Cillian Murphy

8,9
82 137 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cillian Murphy

ale wg mnie ma odrażającą mordę. gdy oglądałem Red Eye, a on na początku mizdrzył się do bohaterki, to zastanawiałem się, jak facet o takiej mordzie może się podobać kobietom.
z ww. względów nadaje się tylko do grania psycholi.

chrismoltisanti

moim zdaniem to zalezy,... ja uważam, że jest atracyjny, a w red eye'u własnie najbardziej mi sie podobał, chociaz wczesniej widzialam z nim filmy i go nie zauwazylam.. jest w nim coś z psychola, ale wydaje mi sie, ze wszystkie te miny jak w red eye'u ma opracowane od wielu lat... ale cóz... każdy woli coś innego..

chrismoltisanti

Dla mnie Cillian Murphy jest bardzo przystojnym i atrakcyny. Bardziej podobają mi się faceci z oryginalną urodą, niż jakiś tam brad Pitt. Chociaż ja Cię doskonale rozmumię, czasami też się zastanawiam jak komuś może się podobać taka na przykład Tori Spelling.

Eriu

chuh ja tez jestem facetem i chcialbym wygladac tak jak on. ma niezwykla szlachetna urode.ale chcailbym aby sie wypowiedziala jakas dama

duende_2

aha przepraszam. damy sie juz wypowiedzialy

duende_2

jak dla mnie <faceta> to wygląda bardzo przystojnie. Też bym chciał tak wyglądać:D

Krolik_Pudding

Jak dla mnie on nie jest przystojny...ale super przystojny! Za takim kolesiem nie jedna dziewczyna w ogień by skoczyła ;)
Ale chyba to jest kwestia gustu..

chrismoltisanti

Dla mnie też ma odrażającą urodę a jestem kobietą - tak więc nie jesteś odosobniony w poglądach.
Z prawdziwego faceta to on nic nie ma, a momentami wygląda jak kobieta.
To tylko jeżeli chodzi o urodę bo aktorem jest dobrym.

Anihilator

no facet typu "macho-lancuch-solarium-zel" to to nie jest;> i chwala mu za to;>
ma w sobie cos intersujacego,przyciagajacego ;>moja opinia;]

hergest

"macho-solarium"
Ale po co od razu takie skrajności. Niestety popieram założyciela tematu, jak widze, że jest w obsadzie od razu nie mam ochoty oglądać filmu. Nie chodzi o aktorstwo: w jego przypadku jak na ironię: "uroda" po prostu przyćmiewa talent;P

chrismoltisanti

hmmm.. ciekawa jestem jaką ty masz "mordę", osobiście uważam że jeśli ogląda się jakiś film to nie patrzy sie tylko na wygląd aktorów, a zresztą jak Ci się on nie podoba to trzeba było wyłączyć telewizor albo zamknąć oczy... a psychola tez trzeba umieć grać!!!

ossoria

odrażający to może i był Ron Perlman w Imieniu Róży, ale Cillian w Red Eye?;/

Krolik_Pudding

popieram przedmowce :> jego intrygujaca uroda nie odrzuca a wrecz przyciaga;>choc kazdy ma swoje zdanie:]

chrismoltisanti

Ładny chłopak! Definitywnie:) I zdolny przede wszystkim.

chrismoltisanti

hihihihi. ten tekst jest genialny. z beki 5 minut nie mogłam. on jest taki na poziomie. hihihi o co chodzi??? "ale wg mnie ma odrażającą mordę" ten tekst pasuje do ludka jak ja do a6;-) gostek jest śliczniuteńki. i na tym kończą się jego zalety;-( ale mordy strasznej nie ma. tylko jak za dużo na niego patrzeć to nudno sie robi. ale oczka śliczne. heh i tekst genialny jest.

użytkownik usunięty
kffiateq58

nie jest być może przystojny, ale jest dobrym aktorem. No i nie jest mdły, ani takim ohydnym typem jak Bloom, Jesse James czy inni^^

to czy się podoba to kwestia gustu, a to już indywidualna sprawa, ja np: nie mogłem nigdy zrozumieć dlaczego babkom tak się podobał Ben Affleck;/

chrismoltisanti

cóż, zdjęcie jest koszmarne:/ ale nie jest z nim tak źle.....da się wytrzymać:D

chrismoltisanti

Ja niestety muszę powiedzieć, że patrzeć na niego nie mogę. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarza. I o ile w batmanie i w dziewczynie z perłą dało się go przecierpieć bo mało go było, to bardzo żałuję śniadania na plutonie.
Ale aż mnie wzdryga na jego widok brrrrr. I co ja mam zrobić? A tak lubię Liama Neesona :( Mam nadzieję, że gra tam tylko poboczną rolę.

mitra

yyy... przykro mi stwierdzić, że to raczej Liam Neeson gra tam poboczną rolę...(jeśli mogę to tak ogólnie ująć)..

mitra

..różne są gusta - rzeczywiście, w pierwszych filmach wygląda tak nijak, ale teraz.. o mamo! oddam siostre za niego^^.. .

.a najlepsze ma oczy - takie wielkie, błękitne jak udziecka, a zaraz potem przeszywa cię tym wzrokiem.. brrr ;].. .

.

chrismoltisanti

Ani brzydki, ani piękny. Za to jego oczy to po prostu cud matki natury. ;)

Plastyk_ys_fantastyk

uważam,że jest najsłodszym mężczyzną. tutaj,na świecie,no w ogóle!
żonaty,niestety...chociaż...
dzisiaj żonaty,jutro wdowiec;)
(żarcik)
tak czy siak-nie mogę sie zgodzić z założycielem tematu i może odpowiem niegrzecznie-mordę to Ty masz kochasiu.

Pia_Gizela

I co z tego?Jeśli kiedyś zostanie wdowcem/albo rozwodnikiem,choć widzę,że jego żonie nie życzysz najlepiej- w pełni ujawniła się tu "życzliwość" fanki/,to liczysz na zostanie panią Murphy? Mocno w to wątpię!Taki jak on może przebierać,jak w ulęgałkach/lepsze nogą z łóżka strąca/,więc na pewno wypatrzy sobie mniej wulgarną,a bardziej inteligentną od Ciebie kobietę.Życzę mu jednak szczęścia w obecnym stadle-ma gość rodzinę,dziecko...Jak najdalej zaś od takich fanek!
A Ty,nerwowa osóbko,jeśli chcesz się udzielać na publicznym forum-trzymaj nerwy na wodzy i nie obrażaj innych!Basta.

chrismoltisanti

ma niezwykle intrygujace spojrzenie... ;)

Marvin

Jestem człowiekiem i trudno mi oceniac twoją inteligencje, ale nie pisz wiecej takich rzeczy...

chrismoltisanti

Jestem kobietą i również nie rozumiem, jak on może się podobać. Ale o gustach sie podobno nie dyskutuje....

miss_russ

Ano właśnie.O gustach się nie dyskutuje. Każda z nas ma inne preferencje dot.męskiej urody.Mnie kiedyś podobali sie klasycznie piękni mężczyźni ,a od jakiegos czasu wolę i wybieram "brzydali",którzy mają to "coś". A Cillian ma.Poza wspaniałymi oczami,jest posiadaczem ładnych brwi,włosów(byle nie za długich,jakie nosi w niektórych filmach),dłoni...A najważniejsze:jest świetnym aktorem i to mnie w nim urzeka najbardziej!

chrismoltisanti

Jestem kobietą i stwierdzam, że ten aktor jest jak najbardziej w moim typie jeśli chodzi o wygląd. Zwłaszcza, gdy ma długie włosy :D. Uwielbiam "wizualnych" psycholi;)

hejke

Heh, cóż. Dla mnie pośrednio. Jak jest odpowiednio ustylizowany, w dobrych ujęciach można się wręcz rozpłynąć patrząc na niego. Ale są też takie ujęcia/zdjęcia gdzie wygląda ohydnie...Mi jako kobiecie, trudno jest go ocenić, chociaż uwielbiam ten "fach" :D Ma oryginalną i szlachetną urodę i na pewno nie zalicza się do tych "techno-oszołomów" (chodzi mi o wygląd, nie zachowanie ;)

Stacy

Rzeczywiście wiele zależy od ujęcia.Mozna być super pięknym facetem,a na zdjęciach wyglądać okropnie/lub nie miec szczęścia do dobrej ręki fotografa/operatora/,albo odwrotnie:być brzydalem,a mieć niezły wizerunek na kliszy.Są zresztą gusta i guściki o których się nie dyskutuje.Każdemu podoba się co innego i całe szczęście!
Czy to zresztą ważne,jak wygląda pan Murphy? Chyba cenniejsze jest to,iż ma talent i czy jest dobrym człowiekiem dla rodziny i znajomych,niż fakt,jaki ma/wymyślony na ogół/ wizerunek,który sprzedają potem media.
O tym jednak,jaki Cillian jest prywatnie- wiedzą już tylko wtajemniczeni....

Attos

łojjojojo
jeśli o gustach się nie dyskutuje,to niby o czym dyskutować?poglądy to też gusta,poniekąd.

Pia_Gizela

Ojjojoj! Zdaje się,że mamy tu do czynienia z filozofem,czy może "mądralińską babci wnusią",poddaną fanką swego idola,która w ogień by za nim skoczyła, nie znając nawet prywatnego oblicza swojego guru.
Próbujesz odgryżć się na bliźnich za posty innych,np. filuty ? Pojechała Ci po emocjach! I słusznie.Należało się.Niektórym dziewczętom wydaje się,że tylko one wiedzą najlepiej o swoim idolu/a notabene niby skąd,z internetowych stron,w których roi się od bzdur i przekłamań?!/,mają patent,by wypisywac rewelacje,jakby znały osobiście obiekt swych westchnień i faktycznie wiedziały o czym piszą,mogąc ubliżać,przy okazji innym respondentom z forum...
Gust ,to też pogląd,zgoda,tylko zamiast o rzeczach istotnych/nowych filmowych wcieleniach pana Murphy'ego/dajemy się ponieść emocjom/przyznam,że i ja-niepotrzebnie/,deliberując na temat jego urody,która jest tu najmniej ważna i inna dla każdego,zamiast o sprawach istotniejszych:jego pracy i aktorskich dokonaniach.Nie to bowiem jest ładne,co naprawdę jest piękne,ale to ,co się komu podoba...
Co zaś do dyskusji/często jałowych/-wystarczy wejśc na stronę Mrocznego Rycerza,gorącego obecnie tytułu filmu ,by przeczytać co tam ludzie wypisują i jak sobie ubliżają-by zrozumieć,że każdy z nas lubi miec swoje na wierzchu.Stąd więc i ta nasza tu dyskusja na temat urody pana Murphy'ego....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Attos

Jeszcze nigdy nie widziałam tak okrpnych i odrażających oczu. Aktorem jest za to świetnym.

Binula

hehe to właśnie te oczy przyciągają i zarazem budzą przerażenie :D co do reszty pozostawię to bez komentarza...

Bulvie

Ja właśnie uważam, że jego twarz nie byłaby tak ciekawa, gdyby nie te oczy. Wręcz dziewczęce, niepasujące jakby mu
przeszczepione od kogoś, ale tak wielkie i piękne, że mnie wręcz totalnie oczarowały.

chrismoltisanti

Skoro to wątek dla facetów którzy wypowiadają się o urodzie faceta to
się wypowiem. ;)

Murphy mi się podoba. Ma ładną i ciekawą twarz, przyciągającą, na pewno
ma powodzenie u kobiet. W sumie to ze względu na jego twarz wszedłem na
filmweba.

Pozdrawiam :D

eidur86

Dla mnie jego oczy są okropne, tak samo jak jego twarz. Nigdy nie nazwałabym tego mężczyzny przystojnym.

Binula

Czyli z tego wątku wygląda na to, że podoba on się tylko mężczyznom.

Dobre i to ;) Nawet ciekawe...

Pozdrawiam

eidur86

Czytacie panowie piąte przez dziesiąte i dorabiacie sobie teorie.. :]

A teraz moja opinia:

Jestem kobietą i baardzo mi się podoba Cilian Murphy.
Jak dotąd obejrzałam dwa filmy z jego udziałem: "Sunshine" i "Batman: the Beginning", chociaż co prawda widziałam go też w "28 dni później" ale film mi się nie podobał i nie obejrzałam całego.

Ma mega ciekawą urodę! Najlepiej mu w tych takich dłuższych włosach jak w "Sunshine" właśnie, czy "Batmanie" zresztą też. Po obejrzeniu obu filmów wracałam jeszcze do scen w których się pojawia, żeby sobie jeszcze popatrzeć... :D

chrismoltisanti

tez jestem facetem i po prostu nie mogę wyjść z zachwytu nad urodą Murphy'ego - zazdroszczę zwierzęcego sex appealu i tego jakże wykwintnego połączenia kobiecej delikatności i nad wyraz męskiej charyzmy. wybitny aktor o wybitnej urodzie

gilbert23

On nie ma zwierzęcego sex appealu:-( O wybitnej urodzie, tudzież jej braku już nie wspomnę:-(

Binula

zgadzam się z binką! do przystojniaka sporo mu brakuje.hmm niepokoi mnie jednak gust panów :D ciekawe czy cillian wie, jakie wzbudza u nich emocje hehe ;)

Bulvie

I ciekawi mnie czy wzbudza zainteresowanie u Panów hetero- czy homoseksualnych:-)

Binula

Najgorsze, że hetero...
Jeszcze jest opcja bi, ale nie uwzględniałem go w wersji seksualnej czy
też partnerskiej/miłosnej, tylko estetycznej...

Pozdrawiam

Binula

nie ma to chyba znaczenia, ale myślę, że wszelkich orientacji

gilbert23

Oczywiście, że ma znaczenie. No nic, jak dla mnie nie ma w nim nic estetycznego, ale to jest tylko dowodem na to, że co dla jednego jest brzydkie, dla drugiego jest piękne, więc tak jak mówią- każda potwora znajdzie swojego adoratora:-) Pozdrawiam.

chrismoltisanti

Facet ma fajny kolor oczu i NA TYM KONIEC. Oglądałam go wczoraj w "Red Eye" i odpycha mnie jego twarz, takie typowego psychola, zboczeńca. Usta, nos, wzrok.. taki to tylko pasuje do roli psychopaty.

savage_3

Niestety, pomyślałam to samo po Red Eye. Kiedy pokazali go pierwszy raz na tym lotnisku jak bronił pracownicy terminalu, aż chciałam wyłączyć film, bo nie mogłam na niego patrzeć, a nie wiedziałam wtedy jeszcze, że będzie grał psychola.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones