Daniel Day-Lewis

Daniel Michael Blake Day-Lewis

8,9
28 767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Day-Lewis

Poznałem go dopiero w Lincolnie. Z Gangów go nie kojarzyłem.

Lantis

To dziwne, ponieważ postać Rzeźnika w Gangach Nowego Jorku była bardzo dobra. Wręcz genialna. Na razie tylko oglądałem GNJ, za to kilka krotnie i uważam, że trzeba obejrzeć więcej jego wcieleń, ponieważ gra w dawnych klimatach bardzo mu pasuje. Mam nadzieję, że tak jest z pozostałymi.

Grzesiek_PS

Tzn. może źle się wypowiedziałem. Widziałem Gangi i po paru latach jak zajrzałem na jego filmografie i zobaczyłem że on tam grał to zaraz skojarzyłem go ale gdybym nie spojrzał na to że tam grał to bym sobie nie pomyślał że to on.

Lantis

polecam jego poprzednie Oscarowe role -tamte 2 Oscary to jedne z najlepszych ról w ogóle w historii kina

Lantis

Właśnie jestem na etapie poznawania tego aktora. Obejrzałem trzy filmy z nim jak do tej pory. Jestem pod wrażeniem jego kreacji "W imię ojca".
Ale wracając do mojej myśli. Mówisz że go nie skojarzyłeś czy nie rozpoznałeś w jakimś filmie czy w ogóle go nie znałeś? Bo nie do końca zrozumiałem. A chciałem się zapytać czy ktoś w ogóle zna TEGO trzeciego aktora który zdobył 3 Oscary? Szczerze w to wątpię. Żeby nie było że się tu wymądrzam. To powiem że znam nazwisko tego aktora ale filmu żadnego z nim nie widziałem. Walter Brennan się nazywa jeśli to kogoś interesuje.

joker895

Ja też znam nazwisko TEGO trzeciego aktora, który zdobył 3 oscary. Jack Nicholson się nazywa :D

Lantis

no to jest jeszcze pare filmów z nim do zobaczenia ;)

Lantis

to dosyć kiepsko o tobie świadczy, bo filmów aktorów takich jak Day-Lewis można nie widzieć, ale przynajmniej powinno się kojarzyć, o czym są... to tak a propos jednego z najlepszych aktorów naszych czasów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones