Colin Firth

Colin Andrew Firth

8,5
68 777 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Firth

Dla mnie to on powinien dostać Oscara.To co zrobił w "Singel Man" to była poezja,kunszt i balsam dla oczu.Rzadko zdarza się tak rewelacyjnie zagrana rola.Jak chce potrafi to zagrać ponad chmury.Oby tak dalej

class_b

Zgadzam się. Po obejrzeniu filmu dziwię się, że to nie jemu przyznano Oscara. Cała jego rola jest majstersztykiem, a scena, w której dowiaduje się o śmierci partnera jest genialna.

saruman22

Poniekąd Bridges'owi dali Oscara za Całokształt (wiem ,że dostaje się go za 1 rolę,ale ja tak to widze) ... a Firth przeszedł samego siebie w tym filmie,nie wiedziałem,że go na to stać.

class_b

No może i tak też być, bo Bridges moim zdaniem był nawet słabszy od Clooney'a.

saruman22

Da się być słabszym od Clooney'a ? ;) Clooney to pomyłka tych nominacji(ogólnie jest słaby ;) ) ,wydawało mi się ,że odtwórca roli w "Dystrykt 9" dostanie nominacje

class_b

No Sharlto Copley zagrał ciekawie, ale myślę, że lepiej zagrali już Michael Stuhlbarg("Serious Man") i Daniel Day-Lewis("Nine").

saruman22

Nominacja dla Stuhlbarga była by zaskoczeniem,nawet dla niego samego ;) ... a Day-Lewis jak zawsze świetny,tylko ,że Copley trafił na film ,który nie przekonał Akademii,bo w jego roli niczego nie brakowało,zaczynając od pierdołowatego Wikusa do szaleńca,demonicznego Potwora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones