Danny Glover

Danny Lebern Glover

7,7
19 606 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danny Glover

Wracajac do 'ZABOJCZEJ BRONI' to ja na jego miejscu bym sie niezle wkurzyl i na to nie zgodzil... W
pierwszej czesci ZABOJCZEJ BRONI majac lat 41 kazali mu zagrac 50 latka(5 minuta filmu jak
rodzina przynosi mu tort ur.do wanny z okazji 50tki). Dziwne ze kazano mu grac faceta starszego o
blisko 10 lat...

punisher822_filmweb

Chyba musieli tak zrobić bo jakoś tak by nie pasowało, że czterdziestolatek ma iść na emeryturę.

sb78

Tez taka opcje bralem pod uwage. W scenariuszu bylo o emeryturce to go troche postarzyli ale nie ukrywajmy GLOVER w 'ZABOJCZEJ BRONI 1' nie wygladal na te 40-41 lat. Dopiero potem zajzalem w jego metryke i bylem w szoku bo w tym filmie naprawde wygladal na 50latka.

punisher822_filmweb

Ja też dopiero niedawno sprawdziłem ile ma lat gdy zobaczyłem go w jakimś nowym filmie i pomyślałem, że jesli w Zabójczej Broni miał 50 to teraz musi mieć coś koło 80, a nie wyglada na tyle. W 1987 rzeczywiście wyglądał na 50.

sb78

Widzisz jak ten czas leci... GLOVER ma obecnie juz 68 lat i chyba na tyle obecnie wyglada. W roku 1987 wygladal na starszego ;-) ... Smutne jest to ze wkrotce nastapi taki czas ze to wlasnie nasze pokolenie bedzie stale slyszalo o pogrzebach glownie ze starosci aktorow przy ktorych filmach sie wychowalismy. To dopiero bedzie dla nas fanow kina smutne. Uplyw czasu jest nieublagany szczegolnie jak sobie spojzymy na aktorow np.GIBSONA lub ARNOLDA S. Calkiem niedawno zachwycalismy sie ich filmami jak byli niezle sprawni i wygladali mlodo a teraz widzimy dziadkow ktorzy wygladaja jakby wkrotce mieli umrzec. U aktorow uplyw lat widac szczegolnie. Piep...rzone koleje losu gdzie nasze ludzkie cialo starzeje sie i umiera a inni mlodsi ogladaja te starzenie i potem ida na pogrzeb... Wiem ze to jest naturalna kolej rzeczy ze jedni dorastaja a inni w tym czasie sa u schylku zycia w zaawansowanej lub nie starosci... Wzielo mi sie teraz troche na taka melancholie bo 17 pazdziernika zmarla moja babcia przy ktorej bylem praktycznie cale moje zycie. ogladalem jej wyglad przez 32 lata i kazda zmiane jaka nastepowala wraz ze starzeniem sie az do jej wypadku na balkonie zlamanej kosci udowej i 2 latach az do smierci lezacej prawie jak warzywo w lozku. Smutne ze tak musi byc ze czas tak szybko przemija i ci ktorzy tak niedawno uczyli sie chodzic teraz maja juz swoje dziecko a ci co calkiem niedawno latali za dup..ami i swirowali maja obecnie po 70 lat i wnuki lataja kolo stołu... Czas przemija troche za szybko i szkoda ze proces naszego dorastania dojrzewania potem starzenia trwa tak szybko. Gdyby czlowiek starzal sie 2 razy wolniej to i cale zycie inaczej by wygladalo... Trudno nic na to nie poradzimy i musimy sie pogodzic z naturalnym procesem rozwoju i starzenia kazdego zyjacego organizmu powstalego na PLANECIE ZIEMII...

sb78

Wiesz, u nas na emeryturę przechodzą 35, 37 latki (np niejaki agent Tomek) więc wiesz...

sb78

W Polsce wojskowy czy policjant w wieku 35 lat idzie na emeryturę:)

punisher822_filmweb

to jego najlepsza rola,dobry jest też w przygodzie na rybach-świetna komedia.

Wera_135

Fakt PRZYGODA NA RYBACH tez ciekawa rola. W BAD ASS2 i 3 tez mial fajne role ;-)

punisher822_filmweb

pewnie jeszcze znalazłabym kilka innych ról,ale po prostu szkoda czasu-jest wspaniały i już.

Wera_135

Zgadzam się

punisher822_filmweb

To jak on już w pierwszej części grał 50latka, to chyba w piątce jest już za stary na policjanta.

qqryqu

Jasne ze jest za stary ale jakas rolne emerytowanego policjanta by mogl zagrac. Gibson po EX3 pokazal ze niezle sie 3ma i ze spokojem by mogl powrocic w Z.BRONI 5. Ale sa to tylko marzenia bo jak narazie ani widu ani slychu o ewentualnej produkcji tej czesci...

punisher822_filmweb

"BELOVED"
http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones