Darren Aronofsky

8,1
6 262 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Darren Aronofsky

Aronofskij

użytkownik usunięty

To najżałośniejszy reżyser wszech czasów.

użytkownik usunięty

Co ja w ogóle tu robię? Idę stąd...

użytkownik usunięty

dlaczego?

A ile masz lat ? Może po prostu nie rozumiesz jego filmów i dla tego twierdzisz że są złe

fanka_30stm

bo to troll?

użytkownik usunięty
fanka_30stm

16 lat. Tylko to nie ma nic do rzeczy, bowiem wyrosłem z takich gównianych filmów jeszcze przed premierą Króla Lwa.

To jak już skończysz swoje Gimnazjum Specjalne wbijaj do łódzkiej "filmówki" i przebij Darrena :)

Po lekturze Twoich postów wnioskuję, że masz wielkie szanse zostać nowym nr 1 w kategorii "najżałośniejszy reżyser wszech czasów" :)

użytkownik usunięty
Bosqi_El_Deviantero

Kolejny gówniarz, który uważa, że wraz z wiedzą teoretyczną muszą iść w parze umiejętności praktyczne, co jest oczywiście wierutną bzdurą.
Widzisz, obaj z Aronofem nie potrafimy robić filmów. Różnimy się tym, że ja nie staram się na chama udowodnić sobie i innym, że tak nie jest, wydając tak naprawdę same gnioty. W zasadzie to nigdy nie próbowałem. A nuż poszłoby mi lepiej...

Skoro stawiasz tezę, że Aronofsky "nie umie robić filmów" to może rzuć parę argumentów.

Bosqi_El_Deviantero

Chyba Gimbazjum...

prawda

razem z nolanem

Ja tam zacząłbym żałości od tych, którzy się zabrali za ekranizowanie młodzieżowych powieści, oczywiście z lekką ulgą dla Chrisa Columbusa :?

To bardzo mądre stawiać hipotezy i nie podawać żadnych argumentów. BRAVO!! ;)

Musisz mieć sporo wolnego czasu, żeby wjeżdżać na forum gościa, którego nie lubisz i klecić tak wspaniale żałosne komentarze ( w sumie nawet nie wiem, czy go lubisz czy nie. Kto zrozumie trolla...). A rowów to nie ma kto kopać. Bezrobocie mówią. A tutaj proszę, sprawny troll. Do roboty mówię!

użytkownik usunięty

Kolejny smark na FW...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones