Doda

Dorota Rabczewska

6,4
4 042 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doda

Bezbożnica!!!

użytkownik usunięty

Powinni ją spalić na stosie!!!I to zaraz!!!Takie rzeczy w naszym katolickim kraju!!!

Ona jest jakaś dzika. Az strach ją gdzieś puścić!

Lady_Vampire

Chyba w twoim żydo-katolickim kraju, bo nie moim.
ŻYDO-SZMATA się tu promuje. Takie jak ty kretynki na podpałkę by się wzięło.
A Doda jest impregnowana, więc by się nie zajęła ogniem.

Jestem_Odbytem_Jacka

JEST IDEALNĄ BEZBOŻNICĄ I ZA TO JĄ UWIELBIAM!!!

taa strasznie katolicki..
idź leć oglądać radio maryja i spisuj nr konta, bo ojczulek nie bedzie mial z czego nowego auta sobie kupic :(

użytkownik usunięty
Romeeooo

Ojciec Tadeusz lubi jej słuchać i patrzeć na Nią. Ja jestem bardziej radykalny od Niego i Doda, ten diabelski pomiot, powinnna, według mnie spłonąć na stosie. Bez dwóch zdań. A przedtem jakieś małe rozciąganko na kole, oczywiście z niewielką asystą Hiszpańskiej Inkwizycji, której nikt się nie spodziewa...Żelazna Dziewica też by była ok, ale to zachodnia niepolska metoda, więc nic z tego...Oczywiscie jako tortury "oglądanie" Radia Maryja przez 24h, 7 dni przed egzorcyzmami, to powinno ją uspokoić...Nic tak nie koi jak głos Ojca Rydzyka...Wierzcie mi...

żeby się tylko nie okazało, że Doduś zamiast płacić na nowe auto rydza, to mu pokaże fucka ;D

odkopywanie starych wątków na filmwebie to moje hobby :D wątpię czy ktoś z was to jeszcze przeczyta i czy w ogóle żyjecie ale dawno się tak nie uśmiałam

a ty to kto?ksiądz??????????????Doda jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak by była przymulona to dali by se z nią spokój.

Malinka_15

Doda jest jakaś... ten... no... nie tego... nienormalna, czy coś.

...ja mogę ją rozgrznym żelazem naznaczyć na czole...

Snaga_Przeklety

AHA spoko temacik hehe ale tak jest jak by byla spokojna to by zapomniano o niej jest jaka ejst to na nia najezdzacie to jaka ona ma byc? a co ona robi ze w naszym na POKAZ katolickim kraju jest niesmaczna?

JohnnY_3

...chyba prosisz się o to żeby razem z nią wylecieć za burtę i nakarmić rekiny...

Snaga_Przeklety

hehe dobre ale jak bys tak powiedzial dodzie to zgniotla by cie swoja gadka NIESTETY a prawd ao naszym kraju jest taka ze ludzie nieraz ida kilka razy do kosicola w niedziele zeby wszyscy ich widzieli w parafii a nastepnego dnia pija cpaja ale nie przy ludziach a potem nzow ksociol nasza zasrana monotonia dobrze ze doda urodizla sie w naszym kraju przynajmniej jet ktos kto ten konfesjonal do pozradku doprowadzi

użytkownik usunięty
JohnnY_3

Myślę, że jej megagrzeszną duszą można by wypalić do bieli małą kombinacją: hiszpańskie buty+próba gorącej wody+widełki heretyków. Zwycięstwo nad Sztatanem murowane i kolejna duszyczka sprowadzona na drogę cnoty i prawości...

JohnnY_3

Buahahahahashahahah xD Zgniotłaby swoją gadką ;P No, umarłbym od jej: A ty weź się gościu od*ierdol, no!

Snaga_Przeklety

Ja też ją mogę naznaczyć rozgrzanym...hmmm, no...ciut poniżej czoła.
Może wraz z moją...hmmm, no...spłynęło by na nią parę punktów więcej(IQ)???

...ja mogę założyć jej słynny PAS CNOTY!...
zachowam też kluczyk dla dobra ludzkośći...

Snaga_Przeklety

jestescie płytcy jakby stanela przed wami i powiedziala wam co o was mysli to by wam majciory z dupsk pospadaly

użytkownik usunięty
JohnnY_3

Widzę piracie, że zaczyna tobą władać Król Grzechu, nie uchronisz się przed gniewem Najwyższego. Znam bardzo dobrę metodę na twoją przypadłość: należy ogolić sobie głowę, oblać ją spirytusem i podpalić. Duszenie różańcem też może by wystarczyło, ale musiałbyś iść do proboszcza, bo tylko oni wiedzą jak to fachowo się robi. Powinnieneś się pospieszyć, bo potem jedyną drogą do Zbawienia będzie wbicie na pal z jednoczesnym obdzieraniem ze skóry. Dla Dody nie ma już ratunku...

jestes chory :/ piszesz takie glupoty jakbys nadal wierzyl ze nasz rosyjski dziadek mróz zyje... ehhh żałosne :/ a pewnie Ty jestes taki swiety ???

użytkownik usunięty

zaraz, zaraz...moment, świętoszku...(zwracam się dp "Lunatyka")...
tak zaciekle gardzisz Dodą, podając za przykład, że jest bezbożnicą ; że powinni ją spalić na stosie etc. Ok, z tym się zgadzam, ale mam pytanie, aniołku : Dlaczego tak mówisz o Tym Najwyższym, skoro sam jesteś ateistą, hm ? byłam na Twoim blogu i tam jeste wyraźnie napisane, żeś ateistą , a tu tak zaciekle bronisz wszystkiego co katolickie :D zaprzeczasz sam sobie :D zastanów się trochę i pomyśl 35 razy zanim coś napiszesz, powiesz :D
BEZ pozdrowień
p.s.
a Dody też chętnie pozbyłabym się z tego świata...:D

użytkownik usunięty

I w sprzecznościach jest logika, którą niektórym ciężko przyuważyć...
Poldi różaniec do ręki i proś o wybaczenie za obrazę Grande Inquistor...
Nie mogę patrzeć kiedy polskie niewinne dzieci wzorują się na Dodzie, która utonęła w bezkresnym morzu grzechu. Tylko przez cierpienie zadane poświęconymi narzędziami boskich tortur może trafić na niebiańskie łąki ukojenia i szczęśliwości. Innej drogi nie ma! Na stos!

użytkownik usunięty

nooooo, z tym NA STOS etc., to się zgodzę. Ale pytanie, szanowny Lunatyku :
Dlaczego, skoro jesteś ateistą, mówisz o Bogu etc. ? Możesz mi odpowiedzieć na to pytanie ? ;)

Co wy ludzie głupi jesteście? Nie widzicie że on sobie z was i z tej żałosnej Dody robi jaja jak berety? Widać inteligencja idola odpowiada inteligencji jego fanów...

nawracanie sila to rzecz ktora kosciolowi wychodzi najlepiej, rozlewanie krwi nie ma uzasadnienia nawet w imie wiary ani zadne fizyczne meczarnie, bezsens kazdy wierzy w to co chce a jak nie wierzy w nic to jego sprawa :)

użytkownik usunięty
pati_17

Każdy wierzy w to co chce albo nie wierzy w nic, ale niech pamięta, że wcześniej czy później dosięgnie go karząca ręka Pana. Kara Najwyższego niczym Miecz Damoklesa wisi nad głowami grzeszników podobnych Dodzie, jeśli chcą trafić do Nieba to jedynie przez oczyszczająca moc tortur fizycznych zadanych poświęconymi narzędziami. To jedyna możliwość aby wyzwolić zabłąkane zagubione owieczki z wilczych, diabelskich łap, które mocno ściskają tych co zagubili boskie przykazania...Na stos!!! Wasze dusze należą do Boga.

użytkownik usunięty

Okej, Lunatyku, okej :) Ale nie odpowiedziałeś mi na pytanie : CZEMU MóWISZ O BOGU ETC., SKORO JESTEś ATEISTą ??????? Ateista to ktoś niewierzący w Boga. Napisałam pytanie dużymi literami nie dlatego, że na Ciebie krzyczę, bo nie mam takie zamiaru. Tylko może jak napiszę to dużymi literami, to w końcu zauważysz wreszcie moje pytanie, co ? Bo udajesz, że go nie widzisz. A ja chcę tylko wiedzieć, czemu zaprzeczasz sam sobie ? To zwykłe pytanie, nie żaden atak. Odpowiedz mi.

po pierwsze w ostanim wywidzie dla onetu doda mowile ze te wszystkie wyglopy sa poprostu zeby zrobic sobie publike i dla kasy a to ze jest totalna idiotka ktora pociga za soba tlumy fanow nie swojego spiewu a swojego zachowania jesli ona chce byc taka oryginalna niech zrobi cos orginalnego a nie bedzie slodka idiotka i zobaczcie zapomnimy o nie szybciej niz o pokemonach :p

P.S. a ty lunatyku masz niezle narombane w głowie idz czlowieku na lecznie bo nie nadajesz sie do spolecznstwa albo lepiej spal sie na stosie albo rzuc na sie klatwe czy cos takiego heeeeee

Sandman_3

wiesz co zrobila oryginalnego ? jako jedyna wokalistka w polsc ektora ma muzyke rokowa na sowim koncercie zaspiewala swoj najostrzejszy kawalek prawie metalowy jak nie wierzysz w jej spiew polecam pierwsze dwie plyty trzecia sobie odpusc i wyszla i zaspiewala ten kawalek ubrana calkiem cna rozowo a na sowich koncertach jest zajebista kobieta nie udaje slodkiej idiotki

JohnnY_3

Doda ma głos ma urode to czemu tego ma nie wykorzystać? Poprostu krzysta z życia.
Nie dziwie jej się --- a o Ojczulku nie trzeba tu pierdzielic.

JohnnY_3

i to ma byc orginalne zaspiewanie kawalka metalowego ubrana na rózwoa nie rob jaj pirat muzyka metalowa musi byc mroczna bo takie jest jej przeslanie a jesli chcesz uslyszec kogos orginalnego to posluchaj dzemu i ryska on jest dopiero orginalny i niepowtarzalny bo do konca pozostal soba a ona jest poprosu glupia i sztuczna do cna np. smiech albo haselka
odpowiedzcie mi na pytanie co ona soba reprezentuje ????

Sandman_3

sand men ok ale zrobila to wiedzac ze bedzie za to szykanowana co ona soba reprezentuje? jelsi ona jest pusta glupia i stzuczna to tak jak nasz RZAD SPOLECZENSTWO WLADZA i wsyztsko sztuczne w tym kraju moze dlatego taka jest bo zyje w takim kraju ? jest odwazna pie...li ja to co ludzie o niej powiedza a przynajmniej nie zacpala sie na smierc to juz nie czasy ryska i dzemu to byl ARTYSTA GENIALNY ona jest bardzo dobra pisoenkarka i GWIAZDA a gwiazda musi udowadniac ze ejst gwiazda i musi byc o niej glosno a skoro o Dodzie jest glosno to znaczy ze robi cos oryginalnego czego zaden inny nie robi POZDR

JohnnY_3

i to ma byc orginalne zaspiewanie kawalka metalowego ubrana na rózwoa nie rob jaj pirat muzyka metalowa musi byc mroczna bo takie jest jej przeslanie a jesli chcesz uslyszec kogos orginalnego to posluchaj dzemu i ryska on jest dopiero orginalny i niepowtarzalny bo do konca pozostal soba a ona jest poprosu glupia i sztuczna do cna np. smiech albo haselka
odpowiedzcie mi na pytanie co ona soba reprezentuje ????

użytkownik usunięty
Sandman_3

Widać, że używa diabelskich sztuczek. Rzuca uroki na kogo tylko się da, strzeżcie się jej piekelnego śmiechu. Żeby potwierdzić, że Doda to służebnica Lucyfera proponuję wrzucić ją związaną do Wisły. Jeśli utonie to znaczy, że jestem w błędzie, jeśli utrzyma się na powierzchni wody...na stos!

Mozna by jeszcze zbudowac z niej most....

użytkownik usunięty
kozull

Pod warunkiem, że wypłynęłaby, bo było wiadomo, że jest z drewna.Popieram.

Może i jest bezbożnicą,nie będe tego oceniał,jednak skoro jesteście katolikami powinniście pamiętać: ,,(...)Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych,którzy was prześladują(...)", ,,(...)Nie sądźcie,bo będziecie osądzeni,i taką miarą jaką wy mierzycie i wam odmierzą", ,,(...Nie potępiajcie,bo będziecie potępieni(...)"... Więc po prostu zamiast wyzywać Dorotę Rabczewską od najgorszych,nie mówcie o niej nic,a Pan Bóg wam wynagrodzi...

michaleczek7

Przypomnijcie sobie słowa Pana Jezusa:,,(...)Kto jest bez grzechu,niech rzuci kamień(...)... Nikt z nas nie jest bez grzechu...

użytkownik usunięty
michaleczek7

Z tym kamieniem to niezły pomysł. Ukamieniować ją!!!
Osobiście preferuję zestaw:dwa ostre kamienie, dwa płaskie i paczka żwiru. Przyjdzie kilka osób (tylko żadnych kobiet) i ta grzesznica już nie wstanie z nóg!Niebędzie obrażać Jehowy swoim istnieniem!Ukamineiować ją!

ale wy macie tematy nie mogę...(błahahaha) jakby chodziło o zbawienie ludzkości...
wam się chyba nudzi Wielcy INtelektualiści...(błhahahaha)

Uh!!!! Hallo!!!! Jak ktoś może być takim "wielkim" katolikiem, jeśli życzy komuś TAK źle jak Dodzie: "Ukamieniować ją, postawić na niej most"????
Coś tu nie gra.........

DODA NA TOP TRENDY W KONCERCIE TOP pokazala klas ei to ze jest naprawd ejedyna artystka ktora wczoraj nie przynudzala nawet mandaryne na sentymenty zebralo a Doda rewelacja boze ona chyba zgarnie wsyztskie nagrody w tym roku jak i w tamtym ESKA MUSIC AWARD OPOLE SOPOT TOP TRENDY tak trzyma ci udowodnila te zjak potrafi spiewac wczoraj !!!!!!

JohnnY_3

może dzika pusta i wyzywająca... ale jak ładnie wyszła na zdjęciu bodajże z z czasopisma "Pani" czyli jak chce to może wyglądać jak człek

taa ciekawe czy wy wszyscy co krytykujecie Dode tak chetnie i czestoo uczeszczacie do kościoła i słuchacie kojącego głosu ojc Rydzyka. zzdrośnicy jedni. ona ma talent i jest ładna a wy jej zazdrościcie !!

DoNiA

dominika pozdro dla ciebie NIESTETY twoje slowa to brutalna prawd ao naszej zawistnej mentalnosci jakktos jest ladny to od razu nic nie umie i jak sie okazuje doda jest wyjatkiem na szczescie

JohnnY_3

ten czlowiek jest chyba chory przeciez jestes ateista..... a nie Bogiem!!!

Ewka85

No nie ale ludzi latwo wkrecac.Travis napisal o tym z 20 postow temu a oni dalej...ha ha!Lapia sie na to jak mlody leszczyk;)Swoja droga Lunatyk masz niezle teksty,wysmialam sie za wszystkie czasy!Trzymaj tak dalej!

nomiczek

za czasy w których to teraz czytam też??

użytkownik usunięty

hehe mam nadzieje ze to jest powiedziane z ironia, bo jak nie to idz sobie dalej RM sluchac i glosowac na PIS

użytkownik usunięty

Właśnie wróciłem z Mongolii. Jacyś heretycy się tam buntowali. Sądziłem, że Duch Święty zstąpi w tym czasie na tą kobietę, ale jest coraz gorzej. Nie wyrwie się już z łapsk szatana. Zupełnie ją opętał. Ta cała Mongolia w ogniu to nic w porównaniu z tym, co trzeba będzie zrobić, żeby odzyskać jej duszę...Ale teraz pędzę do kościoła. Muszę wrócić do równowagi po mojej środkowoazjatyckiej krucjacie. Trzy dni leżenia krzyżem z pewnością postawi mnie na nogi. A potem do dzieła! Dusze ludzi koniecznie muszą wrócić do swojego wlaściciela. Czy tego chcą czy nie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones