Denis LavantI

Denis Jean Lavant

7,5
1 060 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Denis Lavant

powinna być nominacja do Oscara. Co najmniej.

adamcpdst

podpisuję się pod tym wszystkimi dwudziestoma palcami.

perygrynacyjna

Chociaż wtedy statuetkę dla najlepszego aktora dwa lata z rzędu zgarnialiby Francuzi... Tego już Hollywood nie zdzierży. ;)

adamcpdst

Zgadzam się.

adamcpdst

racja. Chociaz nie wiem czy ta nagroda tak wiele by dla niego znaczyla. ignorancja Amerykanów jest nie do przecenienia - taplają się we własnym bagienku, innych nie chcą widziec. A rola Lavanta to wyzyny aktorstwa.
Polecam moją opinię o Holy Motors:
http://zaliczone.blogspot.com/2013/04/nie-w-swojej-skorze-holy-motors-2012.html

obywatelw

Jasne, to jest kino alternatywne i żadne Oscary nie wchodziły w grę. Natomiast kreacja Lavanta zrobiła na mnie największe wrażenie spośród głównych ról we wszystkich ubiegłorocznych filmach, jakie widziałem. A co do samego Holy Motors to ciekawa recenzja, ja przez większość filmu miałem wrażenie, że na tego typu kino jestem po prostu za głupi. Niemniej wrażenia wizualne pozostają na długo.

adamcpdst

Absolutnie taak!

adamcpdst

TAK!

AuLait

I teraz skumaj, że o krok od Oscara był Ryan Gosling za LLLand. ;)

adamcpdst

Gosling był dobry w Drive. Wiadomo, Refn nawet z totalnego drewna jest w stanie wykrzesać płomień.
La la land nie widziałam. Podejrzewam jednak, że to nie do końca moje kino.

AuLait

Był dobry, bo miał dobrze skrojoną pod swoje ograniczone możliwości ekspresji rolę.

A co do LLL - jeśli nie musisz, nie oglądaj. Naprawdę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones