Costas Mandylor

Costas Theodosopoulos

7,3
2 946 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Costas Mandylor

nie wiem czemu ten muflon gra w pile, tem koleś jest masakrycznie mufloniasty, zgrywa groźnego a nie jest

Kaczu

Uhmm...co znaczy "mufloniasty" ? Bo pierwszy raz spotykam się z tym określeniem XD.

marobot_2

A mnie ta postać przypadła do gustu. Nawet się lekko zmartwiłem pod koniec szóstej Piły, ale na szczęście, jakoś wybrnął z ciężkiej sytuacji. Dla mnie spoko gość, mam nadzieje, że go nie uśmiercą za szybko.

opoz

Z tego co wiem, postać Hoffmana ma powrócić w Pile VII i watpie, żeby to było tylko w retrospekcjach, myśle, że będzie chciał się zemścić na Jill.

marobot_2

Muflon to taki zwierzak. Trochę do barana podobny. W podstawówce pojechaliśmy z nauczycielką na wycieczkę, gdzieś do lasu koło Jawora. Poszła się wysikać za drzewo, a obok niej przebiegło stado muflonów. Haha, może narobiła w gacie.

Kaczu

to właściwy aktor na właściwym miejscu nic dodać nic ująć

Little_Jacob

Też tak sądze...
Przypadł mi do gustu i tylko z ciekawości co do jego losu oglądałem VII część Piły.

Kaczu

sam jestes muflon baranie. Znakomicie odegrał rolę Hoffmana. Mam nadzieję, że zobaczymy go żywego w 8 części :-)

k0zak111

O ile VIII powstanie

michalzawiski

Moim zdaniem na pewno. Twórcy 7ki zostawili otwarte zakończenie i jak twierdzą nie chcą zabrać fanom przyjemności oglądania ale wiadomo o co tu naprawdę chodzi o kasę rzecz jasna

Little_Jacob

Mam wielką nadzieję

wiesiakizi1

Ja też :D

Kaczu

OMG! Ostatnio mi się przypomniała Twoja wypowiedź i przez cały seansik Piły VI śmiałam się z tego muflona, i w końcu zaczęliśmy wszyscy sie śmiać i wieczór był... o mulfonie :D

Nie wiem skąd Ci się to wzięło, ale dowaliłeś jak dzik w sosne :D

Maly_debil

Debil z Ciebie , Ci powiem ! . On byl cudny ! . ;p Kocham Gooo .

kikut232

Ci powiem, że nie potrafisz używać znaków interpunkcyjnych!

To, że tak napisałam, nie znaczy, że go nie lubię, tępotko.
A mój nick nie daje Ci prawa do obrażania mnie, gdy mam inny gust.
Za to widzę, że Twoja wypowiedź jest fascynująca i wnioskuję z niej, że masz orgazm za każdym razem, gdy widzisz jego zdjęcie... biedny facet.

użytkownik usunięty
Maly_debil

Hahahahh xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones