Costas Mandylor

Costas Theodosopoulos

7,3
2 914 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Costas Mandylor

Jak go zobaczyłam w Pile odrazu mi sie spodobał ..... On jest booo__OooOOoooski ;******* I w dodatku fajnie gra :D
hmmm chociaż jego brat też jest niezły ;)
Ale i tak kocham go za role w Pile :P

Costas_Mandylor

On na Ciebie nie spojrzy. Nawet choćbyś była w zagadce Jigsaw`a.

Kuros

<ziew> och dzieciaczku .... nastepnym razem postaraj sie lepiej w dogryzaniu bo ci nie wychodzi xD

Costas_Mandylor

y... ok rozumiemm.. Zawsze można się pocieszyć , że gusta są różne xD
Ale co do roli to gra zajebiście w pile oczywiście ;p hoffmann the best ;]

Costas_Mandylor

to kochaj go dalej.. ile masz lat? 14? 12? :)

JaRi

8 i pół.... cud że mnie do kina wpuścili na saw 6 xD

Costas_Mandylor

naprawdę ? O fuck.. ;p .........................

Costas_Mandylor

Żartowałam .... ;]

Costas_Mandylor

nie jest boski, te jego wywalone usta, wielki kark i ogólna przysadzistość
taki lateks chodzący, fe

ashoa_2

O matko jego morda mnie naprawde denerwuje przez całą piłe i przez całą piłe marze żeby jak najszybciej dednął ALE ON WCIĄŻ PRZEŻYWA !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

może przed liftingiem i botoksem. Te usta są bardzo nienaturalne.

Czy ja wiem? Pamiętam Mandylora z "Gdzie diabeł mówi dobranoc" i jego usta były identyczne. Znam kilku ludzi, którzy też mają takie, z natury. Nie wszystko jest sprawką botoksu :)

użytkownik usunięty
denaturat_mi_sie_rozlal

A może po prostu zmienić zdjęcie...Pozr.

Znalazłem takie całkiem fajne zdjęcie, tylko, że to sprzed dobrych kilkunastu lat :)
http://www.gstatic.com/hostedimg/72bb2a03c85496f7_landing

denaturat_mi_sie_rozlal

On jest boskii . Mrrr <3 . Kocham goo . Aa usta ma sliczne , od razy chce mi sie z nim calowac !

denaturat_mi_sie_rozlal

Zgadzam się z tobą. On naprawdę ma takie usta i są one seksowne

użytkownik usunięty

ja go nazywam glonojadem ze względu na te usta ;)

Obejrzyj jego zdjęcia z młodości i innych filmów a przekonasz się ze usta ma swoje, prawdziwe.

użytkownik usunięty
bzdety4

ahahahh zgadzam się ;D mnie teżwkurza przez całą piłę, przed chwilą oglądałam 6, już myślałam, że się zabije.. a on przeżył -.- Te jego ustaa.. bleee

Costas_Mandylor

boze.... kwestia gustu;/ <ble>

magda21

Kwestia gustu. Dla mnie w Pile był fenomenalny, trzeba przyznać, że jest niczego sobie. :D

Costas_Mandylor

Ludzie czego się czepiacie? Każdy ma swoich ulubionych aktorów. Ja osobiście uwielbiam jego usta i Piłę oglądam tylko dlatego że on tam gra. Jest cudny. Na początku mnie denerwował i nie wiedziałam jak go określić.... czy brzydkiego, czy nudnego. Ale oglądając kolejne części Piły po prostu się zakochałam. Nic na to nie poradzę.

użytkownik usunięty
Tuber

ej not eż tak mam ;/

użytkownik usunięty
Tuber

Na początku mnie denerwował i nie wiedziałam jak go określić.... czy brzydkiego, czy nudnego. Ale oglądając kolejne części Piły po prostu się zakochałam. - Co do słowa się zgadzam. Ale nie oglądam Piły dlatego, że on tam gra xD Choć niektóre sceny... xD

Jego największym atutem są usta :-) czemu u mnie w mieście nie ma takich facetów ?:-)

Tuber

A w moim mieście? Sama zadaję sobie takie pytanie. Costas Mandylor ma seksi usteczka i ogółem cały jest boski

Costas_Mandylor

A mi jakoś od poczatku nie przypadł do gustu, ma coś dziwnego z twarzą :/

sweetgirl_fw

jego usta nadają się do jednego

Costas_Mandylor

youtube kropka com ukośnik watch?v=mi-9TTaXd-Q

Bardzo ma ładne pośladki. Xd ahahahahha Nie no, co ja piszę xD Ale na serio, myślałam,ze to pupa tej dziewczyny, a tu zbliżenie na głowy. o.o a to on

Costas_Mandylor

Usta to pierwsze na co zwróciłam uwagę oglądając Piłę. Costas ma bardzo seksi usta, śliczne niebieskie oczy i taki nos jaki uwielbiam w facetach. Nie lubię osób które piszą do ciebie czy do kogoś innego, że on jest brzydki czy ma sztuczne usta bo w ten sposób obrażają tego aktora. Dla mnie Costas jest idealny i ma naturalne usta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones