Doda

Dorota Rabczewska

6,4
4 048 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doda

Bezbożnica!!!

użytkownik usunięty

Powinni ją spalić na stosie!!!I to zaraz!!!Takie rzeczy w naszym katolickim kraju!!!

Coz za szczescie mam nadzieje, ze w raz z Toba wroci do nas Duch Bozy!Balwochwalstwo sie szerzy.Powstrzyma to tylko Boski Ogien!Ale dreczy mnie tylko to czy ten pomiot szatana ma w ogole niesmiertelna dusze??Chyba musze poradzic sie w tej sprawie proboszcza albo ksiedza prefekta...

użytkownik usunięty
nomiczek

Chciałem napisać, że każdemu kto zagłosuje na Radka Majdana w wyborach samorządowych zostanie obłożony ekskomuniką. Nie możemy dopuścić do zwycięstwa Szatana...

Ale najgorsze jest to, ze jego diabelskie wizerunki juz goszcza na plakataach!!Zlowieszczy to znak...

użytkownik usunięty
nomiczek

Nie myślałem, że Szatan ma taką władzę w Szczecinie, że pozwolono tam na coś takiego. Zgroza! Szczecin leży z blisko tych cholernych Niemiec opętanych przez tego diabła Lutra. Niestety moja władza nie sięga tak daleko,więc apeluje do wszystkich szczecińskich ultrakatolików: Nie pozwólcie,aby diabelski pomiot zatryumował,musicie rozpętać medialne piekło,niech wasze usta przez które przemawia Najwyższy zmiażdżą Kajdana siłą boskich argumentów. Zwycięstwo Kajdana będzie zwycięstwem tej piekelnicy Dody, która demoralizuje mężczyzn, co dwa miesiące obnaża się w czasopismach, których nazw boję się wymawiać.Niech Łaska Pańska będzie z Wami!

Pragne cala swa katolicka dusza udzwignac ta swieta misje!Ale czy podolam, ja skromna sluzebnica Panska.Do tego ci sasiedzi zza zachodniej granicy bez Boga w sercu i z diablem za skora!!Ale nie poddamy sie!!Bedzie nas coraz wiecej i wiecej, my poplecznicy Panscy(a takze przenajswietszego Ojca Dyrektora)nie pozwolimy zwyciezyc Lucyferowi!Kajdan do piachu!Doda na stos!

użytkownik usunięty
nomiczek

Moje modlitwy zostały wysłuchane. Minister obrony narodowej Radek Sikorski chce wysłać Dodę do Afganistanu aby tam podtrzymywała morale naszych dzielnych husarzy swoim śpiewaniem. Bardzo dobry pomysł. Moja wolna od grzechu katolicka dusza raduje się niezmiernie. Być może jakiś niewierny, zarośnięty talib porwie tą ladacznicę i sprawi jej piekło jeszcze na tym świecie.Idę do koscioła pomodlić się w tej intencji: kilka różańców + jakaś litania powinna wystarczyć. Pozdrawiam wszystkich współwyznawców o duszach gorących od wiary w siłę Najwyższego!

DODA JST COOL JA PIERDOLE ))))),jej cycki są cool i piosenki coool,jako aktora średnia

użytkownik usunięty
JACHu_PIJAK

No nie! Radek Kajdan pomyślnie przeszedł przez sito wyborcze. W Szczecinie znalazło się kilkanaście dusz potrzebujących zbawienia. Zapłoną stosy!!!

użytkownik usunięty
JACHu_PIJAK

No nie!!! Radek Kajdan pomyslnie przeszedł przez wyborcze sito w Szczecinie. Szczecin zawiódł. Kilkanaście tysięcy szczecinian potrzebuje nawrócenia ich skalanych złem dusz!Zapłoną stosy!!!

wiesz co to jest rozaniec ?? rozaniec to modlitwa dla idiotow wymyslona w sredniowieczu przez katolickie scierwa dla tych ktorzy byli prostymi wiesniakami bo tylko tyle umieli powiedziec i powtarzali tak w kolko!!!!

użytkownik usunięty
Paris_Hilton

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie cuda może zdziałać całonocne odmawianie różańca. Rankiem to już nie jest ta sama osoba. Gdybym miał taką władzę to zaaplikowałbym kilka Tajemnic Dodzie, Wszetecznicy. Takie coś odmieniło by jej ducha i może wreszcie przestała by się pokazywać co 2 miesiące w CKM-ie.Chociaż może to dobrze, że robi to tak często. Jej zachłannośc na pieniądze i prowokowania mężczyzn do niekontrolowanych zachowań powoduje, że nie pozwala aby jakaś inna mloda, nieskażona grzechem dziewica zaczęła się pojawiać w tych czasopismach dla zboczeńców (CKM, Playboy). Po twoim nicku wnioskuję, że jesteś fanką/fanem Paris Hilton. Ta kobieta zmierza w dobrym kierunku: nie bierze kokainy, wychodzi za mąż, wspaniale!Tylko dlaczego nie chodzi do kościola w niedziele?

gdzie sie urodziles w betlejem?? nie zdaje sobie sprawy z rozanca i nie chce sobie zdawac...ok wierz sobie tak ale przyjemnosci w zyciu nie zaznasz:(

użytkownik usunięty
paris_3

Nawet nie wiesz jaką przyjemnością może być samobiczowanie albo spanie w kościele...


lepiej żeby wysłali ją do ludożerców
byłoby troche spokoju

Wyczuwam tu jakiś chaos.Ludzie zastanówcie się za nim coś weźmiecie na poważnie,przecież tu chodzi o ten cały wielkie katolicki syf który chodzi po naszym kraju,o tych ludzi którzy rzecz jasna do, kościółka w każdą niedziel chodzą(tylko by się pokazać),dają o pięćdziesiąd złoty więcej na tace bo myślą że to im droge do nieba otworzy, i nigdy ,przenigdy nie,nawet o późnej godzinie nie przyciszają audycji równie prawego i sprawiedliwego "Ojca Dyrektora".A tak swoją droga to Rydzyk jako ten księżulek od siedmiu boleści sporo musiał się nasłuchać o socjotechnice...

jeszcze dziś zapłoną oczyszczające płomienie !!!!!!

dengr

mam kolege w klasie, który uwielbia Dodę. Ja tam do niej nic nie mam, tylko, że za bardzo chce zwrócić na siebie uwagę. Za wszelką cene... Przeraziłam sie, gdy oświadczyła, że ma zamiar podbić świat za wszelką cenę. Kolejny fantastyczny obraz naszego pięknego kraju pójdzie w świat:)

Katolicki, jak katolicki... jestem protestantem, których uważano (w średniowieczu) za heretyków i... palono... na stosie... . Jeśli jesteś taki wieżący to sie za nią pomódl, a nie potępiaj. Jezus nie potępił bezbożnicy przyłapanej na gorącym uczynku i... nie potepił jej. Naśladój go.

elendil15

Ha ha ha!

nomiczek

Co wzbudziło twoją wesołość? (Jeśli można wiedzieć)

Ej ty Kuba jakis na opak jestes.
Faceci ślinią się na jej widok a ty bys ja na stosie spalił??
Ich kręci to co robi a ty bys jej tego zakazał??
No nie wiem co na to panowie.
Mi to obojętne ale lubię Dodę tylko czasem jak cos odpali to szok!

Klaudiiia

Elendil15 przeczytaj wszystkie posty( ze zrozumieniem)a wszystko stanie sie jasne.He he!Choc jwk widze dla wiekszosci userow nie jest:/Co sie dzieje w tym kraju?To przez ta szatanska dziewke!!

a co ty taki święty????przynajmniej ma charakterek a nie skromne niewiniątko jak Kaśka Cichopek

użytkownik usunięty
b_davis

...i kopiuje image Aguilery, k***wa jedna.

b_davis

O tyle ma ona charakter,co go symuluje,z jedenej zlepki tworzy z siebie wielką skandalistke,a przeciez raczej taka nie jest,udaje głupiutką gwiazdke(ten jej śmiech),dziewczyna ma dobry głos,tylko coś jej się w głowie pomieszało...

doda jest cooooooooooooolllllllllllll lubie ja ma super piosenki :)

doda jest cooooooooooooolllllllllllll lubie ja ma super piosenki :)co ty masz do niej

mam dosc tego katolickiego kraju modlicie sie debile i co z tego nic sie nie zmienia jest coraz gorzej a rydzyk jezdzi maybachem i ma was w dupie moherze!!!

Paris_Hilton

to że ktoś nie cierpi tej >>>>>i Doduni to nie znaczy że jest mocherowym beretem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paris_Hilton

Rydzyk to skończony idiota a jego maybacha i to radyjko mam głęboko w dupie. Święta nie jestem ale myśle że modlitwa sama w sobie jest potrzebna

Paris_Hilton

Rydzyk to skończony idiota a jego maybacha i to radyjko mam głęboko w dupie. Święta nie jestem ale myśle że modlitwa sama w sobie jest potrzebna

jeszcze nie chodziła całkiem goła po scenie
ale chyba to zaniedługo zrobi
osobiście nie widziałam czy sika krzywym strumieniem
ale na stos na stos na stos

użytkownik usunięty
565465354

Co do Paris Hilton to niestety Szatan znowu ją opętał. Zamiast, jak Biblia przykazuje, zadawać się z męzczyznami, woli uprawiać nierząd z tą drugą ladacznicą, byłą piosenkarką Spears. Kobiety mają gotować obiady i rodzić dzieci, a nie uganiać się za sobą w poszukiwaniu wyuzdanych przyjemności.Bóg nie pochwala takich występków. To nie jest po katolicku.
Wczoraj modliłem się za Dodę,na chwilę zapomniałem o gniewie Pana. Jednak w modlitwie ujrzałem Archanioła Gabryela. W dloniach trzymał ognisty miecz i miał złowrogie oblicze. Powiedział : "Sługo Pana! Trwaj w Wierze i niszcz Szatana jak Bóg przykazał. Ogniem wypleń go z dusz grzesznych rodaków! Zacznij od Dody!" Chwila miłosierdzia, które z niewyjaśnionych przyczyn zagościło w moim katolickim sercu, skończyła się. Znów opętał mnie boski zapał szerzenia Dobra. Zapłoną stosy...

użytkownik usunięty

I pamiętajcie: Unia Europejska to Wielka Nierządnica.

no nie porzesadzaj Gościu Doda to głupia >>>>>> i tyle, ale to nie znaczy że kobiety ni8e mają być równouprawnione

565465354

Doda to nie kobieta. To szatan!

użytkownik usunięty
nomiczek

Właśnie wróciłem z misji z Ugandy. Załatwiłem kilku szamanów. Doda mnie nie zaskoczyła, po raz kolejny udowadniła, że Zło to jej drugie imię. Porzuciła swojego męża, złamała święty sakrament małżeństwa. "Co Bóg złączył niech człowiek nie rozłącza". Dla niej nie ma ratunku: albo spłonie nas stosie albo skazana będzie na wieczne potępienie. Do tego nawiązała kontakty z oddanym sługą Lucyfera: miłośnikiem seksu ze zwierzętami oraz grupowych igraszek: Tommy'ego Lee. Nie muszę pisać co to oznacza, ale napiszę: Szatan zupełnie opętał tę kobietę. Z każdym dniem oddala się od Pana. Będę się za nią modlił, choć jej jedyną szansą jest wyznanie swoich win i stos.

użytkownik usunięty

AMEN.............................................!

Rany nie cierpię Dody, ale ty naprawdę idź do psychologa bo normalny nie jesteś

Mika_93

Zastanawiam się, czy na tym forum znane jest pojęcie sarkazmu, ironii. Nie no, dwie czy trzy osoby wiedzą, że koleś się nabija, ale reszta... szkoda gadać...
Pozdrawiam Kubę, Twoje teksty są niesamowite ;).

Skell

Owszem ja znam pojęcie zarówno sarkazmu jak i ironii, ale to co jest na tym forum nie jest śmieszne, tylko po prostu głupie...
Nie chce mi się teraz ustalac czy Kuba pisze to co pisze z pełną powagą, czy też robi sobie jaja, co jest bardziej prawdopodobne, ale obie wersję wskazywałyby albo na specyficzne poczucie humoru, albo na pilną potrzebę skontaktowania się z psychiatrą ;P...
(Bez urazy [naprawdę] )

Mika_93

Mika, nie narzekaj... styl wypowiedzi tego Grand Inquisitora jest powalający i Boski (w niejednym tego słowa znaczeniu :D)

Kombajn_Soldier

Kuba ironizuj trochę inaczej bo to co piszesz nie jest wcale takie śmieszne jak ci się zdaje.

użytkownik usunięty
Hefa

................Śmieszne to pojęcie względne...

Gość wymiata!!!!!!!!!!!!!!!!! Respect!!!!!!

R U 4 REAL??

a spie.. fanatyku ale to już! obciągnij pałę biskupowi to ci ulży!

haha jesteś wielki !! xD

użytkownik usunięty

Już nie histeryzujcie - to przecież człowiek - po diabła tyle nienawiści? Wy już walicie jak z armaty - sami aniołami nie jesteście. Też mnie wkurza ubiorem, ale bez przesady na Boga!

ŻYDO-SZMATA się tu promuje. Ciebie na podpałkę by się wzięło kretynko.
Doda jest impregnowana, więc by się nie zajęła ogniem.
Chyba w twoim żydo-katolickim kraju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones