Daniel Day-Lewis

Daniel Michael Blake Day-Lewis

8,9
28 767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Day-Lewis

Jeśli jest człowiekiem honoru ,to tego Oscara powinien oddać DiCaprio za to ,że przekonał go do zagrania w Lincolnie (kto nie wie ,niech poczyta). Już nie mówiąc o podziękowaniach z mównicy, ewentualnie kwiatach czy odśpiewania peanu.

Johnny_Deep_1

nie wiadomo jeszcze czy Oscara dostanie .

GeorgePatton

Przekonał Lewisa to i akademie przekona.

Johnny_Deep_1

Oscara mu nie odda ale powinien się o nim bardzo ładnie wypowiedzieć przynajmniej. A Oscara dostanie na 99% według mnie.

aniol12

W tym roku będzie mocna rywalizacja. Liczę właśnie na nominację dla Lewisa, ale także dla Coopera, Phoenixa, Washingtona i Hopkinsa. Dla mnie powinien wygrać Phoenix, któremu już tak nagroda się należała, a lewis już ma dwa oscary więc dajcie szanse innym.

joan19

nie oglądałem Mistrza nie wiem, też bardzo lubię Phoenixa i życzę mu statuetki, Hopkins ma duże szanse ale Lewis w Lincolnie wymiótł mnie w kosmos.

aniol12

Hopkins nie ma żadnych szans nawet na nominacje.

joan19

No ladnie tylko nominacja dla Hopkinsa sie nie sprawdzila, mialas niezlego nosa.

Johnny_Deep_1

Dżony, to nie Lewis decyduje, czy dostanie Oscara, tylko Akademia. Pozdro.

Savio_Dan

Dzięki za info Quenitin.

Johnny_Deep_1

Powinieneś napisać "Thanks, Captain Obvious". :D

Savio_Dan

Rzeczywiście ,nie znałem Kapitana Obvious'a.
Poprawię się następnym razem.

Johnny_Deep_1

A ja mam nadzieję, że obaj dostaną po Oscarze w tym roku - Lewis za rolę pierwszoplanową, a Di Caprio drugoplanową. Biorąc pod uwagę nominacje do Złotych Globów i ogólne przewidywania, wcale nie jest to nierealne

Daniello_

Lewis to 99% pewniak. Na drugim planie Hoffman, Lee Jones, DiCaprio lub Waltz.

Johnny_Deep_1

A Hopkins?

Savio_Dan

Hopkins nawet nominacji do globa nie dostał, możliwe że jego rola wcale nie jest tak wielka na jaka się zapowiada.

Sebu_BGZ

Bo nawet nie wygląda jak Hitchcock, ale Akademia powinna być nim zachwycona...

Savio_Dan

Hopkins bez szans. Co najwyżej nominacja do BAFTY za pochodzenie.

Johnny_Deep_1

że co że żyd

Johnny_Deep_1

O co chodzi z tym Di Caprio, mógłbyś jakiś link podać?

ejber71

Mam problem z przesłaniem linka. Wpisz w google: "DiCaprio przekonał" i znajdziesz bez problemu.

Johnny_Deep_1

Odświeżam i na podziękowania czekam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones