Cillian Murphy

8,9
81 901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cillian Murphy

Jaki był pierwszy film z Cillian'em jaki obejrzeliście?

domi_bwp

W moim przypadku to bardzo dobre pytanie bo pierwszy film zaważył na tym, że Cillian z miejsca stał się moim faworytem :) Jakieś 8 lat temu całkiem przypadkiem i z braku laku wypożyczyłam On the Edge, nic nie wiedziałam ani o filmie, ani o aktorze i nie byłam przygotowana na takie doznania ;p Odtąd jest jednym z moich absolutnych ulubieńców i z każdym filmem jestem coraz bardziej zafascynowana jego talentem, osobowością, nieprawdopodobną umiejętnością wchodzenia w każdą rolę no i urodą rzecz jasna ;) Uważam go za wyjątkowe zjawisko w filmie i bardzo żałuję, że ciągle jest jakoś mało doceniany.

selena78

Ja niestety nie oglądałam jeszcze"On the edge", ponieważ nie mogę znaleźć napisów do tego filmu ;(
Pierwszy raz zobaczyłam Cillian'a we "Wzgórzu nadziei" ale szczerze mówiąc nie zwróciłam na niego zbyt dużej uwagi ze wzgledu na to jak małą rolę tam grał.
Zauważyłam go dopiero w "Dziewczynie z perłą".
Od tego czasu jest jednym z moich ulubionych aktorów :)

domi_bwp

Zdaje się, że tu są napisy do tego filmu. http://www.opensubtitles.org/pl/subtitles/3346470/on-the-edge-pl Polecam gorąco.

domi_bwp

Wzgórze nadziei

domi_bwp

W moim przypadku pierwszym filmem był "Sushine: w stronę słońca", później " Wzgórze nadziei", "Wiatr buszujący w jęczmieniu"... A potem to już lawinowo posypały się krzyżyki przy kolejnych pozycjach z jego filmografii...

domi_bwp

U mnie było betonowo i z grubej rury - "28 days later". Jest tam kompletnie zwierzęcy i fascynujący, co dokładnie odzwierciedla scenariusz filmu. Idealne połączenie.

domi_bwp

Red Eye

googaify

Ja pierwszy raz zobaczyłam go na plakacie "Wiatru buszującego w jęczmieniu" i od razu pomyślałam "co za oczy!". Potem rozpoznałam go w "Dziewczynie z perłą" miał fajną fryzurę :) I od tej pory to jeden z moich ulubionych aktorów.

Ginette_L.

hmm, 28 dni później. a potem poznałam go w incepcji. patrze, patrze i myśle że gdzieś go już widziałam, haha.

domi_bwp

dla mnie było to 'Śniadanie na Plutonie' i więcej mówić nie trzeba, wielbię go od tamtego seansu :)

domi_bwp

u mnie "Intermission", ale tam nie robił tak powalającego wrażenia jak w "ŚnP" lub "Batmanie"

langowa

ja chyba "sunsine"... ale od tamtej pory jestem maniakiem jeśli chodzi o cillian'a ^^

domi_bwp

28 dni pozniej

wiesiakizi1

"Dziewczyna z perłą".

Kalina1710

"Dziewczyna z perłą".

domi_bwp

'Intermission' - od momentu, gdy pierwszy raz go obejrzałam film stał się dla mnie kultowy, a Cillian wskoczył do grona moich ulubionych aktorów

domi_bwp

Śniadanie na Plutonie.

ania sz

pierwszy film jak widziałam z Cillian'em to "dziewczyna z perłą", ale w odóle nie zwróciłam na niego uwagi, miał taką małą rólkę i jeszcze taką śmieszną fryzurę :) potem go widziałam w "Red eye" ale grał tam rolę psychopaty, więc mnie nie zachwycił. Ale ostatnio oglądałam "The edge of love" i..... się zakochałam! Cillian w mundurze i te jego oczy przepełnione miłością do Very... aż mnie dreszcz przechodzi. teraz zamierzam obejrzeć "Jak Harry stał się drzewem"

domi_bwp

Red Eye. Najpierw te oczy mnie przerażały, takie arktyczne kawałki lodu. Myślałam o nim bezustannie przez kilka dni, aż obejrzałam "Sniadanie na Plutonie". Oczywiście, pokochałam Kicię całym sercem, a włącznie z nią Cilliana.

flowerchild

Ja tak samo! Red Eye później Śniadanie na Plutonie, Mroczny Rycerz i poszło lawinowo ;) Tak mnie wzięło,że muszę obejrzeć wszystkie jego filmy. Tak więc jestem oddaną wielbicielką jego talentu i oczywiście jego oczu...

domi_bwp

Disco Pigs zaczarowały mnie.

domi_bwp

ciekawe pytanie :)

Moim pierwszym było chyba "W stronę słońca" :)

domi_bwp

ZAuważyłam go i spodobał mi się w "Dziewczynie z perłą", ale oczarował mnie w "Śniadaniu", po Incepcji postanowiłam zobaczyć wszystkie filmy z jego udziałem (czego wcześniej nie praktykowałam) i tym sposobem stał się moim ulubionym aktorem

aanka0122

Co Nolan ma z tym zakładniem mu worka na głowe w każdym filmie Xd

a tak serio teraz bardzo dobry aktor , charakterystyczny

nashla

haha:D prawda, ale w którymś z wywiadów Nolan powiedział, że kręcąc Batman Begins robił wszystko, by Cillian zdjął okulary, tak był zafascynowany jego oczami

domi_bwp

W 'Dziewczynie z perłą' nie zwróciłam na niego uwagi, później było 'Śniadanie na Plutonie', i zrobił na mnie ogromne wrażenie ;] Lubię go bardzo, zarówno jako kobietę i mężczyznę. Przebierał się za kobietę też w 'Peacock', film niezbyt dobry, ale przyjemnie się go ogląda ;]

domi_bwp

pierwszy film w którym zapadł mi w pamięć (ale z wyglądu) był Batman, potem w Red Eye wiedziałam o takim aktorze, w Incepcji go kojarzyłam a potem doznałam szoku, że w śniadnianu na plutonie (ktore obejrzałam niedawno) gra główną rolę - totalna metamorfoza, i gry i wyglądu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones