogo tym faktem nie obraża. Więc daj spokój z tymi literówkami. Jak się przez paręnaście godzin dziennie zasuwa na klawiaturze, jeszcze bez słownika, albo z angielskim, to błędów jak mrówków, i nic się nie da zrobić. Książki nie pomoga wiem z autopsji
pozdrowionka

Attos

Po pierwsze to z ciebie jest zal , poniewaz nie kazdy leci na inteligencje !!! i kazdemu moze sie podobac aktor i moze o nim czytac w brukowcach i na stronkach inetrentowych ,tak po za tym nie kazdy uwaza internet za jakies zlo. To nie oznacza niezdrowe zaineresowanie idolem , widocznie ty nie masz idoli.



P.s sorry za bledy ale mam zlo klawiature , a nie przez to ze siedze dlugo przed kompem i nie zagladam do slownika!

VampireGirls

"Po pierwsze to z ciebie jest zal"
Co to za język, bo na pewno nie jest to j. polski?

BartSmith

język gimnazjalny ;)

Matilda_Ferrero

Farrell jest paskudny! Cillian jest INTERESUJĄCY.... :D

Matilda_Ferrero

Dla mnie też podoba się Cillian. Jest taki inny niż wszyscy, interesujący i przestojny. Super aktor.

Matilda_Ferrero

Ma niesamowite spojrzenie i charyzme. Staram sie byc na biezaco z jego filmografia :)

Matilda_Ferrero

no zgadzam sie jest mega mega przystojny!! gdybym ja miała takiego faceta :P
a collin farell jest paskudny ...

BitterSweetBloody

Mi też się podoba aktor Cillian Murphy, Colin mi się nie podoba natomiast wcale;).

użytkownik usunięty
Matilda_Ferrero

Moim zdaniem jest okropny, a jako aktor też się nie wyróżnia

ja to się go boję jak na niego patrzę !

klim_klim

to jest właśnie w nim takie inne. Ma delikatna twarz , niewinną jak z porcelany a spojrzenie mówi o nim zupełnie coś innego. nie będę oceniac pod względem aktorstwa bo sie nie znam na tym, ale na pewno miło sie go ogląda na ekranie . jest specyficzny i jakiś taki tajemniczy..... :P szkoda że takich facetów w polsce nie ma :)

fanfantulipan

Wyjdź w końcu z domu to znajdziesz niejednego przystojniaka, albo godnego uwagi faceta.
Chyba, ze za oknem masz 20 ha pola to zwracam honor;-)
Nie znacie faceta osobiscie, a rajcujecie się jego osobowością. Znacie go jedynie z ról, a celem roli to udawanie kogoś innego. Przestańcie popadać w platoniczny orgazm i dorośnijcie:-)

fanfantulipan

no wielu widziałam przystojnych facetów a drugiego Cilliana nie widziałam :P i nie rzucaj sie tak mój drogi, spokojnie to tylko troche płytki temat i nie ma o co sie pluć. Biedny Marcus chciał pokazac jaki jest dojrzały, mądry i jak bardzo nie potrafi popadac w platoniczny orgazm ale obawiam sie że mu to nie wyszło :( (a poz atym jaki platoniczny? ruchała bym go przy najmniejszej okazji:))

klim_klim

Taa "red eye" Cravena :-P

Matilda_Ferrero

Ja bym tam raczej zauważyła przede wszystkim, że w filmie 'sposób na gangstera' rozwalił mnie grą aktorską na łopatki. Facet gra świetnie, wszystko dopracowane w każdym detalu.

Matilda_Ferrero

Ma świetną twarz do ról tzw. "psycholi". MA gościu potencjał. Podobał mi się w "Wyścig z czasem". Był chyba najmocniejszą stroną filmu.

<<<SPOJLER ALERT>>>

Tylko szkoda że nie ma szans zagrać w kolejnej części (jeżeli taka powstanie).

Matilda_Ferrero

Jest bardzo dobrym aktorem i idealnie nadaje się na czarne charaktery czy psychopatów, ale dla mnie jest po prostu brzydki, wzbudza we mnie jedynie niepokój. Nie wiem dlaczego, ale to jest jedyny aktor na którego ciężko mi się patrzy.

moniska0790

ojej . jak tak na niego patrzę to mam wrażenie, że wcale nie jest Irlandczykiem tylko Rosjaninem

moniska0790

bluźnisz... kobieto bluźnisz .:D

moniska0790

też tak miałam gdy pierwszy film z nim widziałam - batmana. Ale odbiło mi na jego punkcie chyba po The Edge...
Akcent, talent, rysy twarzy - ogólnie sylwetka. Mega facet. Tylko te role transsexualistów mnie dręczą. W sensie doceniam umiejętności etc, ale kurczę, taki fajny facet a tu mi wszytsko niszczą jego 'babskie' wizje :D:D

Matilda_Ferrero

A Gabriel Byrne to się nie liczy?

Matilda_Ferrero

No jak Farrel jest przystojny, to ja jestem mongolska księżniczka :P Murphy jest... Hm. No jest świetnym aktorem przede wszystkim. Uwielbiam go jako Scarecrowa, genialnie zagrał w Peacock. Ma ciekawą i nietuzinkową urodę. Jest bardzo charakterystyczny i to jedna z tych rzeczy, które czynią go aktorem wartym zainteresowania.

Matilda_Ferrero

Ja tam go nie lubię :p Po prostu mnie odrzuca :) I on nie jest JEDYNYM przystojnym Irlandczykiem ;) Właściwie to...on nie jest przystojny, moim zdaniem -.-''

Circus19

Magiczne oczy ma...:)

marta_2222

No dobra, ma magiczne oczy, z tym się zgodzę, ale ma tylko to...nie jest przystojniakiem, ale to nie oznacza że nie jest dobry aktorem, jakby co :) Uważam go za dobrego aktora, ale i tak go nie lubię :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones