Diana Scarwid

Diana Elizabeth Scarwid

6,2
558 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diana Scarwid

Wyglądała kiedyś jak trochę brzydsza wersja Kirsten Dunst :)

Encrier

Kurcze coś w tym jest, ale Dunst uznałbym jednak za ładną i zdolną aktorkę. A Diana nie dość że nigdy piękna nie była to i talentem również nie błyszczała. Napisałem kiedyś że ma ciekawą filmografię. I rzeczywiście ma, jednak jej aktorstwo często pozostawia wiele do życzenia. W "Najdroższej Mamusi" zagrała fatalnie. W "Psychozie III" była niesamowicie irytująca. Koszmarna rola. Nieco lepiej wypada w "Rumble Fish", jednak i tak odstaje od reszty obsady. Epizodu w "Silkwood" oceniać nie będę bo nie miała tam pola do popisu, zaś w starciu ze Streep i Cher nie miała najmniejszych szans. Chyba najlepiej wypadła w thrillerze "Co kryje prawda". Tam przynajmniej nie irytowała. Ciężko mi uwierzyć że była nominowana do Oscara. To chyba jedna z tych aktorek która budzi skrajne emocje.

MikeyS

Nie wiem, czy czytałeś mój wpis pod filmem "Najdroższa mamusia", ale tam też zwróciłam uwagę na okropną grę aktorską Scarwid. Ona i Oscar? Serio? Zdaje mi się, że gdyby zamiast niej w roli córki obsadzono kawałek drewna w peruce na jedno by wyszło. Faye Dunaway + dobrzy aktorzy i z "Najdroższej Mamusi" byłoby arcydzieło. No ale niestety :)

Encrier

Nie sposób się nie zgodzić. W "Mommie Dearest" była zdecydowanie najsłabszym ogniwem. Ale uwierz mi, rola Christiny Crawford to nic w porównaniu z tym jak beznadziejna była w "Psycho III". Jeżeli nie widziałaś to polecam, bo sam film godny uwagi, zupełnie różniący się od dwóch poprzednich części. Już w pierwszej scenie w której wykrzykuje BÓG NIE ISTNIEJE ma się ochotę wyłączyć film. Na szczęście później schodzi już na dalszy plan. Jest taka scena gdzie Norman patrzy na graną przez Scarwid Mary i przypomina mu ona Marion z pierwszej części. Z całym szacunkiem ale do Janet Leigh jej daleko. I właśnie oglądając ten film rzuciła mi się w oczy straszna maniera Diany rodem z oper mydlanych.

Encrier

No trochę podobieństwa jest:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones