Cillian Murphy

8,9
81 901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cillian Murphy

Oboje są nominowani do Złotego Globu w kategorii najlepsza rola męska w komedii lub musicalu. Wolałabym, żeby wygrał Cillian, ponieważ go uwielbiam;) Poza tym dzięki jego zwycięstwu zwiększyłyby się szanse na to, że zobaczymy "Breakfest on Pluto" w Polsce. Jednak Johnny Depp to już legenda, także jeden z moich ulubionych, więc jestem w rozterce... Moja przyjaciółka porównała to do dwóch kawałków tortu - gdy wybierzesz jeden, żal ci tego drugiego, ale nie możesz zjeść dwóch, bo się rozchorujesz...
Chociaż znając życie pewnie wygra ten aktor, którego w ogóle nie brałam pod uwagę:)

Nominees:
Pierce Brosnan for The Matador (2005)
Jeff Daniels for The Squid and the Whale (2005)
Johnny Depp for Charlie and the Chocolate Factory (2005)
Nathan Lane for The Producers (2005)
Cillian Murphy for Breakfast on Pluto (2005)
Joaquin Phoenix for Walk the Line (2005)

Reijel

ja breakfast widzialam :)))...i tez gdybym miala wybierac to mialabym powazny dylemat.niemniej jednak chyba depp, bo jako wonka jest genialny:DDD

simple_girl

hmm... wybrałabym deppa, bo był wprost cudowny :)
ale... on już i tak ma nagród bez liku i ubóstwiany jest przez tłumy nastolatek, więc teraz nie zaszkodzi nagrodzić kogoś "fresh and funky" (how high mi się przypomniało - wybaczcie)

Gandiusha

no ja też chciałem zeby zwycieżył Cillian, no ale niestety wygrał Phoenix(zresztą swoją drogą też spoko aktor)

Reijel

Słabo go znam widziałem tylko z jego udziałem Red Eye ale muszę przyznać, że zrobił na mnie nie małe wrażenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones