Daniel Day-Lewis

Daniel Michael Blake Day-Lewis

8,9
28 767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Day-Lewis
Savio_Dan

Popieram, o ile nie jestem zwolenikie najnowszego filmu Spilberga, to mam nadzieję że Daniel zgranie złotego golasa ;)

Savio_Dan

dla mnie rewelacyjny był zarówno film jak i po raz kolejny Daniel, jakże różna rola od tej z "Aż poleje się krew", a mimo to niesamowicie wiarygodna i charyzmatyczna. W ogóle "Lincoln" stał aktorstwem. Jak dla mnie DDL przerósł Roberta.

bezimienny

On jest kimś więcej, niż tylko aktorem. Czytałeś, co wyczyniał, gdy przygotowywał się do roli Plainview?

Savio_Dan

w ciekawostkach nie ma zbyt wiele na ten temat, możesz przybliżyć :)

bezimienny

Napiszę tyle, co pamiętam. Jego żona wkurzała się ostro na niego, że nawet w domu nie był sobą, tylko odgrywaną przez siebie postacią. Nawet mówił głosem Daniela Plainview.

Savio_Dan

podobnie było ponoć z Javier'em Bardem'em, tak się wczuł w rolę ponurego psychopaty w "To nie jest kraj dla starych ludzi", że osoby z ekipy filmowej bały się do niego podchodzić i omijały go szerokim łukiem

bezimienny

A o tym nie słyszałem, ale w końcu zagrał wspaniale.

Savio_Dan

Inne możliwości są,ale Lincoln to film,który prawdopodobnie najbardziej spasuje żydom z Hollywood.Tak od lat było ze Spielbergiem więc pewnie Lincoln zdobędzie kilka statuetek.

użytkownik usunięty
kondi143

Wiesz może, kiedy ostatnio film wyreżyserowany przez Spielberga dostał oscara?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones