Cole Sprouse

Cole Mitchell Sprouse

8,4
10 602 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cole Sprouse

Co on teraz porabia, że nie gra w żadnych filmach?!?!

pio73

Wydaje mi się, że wybrał naukę zamiast kariery, ale nie jestem pewna.

wonderful348

Brakuje mi jego.... zresztą "Nie ma to jak statek" i "Czarodzieje z Wavery Place" były najlepszymi serialami swoich czasów.
Już dawno nie widziałem żadnego dobrego serialu na Disney Channel.... "Liv i Maddie" są jak na radzie najlepszym serialem na Disney Channel, a wcale nie jest to aż tak dobry serial.

pio73

Rozumiem cię. :) Ale nic nie poradzimy. Czasem aktorzy wolą iść na studnia, by mieć zagwarantowane, że w przyszłości, kiedy przestaną się "nadawać" do filmów, mogą pracować jako normalni ludzie.

wonderful348

Zakładam, że dość długo mógłby żyć z oszczędności a potem grać dalej, na fali popularności, którą zdobył jako dzieciak ;) Poszedł na studia z chęci samorozwoju, zdobywania wiedzy, z ciekawości świata. Co oczywiście jest bardzo chwalebne i godne nawet podziwu ;)

Awdar

Cole jest fajnym gosciem

pio73

W tym roku gra jedną z głównych ról w serialu "Riverdale", jeśli Cię to dalej interesuje. Świetny serial.

_wilczur_

zgadzam się ciekawe czy będzie drugi sezon czy inio skończy się na pierwszym

pio73

Próbuje też swoich sił jako fotograf :)

pio73

Gra w serialu Riverdale z 2017r i jestem zdania ze powinien częściej grać podobne role :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones