Daniel CraigI

Daniel Wroughton Craig

8,3
61 408 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Craig

I to chyba ma takie naturalnie niebieskie, a nie żadne soczewki, bo we wszystkich filmach to samo. To drugi aktor obok Elijaha Wooda który ma takie oczy....

Karola

taaak...oczy ma nieziemskie
Uwielbiam go jako Bonda.

ania__87

Ja również lubię kolor jego oczu. Ma niezwykle przyciągające spojrzenie:
http://www.icelebz.com/celebs/daniel_craig/photo9.html
A co do jego Bonda - moim zdaniem Daniel zagrał go najlepiej ze wszystkich aktorów, którzy wcielili się w tą postać. Nic dodać, nic ująć.

Karola

Nie on jeden - Paul Newman, Steve McQueen ...

coolhanded

McQueen miał zabójcze spojrzenie. I jeszcze dorzucę Franco Nero (oryginalny Django).

coolhanded

Aidan Quinn jeszcze :) ale i tak Newman deklasuje konkurencję w przedbiegach, gdzie temu zakapiorowi Craigowi do niego... :)

lena_777

Wreszcie ktoś mądrze napisał. Craig to nadaje się jedynie na przeciwnika Bonda, jakiegoś Ruska z KGB. A Newmana również uwielbiam, zwłaszcza za "Nieugięty Luke".

coolhanded

Newman

Karola

Też wymiękam. :D

Karola

widzę tu ,,zlot'' fanek oczu Craiga :P dołączam, jak to możliwe że gościu ma takie śliczne oczka :O taki błękit....

Karola

Nie zapominajmy, że DiCaprio też ma śliczne oczy *,* no ale Craig oczywiście też

kamila_szczapa_filmweb

Somerhalder również :D

Karola

Buźki nie ma pięknej, ale może podrywać kobiety na oczy :D

Nes_s

chyba na konto w banku - kobiety sypiające z facetami nie robią tego dla oczu, tylko dla kasy, gdyby szukały pieknych oczu, sypiałyby z kobietami.

Joanna_Kasprowicz

Wg. mnie to to faceci częściej mają piękne oczy niż kobiety.

Nes_s

ja tam do gejów nic nie mam ;)

Joanna_Kasprowicz

jestem dziewczyną

Nes_s

oczy są piękne dlatego, że są zwierciadłem duszy a facet nie ma duszy, więc jego oczy to tylko kamery a co może być pięknego w soczewce kamery?

Joanna_Kasprowicz

Nie zgadzam się z tym.

Nes_s

możesz się nie zgadzać, co nie zmienia tego, że jest to naukowo potwierdzony fakt

Nes_s

chichocz póki możesz- jak pięknooki narzeczony będzie ci podrzynał gardło, będzie już tylko cichutki bulgot - w ostatnich dniach było i w Londynie i w Radomiu o tym głośno.

Joanna_Kasprowicz

Hahah
Nie mam narzeczonego xDD

Nes_s

w ogóle na świecie jest tylko jeden chłopak, który ma piękne oczy - nazywa się Xavier Dolan :)

Joanna_Kasprowicz

Haha :D
Jedne z moich ulubionych oczu są oczy Henry'ego Cavill'a XD

Karola

Paul Walker też miał ładne, no ale oczywiście bond z takimi oczami wymiata :)

Karola

Mam takie same. Nie żartuję :$

Karola

Ale chłop się solidnie nawet spuścić nie potrafi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones